Pimaş Yıkama 79 kez görüntülendi

Beşiktaş pimaş yıkama ve temizleme servisi basınçlı pimaş gider borusu yıkama yaparak olası tıkanıklık yaşanma riskini ortadan kaldırır. Beşiktaş pimaş tıkanıklığı açma servisi atık su gider boru tıkanıklığını da robotlu makineler ile açar. Pimaş açma ve kameralı görüntüleme sonrasında yağlanma var mı kirlenme aşırı mı bunlara bakılarak pimaş içi temizleme yapılıp yapılmayacağına karar verilir.

Pimaş gider borularının iç yüzeylerinde zamanla kirli bir tabaka oluşur. Oluşan bu kirli tabaka gidere atılan atıkların buraya tutunması için gayet elverişlidir. Gider borularının yüzeylerine tutunan atıklar zamanla boru çapını daraltır ve artık giderden su bile zor gitmeye başlar.

Pis su giderlerindeki kirlenmenin önlenmesi için Beşiktaş pimaş yıkama yapan bir servisten yardım almanız gerekir. Giderlerde biriken yağlı tabakanın temizlenmesi amacıyla yüksek basınçlı cihazla temizlik yapılmalıdır.

Beşiktaş Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Beşiktaş Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Beşiktaş Pimaş Yıkama ve Temizleme

Beşiktaş pimaş yıkama ve pimaş temizleme, pimaş gider temizleme işinde ehil ustalar pimaş yıkama cihazı ile tıkanıklıkların önüne geçer. Pis su borularının aşırı kirlenmesi sonucunda pimaş yıkama cihazı ile işlem yapılmalıdır. Beşiktaş pimaş yıkama hizmeti ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. Genelde mutfak giderlerinde yaşanan aşırı yağlanma nedeniyle tıkanıklığın yaşanmaması için pimaş yıkama yapılır. Yağlı atıklara en fazla mutfak giderleri maruz kalır. Mutfak giderlerinde biriken yumuşak yağ dokusu zamanla atılan her şeyi tutmaya başlar ve tıkanıklıkla karşı karşıya kalınır. Bu durumda acil olarak pimaş yıkama işleminin yapılması gerekir.

Özellikle mutfak pimaş boru yüzeylerinde oluşan yumuşak doku nedeni ile tıkanan gider açılsa da tekrar bu yumuşak doku bir araya gelir. Yumuşak dokunun tekrara bir araya geldiği için tıkanıklık açılsa da bu tabaka tam olarak rögara gönderilemediği için tıkanıklık kaçınılmazdır. Beşiktaş tesisatçı servisi tıkanan giderlerdeki durumu tam olarak çözmek için bu uygulamayı yapar.  Beşiktaş pimaş açma ve pimaş temizleme ile atık su gider borularında tıkanma olmaz.

Beşiktaş Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Tıkanıklık yaşanan pimaş giderleri mutlaka robot kullanılarak açılmalı ve sonrasında da pimaş yıkama yapılmalıdır. Gider tıkanıklığı her zaman sert cisimlerden kaynaklanmaz. Bazı hallerde giderlerde biriken yağlı doku nedeniyle tıkanma söz konusu olabilir. Bu durumda Beşiktaş pimaş temizleme hizmeti veren firmalar ile görüşmeli ve yüksek basınçlı cihazla pimaş yıkama işlemi yaptırmalısınız. Bunu belirli dönemlerde yaptırmak ta tesisat giderlerinin daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olur. Beşiktaş pimaş yıkama işi ile profesyonel bir hizmeti daha sizlere sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Benzer Gönderiler: