Pimaş Yıkama 186 kez görüntülendi

 Nişantaşı pimaş yıkama ustaları, robotla kırmadan pimaş açma, pimaş içi yıkama ve basınçlı gider borusu yıkama işinde tecrübelidir. Nişantaşı pimaş yıkama ustaları, bu uygulamaları teknolojik cihazlar sayesinde yapar.

Yoğun yağlanmaya maruz kalan giderlerin tıkanmasına engel olmak için pimaş yıkama işlemi yapıyoruz. Yağlanmadan dolayı pimaş boruların çapları daraldığında, gidere atılan atıklar nedeniyle hızlı bir tıkanıklık gelişir. Pimaş boru iç yüzeyinde oluşan yumuşak tabaka, giderlere atılan çoğu şeyi tutar. Bu durumda boru çapı daralır ve bir süre sonra da su artık yavaş gitmeye başlar. Su bir süre sonra lavabodan taşmaya başlar ve kötü kokuların oluşmasına neden olur.

Nişantaşı Pimaş Yıkama Robotla Kırmadan Pimaş Açma

Yağlı kalıntılar ne yazık ki gider borularını hızla kirletmeye başlar. Ne kadar dikkat edilse buna engel olmak mümkün değildir. Boru içinde biriken, yumuşak bir tabaka oluşturan yağ kalıntıları giderlerin hızla tıkanmasının bir nedenidir. Nişantaşı pimaş yıkama hizmeti için deneyimli bir tesisatçımız ile çalışmalısınız. Pimaş yıkama cihazı kullanmadan önce varsa tıkanıklığı açarız. Sonrasında, pimaş yıkama makinesi ile yüksek basınçla pimaş gider içlerini temizleriz.

Nişantaşı Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Nişantaşı Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Nişantaşı tıkanıklık açma ustalarımız ile tıkanmış giderleri kırmadan robotla açtıktan sonra da kamera ile pimaş içi görüntüleme yaparız. Atık su giderlerinde bahsettiğimiz şekilde bir tabaka oluşmuş ise pimaş yıkama ile kirli katmanı temizleriz. Bu hizmeti almadan önce, pimaş yıkama nasıl yapılır, pimaş gider borusu yıkama işini en iyi kim yapar sorusunu sorun.

Hem tıkanmış gideri açtırın, hem kamera ile atık su borusunun içini görüntületin hem de pimaş yıkama yaptırın. Tüm bu tesisat işleri için tek elden hizmet alarak, avantajı sağlayın.

Nişantaşı Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Sürekli tıkanan giderleriniz için Nişantaşı pimaş yıkama hizmeti veren firmalar ile görüşmelisiniz. Tıkanmanın nedeni pimaş borunun kirlenmesi ise ustaların cihazla pimaş yıkama işlemi yapması gerekir. Tesisat giderlerinin daha uzun ömürlü olmasını sağlayan, aynı zamanda tıkanmasını önleyen bu işlem her geçen gün daha fazla rağbet görmektedir. Özellikle suyun bile gitmediği giderlerde en kolay çözüm budur.

Pimaş temizleme pimaş yıkama makinesi ile yapılan büyük bir hizmettir. Pimaş yıkama hizmeti veren firmalar bütün makinelere sahip olup bu hizmeti eksiksiz sunarlar.

Benzer Gönderiler: