Pimaş Yıkama 66 kez görüntülendi

Çatalca Pimaş Yıkama servisi ile tıkanmış tuvalet gideri, lavabo gideri, klozet gideri robotla kırmadan açılır. Çatalca tesisatçı servis Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma ustaları ile en zor olan tuvalet giderlerinde oluşan tıkanıklığı da açar.  Tıkalı pimaş açma işinde de Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma servisi tecrübe sahibidir. Hangi gider tıkanmış olursa olsun tıkanıklık robotu ve usta ikilisi ile etraf kirlenmeden duvar kırılmadan tıkanıklık açılır.

Eğer kırma dökme odaklı bir çözüm sunan var ise tıkanıklığın açılması size büyük maliyetler getirebilir. Kırılan yerlerin tamiri, kırılan pimaş borularının montajı derken hiç beklemediğiniz maliyetler bütçenizi zorlar. Bu açıdan profesyonel robotla kırmadan tıkalı giderleri açan firma ile görüşün. Hem maliyet yüksek olmasın hem de bu süreçte sizde yıpranmayın.

Çatalca Pimaş Yıkama Tıkalı Pimaş Açma

Çatalca gider açma pimaş yıkama işine tıkalı tesisat pimaş açma sonrası kamera ile görüntüleme yapıldığında karar verilir. Tıkanıklık açıldıktan sonra pimaş içlerinde aşırı kirlenme yağlanma var ise pimaş yıkama cihazının ürettiği basınç ile boru yüzeyleri tamamen temizlenir. Yıkanan pimaş iç yüzeyleri tamamen sürtünemesiz oalcağı için su akış hızı istenilen düzeyde olur. Bu sayede gidere atılan atıklar boru yüzeyine tutunma da zorlanacağı için tıkanıklık oluşma durumu da gecikir.

Çatalca Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Çatalca Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Pis su giderlerinde zamanla oluşan kirlenme boru çaplarında daralmaya dolayısıyla tıkanıklık sorunu yaşamanıza neden olur. Çatalca pimaş yıkama hizmeti alabileceğiniz firmamız deneyimli ustalarıyla yüksek basınçlı cihaz yardımıyla boru yıkama işlemini yapmaktadır. Ustalarımız bu alanda deneyimli olduklarından pimaş yıkama boyunca cihazın başında durur ve müdahale edilmesi gereken yerlerde tıkanıklık açma cihazını da kullanabilir. Pimaş borular sorunsuz bir şekilde yıkanır.

Çatalca Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Çatalca pimaş yıkama hizmeti veren firmalar basınçlı pimaş yıkama cihazı ve tıkanıklık açma cihazını birlikte kullanarak bu işlemi yapmaktadır. Pis su giderlerinde biriken yağ tabakasının yıkanması ve atıkların temizlenmesi için bu gereklidir. Basınçlı cihaz yağ kalıntılarını temizlerken, tıkanıklık açma cihazı ise boruda biriken atıkların rögara gönderilmesini sağlar. Gerektiği takdirde kimyasal da kullanarak işlem tamamlanır.

Gider borularında aşırı şekilde yağ kullanımı varsa ya da gider boruları uzun süre kullanılmadıysa mutlaka pimaş yıkama işleminin yapılması gerekir. Çatalca pimaş yıkama işlemi yapan servisimizden bunun hakkında bilgi edinerek, randevunuzu alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: