Pimaş Yıkama 223 kez görüntülendi

Beşiktaş pimaş yıkama ve temizleme servisimiz, basınçlı pimaş gider borusu yıkama yaparak, tıkanıklık riskini ortadan kaldırır. Beşiktaş pimaş tıkanıklığı açma servisimiz ile atık su gider boru tıkanıklığını da robotlu makineler ile açarız. Pimaş açma ve kameralı görüntüleme sonrasında yağlanma var mı kirlenme varmı görebiliriz. Gider boru içlerinde kirlenme çok fazla ise pimaş içi temizleme yapılıp yapılmayacağına karar veririz.

Pimaş gider borularının iç yüzeylerinde zamanla kirli bir tabaka oluşur. Oluşan bu kirli tabaka gidere atılan atıkların buraya tutunması için gayet elverişlidir. Gider borularının yüzeylerine tutunan atıklar zamanla boru çapını daraltır ve artık giderden su bile zor gitmeye başlar. Pis su giderlerindeki kirlenmenin önlenmesi için Beşiktaş pimaş yıkama yapan bir servisten yardım alınız. Giderlerde biriken yağlı tabakanın temizlenmesi amacıyla yüksek basınçlı cihazla temizlik yaparız..

Beşiktaş Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Beşiktaş Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Beşiktaş Pimaş Yıkama ve Temizleme

Beşiktaş pimaş yıkama ve pimaş temizleme servisimizde pimaş gider temizleme işinde ehil ustalar ile çalışıyoruz. Ustalarımızın kullandığı pimaş yıkama cihazı ile tıkanıklıkların önüne geçeriz. Pis su borularının aşırı kirlenmesi sonucunda pimaş yıkama cihazı ile bakım yaparız. Beşiktaş pimaş yıkama hizmeti ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. Mutfak giderlerinde yaşanan aşırı yağlanmaya bağlı, tıkanıklığın yaşanmaması için pimaş yıkama yaparız. Yağlı atıklara en fazla mutfak giderleri maruz kalır. Mutfak giderlerinde biriken yumuşak yağ dokusu zamanla atılan her şeyi tutmaya başlar. Bu durumda pimaş yıkama işleminin yapılması gerekir.

Özellikle mutfak pimaş boru yüzeylerinde oluşan yumuşak doku nedeni ile tıkanır. Mutfak gideri açılsa da tekrar bu yumuşak doku bir araya gelir. Yumuşak dokunun tekrar bir araya gelmesi ile tıkanıklık açılsa da tekrar gider tıkanır. Bu tabaka tam olarak rögara gönderilemediği için tıkanıklık kaçınılmazdır. Beşiktaş tesisatçı servisi tıkanan giderlerdeki durumu tam olarak çözmek için pimaş yıkama yapar.  Beşiktaş pimaş açma ve pimaş temizleme ile atık su gider borularında tıkanma olasılığı daha düşüktür.

Beşiktaş Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Tıkanıklık yaşanan pimaş giderlerini firmamız, robot kullanılarak açımakta ve sonrasında da pimaş yıkama yapmaktayız. Gider tıkanıklığı her zaman sert cisimlerden kaynaklanmaz. Bazı hallerde giderlerde biriken yağlı doku nedeniyle tıkanma söz konusu olabilir. Bu durumda Beşiktaş pimaş temizleme hizmeti veren firmamız ile görüşün. Firmamıza yüksek basınçlı cihazla pimaş yıkama işlemi yaptırın. Bunu belirli dönemlerde yaptırmak tesisat giderlerinin daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olur. Beşiktaş pimaş yıkama işi ile profesyonel bir hizmeti daha sizlere sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Benzer Gönderiler: