Pimaş Yıkama 68 kez görüntülendi

Kıraç pimaş yıkama servisi ile gider boru içlerinde oluşan yumuşak kirli tabakanın temizlenmesi için olmazsa olmazdır. Kıraç su tesisatçısı kırmadan tıkanıklık açma servisi gider borusu yıkama işini basınçlı pimaş içi yıkama cihazı ile yapar.

Gider borularında yoğun kirlenme varsa tıkanıklık oluşmaması için pimaş yıkama işlemi yapılmalıdır. Başta mutfak gideri olmak üzere banyo, tuvalet ve ana hat giderinde kirlenme sorunu yaşanabilir. Kıraç pimaş yıkama için firmamıza ulaşabilir, bu sorundan konforlu bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Pimaş içi yıkama yapılmasındaki ana neden sürekli tıkanıklık sorunu ile uğraşma durumunu ortadan kaldırmaktır. Bu sayede hiç olmadık anda mutfak gider borusu tıkanmaz, lavabo gider borusu tıkanmaz, tuvalet gider borusu tıkanmaz.

Kıraç Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Kıraç Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Kıraç Pimaş Yıkama Kırmadan Tıkanıklık Açma

Kırmadan pimaş açma, basınçlı gider borusu yıkama hizmeti için elbette teknolojik makinelere ihtiyaç vardır.

Tesisatın giderlerinde zamanla atıklar nedeniyle kirlenme olur. Özellikle mutfak giderleri yoğun şekilde yağlı atıklara maruz kaldığından daha fazla kirlenir. Zamanında müdahale edilmezse giderde tıkanıklık meydana gelir. Kıraç pimaş yıkama hizmeti için zaman kaybetmeyin. Ekiplerimiz yüksek basınçlı pimaş yıkama cihazı ile gider borularını kirden temizlemektedir.  Pimaş içi yıkama yaparak, biriken yağ tabakası ve kir tabakası temizlenir. Kirliliğe bağlı daralana boru içleri pimaş içi yıkama sayesinde genişler ve suyun geçeceği alanlar pürüzsüz olur. Pürüzsüz olan pimaş yüzeylerinde atıklar kolay kolay tutunamaz ve tıkanıklık da oluşmaz. Pimaş açma ve kameralı görüntüleme hizmeti sayesinde sağlıklı kullanabileceğiniz giderlere kavuşursunuz.

Kıraç Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Kıraç pimaş yıkama hizmeti veren firmalar arasından tercihinizi yaparken cihaz kullanmalarına, tecrübeli ustalara sahip olmalarına önem vermelisiniz. Tesisat giderlerinin pimaş yıkama ile temizlenmesi sırasında yüksek basınçlı cihaz kullanılması gerekmektedir. Pimaş içi yıkama cihaz olmadan yapılamaz. Ayrıca işinin ehli bir usta tarafından işlemin yapılması gerekir. Pimaş yıkama hizmeti veren tessiatçı firmalar bütün beklentileri karşılayacak profesyonel hizmet sunar. Kıraç pimaş temizleme firması makinelerle ve kameralar ile eksiksiz gider açma ve gider yıkama işini garantili yapar. Kamera ile yıkama sonrası pimaş içi görüntülenerek son durumda net görülür.

Benzer Gönderiler: