Petek Temizleme 482 kez görüntülendi

Mimarsinan radyatör temizliği ekibi petekleri sökmeden cihazla temizleyerek etrafta kötü görüntü oluşumunun önüne geçer. Kalorifer tesisatı için vazgeçilmezimiz olması gereken, kalorifer petek temizleme uygulaması kışa girmeden yaptırılmalıdır. Tesisatta bu denli kirlilik var iken, petekler temizlenmeden kışı sıcak ve sorunsuz geçireceğinize inanmanız, çoğu zaman yanıltıcı olur.

Radyatörlerde zamanla biriken atıklar, kireç kalıntıları kışın zor günler geçirmenizin en önemli sebepleri arasındadır. Bu yüzden aralıklı olarak radyatör temizliği yaptırmanız gerekir. Mimarsinan petek temizleme servisi kombi radyatör temizliği, petek temizleme kimyasalı ile kalorifer tesisat temizliği yapar. Mimar Sinan petek temizleme tarafından yapılan radyatör petek temizleme işi  makine ile petek temizleme uygulaması ile petekler sökülmeden ilaçlı yapılır.

Mimarsinan Radyatör Temizliği Servisi Neden Kalorifer Radyatör Petek Temizleme Yapar?

Mimarsinan petek temizliği firması yaptığı bu işi profesyonelce yapar ve sonuçlar çok iyi olduğu için sizde neden temizlik gerekli olduğunu daha net anlamış olursunuz.

  • Radyatör temizliği yapıldığı zaman kalorifer daha kola çalışarak evinizin ısınmasına yardımcı olur. Çünkü radyatörlerin kanalları açıldığı için ısıyı evinize yansıtmakta zorlanmazlar.
  • Radyatör temizliği yaptırdığınız takdirde yakıt giderlerinde azalır, bunun nasıl olduğunu merak edebilirsiniz. Kışın kalorifer çalıştığında bunu anlamakta zorlanmazsınız. Kalorifer boruları ve petek kanalları temizlendiği için sıcak su peteklere daha hızlı ulaşır ve ısı kaybı daha az olur.
  • Bir anda doğal gaz faturalarında düşüş olmaya başlar. Kalorifer sizin ayarladığınız gibi zorlanmadan çalışır ve tesisattaki suyu ısıtır ve radyatörlerde evinizi kolayca ısıtır.
  • Kombi ve kalorifer tesisatının ömrü uzar, arıza olmadan daha uzun sizlerin hizmetinde olur.
Mimarsinan Radyatör Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Mimarsinan Radyatör Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Mimarsinan radyatör temizliği yapacak bir usta çağırmak için firmamızı aramanız yeterlidir. Kışın beklenmeyen arızalarla uğraşmak zorunda kalmayın, kış ortasında tesisatçı bulmak için zorlanmayın.Kış geldiğinde kalorifer tesisatındaki arızaların yoğunlaştığı bir süreçtir. Tesisatçılar oldukça yoğun olduğundan, mağdur olabilirsiniz. Radyatör temizliğini kış gelmeden yaptırmalısınız.

Mimarsinan Radyatör Temizliği Servisi Petekleri nasıl temizler?

Petekler yerlerinden sökülmeden cihaz ve ilaç kullanılarak temizlenir.

Tek noktadan cihaz bağlanarak bütün tesisat ve petek kanallarının temizliği yapılır.

Kombi filtre bakımı da petek temizliği yapılırken yapılır.

Petek temizliği yapılırken kombi ile bağlantı tamamen kesilir ve ilaç kombi içerisinde dolaşımda bulunmaz.

Etrafı toplamaya gerek kalmaz ve görüntü kirliliği oluşacak durumlar ortaya çıkmaz.

Pratik profesyonel uygulama yapılarak kısa sürede kış için büyük bir hazırlık yapılmış olur.

Mimarsinan radyatör temizleme servisimiz her zaman mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Ekiplerimiz son derece deneyimli olup, sahada uzun süre bulunan tesisatçılardan oluşmaktadır. Mimarsinan radyatör temizliği yapan bir servis ihtiyacınız olduğunda bizi arayın. Petekleri ve kalorifer tesisatını temizleyerek , radyatörleri kışa hazır hale getirelim.

Benzer Gönderiler: