Pimaş Yıkama 198 kez görüntülendi

Ümraniye pimaş yıkama, pimaş temizleme yıkama cihazı, pimaş yıkama yüksek basınçlı makine ile pimaş gider boru içleri temizlenir. Ümraniye gider yıkama ve Ümraniye pimaş tıkanıklığı açma servisler ile hem tıkanınmış gider açılır hem de atık su gider boru yıkama işi yapılır.

Pimaş temizleme cihazı ile pimaş yıkama için teknolojik cihazların gerekli olduğu bilinmelidir. Pis su gider tesisatı pimaş boru yıkama yüksek basıncı pimaş içi yıkama cihazı ile yapıldığı takdirde işe yarar. Pis su borusu yıkama cihazı bu iş için özel imal edilmiş bir cihaz olup ürettiği yüksek basınçlı su püskürtülerek temizlik yapılır.

Gider borusu tesisatının tıkanmasını önlemek amacıyla düzenli olarak bakımı yapılmalıdır. Gider içinde biriken yağ kalıntıları tıkanmayı hızlandıran bir etkendir. Bu nedenle Ümraniye pimaş yıkama servisimizden profesyonel yardım almanızı, pimaş yıkama yaptırmanızı öneririz.

Ümraniye Pimaş Yıkama Ümraniye Pimaş Açma

Tesisat giderlerinde kullanılan pimaş boruların içinde zamanla yağlı bir katman oluşur. Bu yağlı tabaka atıkların giderden geçmesini de engeller ve tıkanıklığın yaşanmasına neden olur.

Ümraniye Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Ümraniye Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Tesisatta yaşanan tıkanıklıkların ne kadar can sıkıcı olduğu bilinir. Mutfak giderinden gitmeyen atıklar, banyo giderinin taşması gibi sorunları yaşamamak için gider tesisatı bakımını ihmal etmemelisiniz. Belirli zamanlarda Ümraniye pimaş yıkama hizmeti ile gider borularını yıkatmalısınız. Ümraniye gider yıkama, Ümraniye pimaş tıkanıklığı açma ustaları hem tıkanıklığı robotla açar hem de pimaşları yıkar.

Tıkanan boru içi iyice kirlenmiş ve atıklardan bir katman oluşmuştur. Bu durum da boru çapının daralmasına neden olduğu için su akış hızı ve debisi düşer. Su yavaş gitmeye başlayınca kullanılan atık su da hemen gitmez. Bu tabloda koku oluşur, lavabolarda su birikintileri oluşur ki rahatsızlık verici bir durumdur. Bu durumu çözmek adına robotla tıkanan gider kolayca açılır ve ardından da pimaş yıkama yapılır.

Ümraniye tıkalı tuvalet açma ve Ümraniye tıkalı lavabo açma hizmeti 

Sıkça giderleri pompalamak zorunda kalıyor, kimyasal açıcılar döküyorsanız, yine de gider açılmıyorsa profesyonel yardım almalısınız. Ümraniye tıkanıklık açma hizmeti veren firmalar ile görüşmeli ve gider tesisatının bakımdan geçirilmesini sağlamalısınız. Gider borularında yoğun kirlenme varsa pimaş yıkama ile temizlenmelidir. Bunu basınçlı pimaş yıkama cihazı ile yapan firmaları tercih etmelisiniz.

Bunun yanında pimaş yıkama sonrası da giderlerin bakımını kendiniz yapmalısınız. Yani giderlere atıkları atmamalı ve ara ara gider açıcıyı bakım için kullanmalısınız. Tıkanan tuvalet olsun ya da tıkanan lavabo olsun eğer tıkanıklık açıcı kimyasal işe yaramaz ise robotlu makine ile tıkanıklık açılmalıdır. Sonrasında gerek duyulur ise pimaş temizleme pimaş içi yıkama da yapılmalıdır. Ümraniye pimaş yıkama servisi ile her iki hizmeti tek elden alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: