Pimaş Yıkama 215 kez görüntülendi

Çatalca Pimaş Yıkama servisimiz ile tıkanmış tuvalet giderini, lavabo giderini, klozet giderini robotla kırmadan açıyoruz. Çatalca tesisatçı servisimiz Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma ustalarımız ile en zor olan tuvalet giderlerinde oluşan tıkanıklığı da açıyoruz.  Tıkalı pimaş açma işinde de Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz tecrübe sahibidir. Hangi gider tıkanmış olursa olsun tıkanıklık robotumuz ve usta ikilimiz ile etrafı kirletmeden duvarları kırmadan tıkanıklığı açıyoruz.

Eğer kırma dökme odaklı bir çözüm sunan var ise tıkanıklığın açılması size büyük maliyetler getirebilir. Kırılan yerlerin tamiri, kırılan pimaş borularının montajı derken hiç beklemediğiniz maliyetler bütçenizi zorlar. Bu açıdan profesyonel robotla kırmadan tıkalı giderleri açan firma ile görüşün. Hem maliyet yüksek olmasın hem de bu süreçte sizde yıpranmayın.

Çatalca Pimaş Yıkama Tıkalı Pimaş Açma

Çatalca gider açma pimaş yıkama işinde tıkalı tesisat için pimaş açma sonrası kamera ile görüntüleme yapıyoruz. Tıkanıklık açıldıktan sonra pimaş içlerinde aşırı kirlenme yağlanma var ise pimaş yıkama yapıyoruz Böylece cihazının ürettiği basınç ile boru yüzeyleri tamamen temizleriz. Yıkanan pimaş iç yüzeyleri tamamen sürtünemesiz olacağı için su akış hızı istenilen düzeyde olur. Bu sayede gidere atılan atıklar boru yüzeyine tutunma da zorlanacağı için tıkanıklık oluşma durumu da gecikir.

Çatalca Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Çatalca Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Pis su giderlerinde zamanla oluşan kirlenme boru çaplarının daralmasına ve tıkanıklık sorunu yaşamasına neden olur. Çatalca pimaş yıkama hizmeti alabileceğiniz firmamız deneyimli ustalarıyla bu işi yapar. Ustlarımız ile yüksek basınçlı cihaz yardımıyla boru yıkama işlemini yapıyoruz. Ustalarımız bu alanda deneyimli olduklarından pimaş yıkama boyunca hiç bie aşamayı atlamaz. Müdahale edilmesi gereken yerlerde tıkanıklık açma cihazını da kullanırız.  Aşama aşama gider pimaş borularını sorunsuz bir şekilde yıkarız.

Çatalca Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Çatalca pimaş yıkama hizmeti veren firmalar basınçlı pimaş yıkama cihazı ve tıkanıklık açma cihazını birlikte kullanır. Pis su giderlerinde biriken yağ tabakasının yıkanması ve atıkların temizlenmesi için bu gereklidir. Basınçlı cihaz yağ kalıntılarını temizlerken, tıkanıklık açma cihazı ise boruda biriken atıkların rögara gönderir. Gerektiği takdirde gider tesisat boru içlerinin temizliği içi kimyasal da kullanarak işlem tamamlarız.

Gider borularında aşırı şekilde yağ kullanımı varsa gider temizleme gereklidir. Gider boruları uzun süre kullanılmadıysa mutlaka pimaş yıkama işleminin yapılması gerekir. Çatalca pimaş yıkama işlemi yapan servisimizden bunun hakkında bilgi edinerek, randevunuzu alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: