Petek Temizleme 424 kez görüntülendi

Ataşehir Petek Toz Temizliği buharlı cihazla yapılır ise sonuç sağlıklı olacaktır. Peteklerin tozundan herkes şikâyetçi olmuş çözüm noktasında hep arayış olunmuştur. Peteklerin dışında, ızgara ve kanallarında birikmiş tozların temizliği herkes için zordur, hatta olanaksız gibidir. Bu nedenle tesisat sektöründeki kurumsal firmalar teknolojik değişimleri takip ederek, peteklerin tozlarını temizlemek için yeni yöntemler kullanmaya başladılar.

Ataşehir petek arası toz temizleme kalorifer peteği tozu temizleme ve petek araları toz temizliği işini profesyonel cihazlarla yapmaktadır. Ataşehir petek temizleme servisi buharlı makinelerle petek toz temizliği yaptıktan sonra kışı sağlıklı ısınarak geçirebilirsiniz.

Ataşehir Petek Toz Temizliği Yöntemleri

Petek toz temizliğinde kuru buharla temizlik yapan özel bir cihaz kullanılır. Tozdan temizlenen petekler evinizin ortamını da değiştirir. Tertemiz kokan, rahat nefes alabileceğiniz bir eviniz olur. Tozlu peteklerden uçuşan tozlar sağlığınızı da bozar. Bu yüzden tedbirinizi almakta gecikmeyin. Ataşehir petek toz temizliği servisimizi arayın, size yardımcı olalım.

  • Buharlı cihazla petekler sökülmeden yapılır.
  • Petek altlarına bez takılarak etrafın kirlenmesi önlenir.
  • Petek aralarında tozların olduğu bütün noktalara ulaşılarak bütün tozlar tamamen temizlenir.
  • Peteklerde biriken toz yumakları mite böceklerini barındırdığı için hastalık yayarlar. Bu temizlik ile bütün bakteriyel oluşumlardan da da kurtulursunuz.

Ataşehir Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Ataşehir Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Petek toz temizliği cihazla yapıldığı için peteklerin yerinden sökülmesi gerekmiyor. Sadece kuru buhar püskürtülerek peteklerin her köşesindeki tozlar rahatça temizleniyor. Bu işlem peteklere zarar vermiyor, paslanma, boyanın zarar görmesi gibi sorunlar yaşanmıyor. Düzenli olarak petekleri temizletirseniz, evinizin kokusu bile farklılaşır. ve baharın gelişini anlarsınız. Ataşehir petek toz temizliği hizmeti veren firmamızdan bu şekilde kuru buharla petek temizleme hizmeti alabilirsiniz. Peteklerde biriken tozlardan kolaylıkla kurtulursunuz.

Ataşehir Petek Toz Temizliği Fiyatları

Peteklerde zamanla biriken toz yumakları sıcakla beraber yükselmekte ve solunum yolu ile bizleri hasta edebilmektedir. Bu anlamda kış geldiğinde peteklerin ısısını artırmak için kimyasal ilaçla ve cihazla yapılan temizlik kadar öneme sahip olan temizlik çeşididir. Petek toz temizliği istenilen zaman diliminde yapılabilen temizlik çeşididir. Ataşehir petek toz temizliği servisi uygun fiyatla ve  buharlı cihazla etrafı kirletmeden petek arası toz temizliğini yapar.

Petek toz temizliği için piyasada var olan ortalama fiyat 5 petek için 180 TL’dir. Petek sayısı arttıkça da petek başı 30 TL ücret artışı olur. Petek toz temizliği hizmeti alacağınız vakit piyasa fiyatlarının ne çok üstünde ne de çok altında fiyat veren kişilerden hizmet almanızı tavsiye etmiyoruz.

Benzer Gönderiler: