Pimaş Yıkama 205 kez görüntülendi

Esenler Pimaş Yıkama servisimiz ile tıkanmış gider borularını kırmadan dökmeden açıyoruz. Cihazla gider temizleme işini, kırmadan cihazla pimaş açma işini profesyonel makineler ile yapıyoruz. Esenler pimaş tıkanıklığı açma servisimiz ile önce tıkalı olan gideri robotla açarız. Sonra da kamera ile boru içi görüntülemeyi yaparız. Eğer tesisat borularında aşırı yağlanma durumu var ise yeniden tıkanıklık oluşmaması adına pimaş yıkama yaparız.

Pis su gider tesisatında sıkça tıkanıklık sorunu yaşanıyorsa, su bile giderden zor gidiyorsa müdahale edilmelidir. Tıkanıklığın başlıca nedeninin kirlenme olduğu belirlendiyse Esenler pimaş yıkama işlemi yapan servisimizden randevunuzu alabilirsiniz.

Esenler Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Esenler Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Esenler Pimaş Yıkama Cihazla Gider Temizleme

Pimaş yıkama işlemi kolay gibi görünse de yapılacak işlemlerin belirli bir sıraya göre yaparız. Esenler pimaş yıkama hizmeti sırasında pis su gider borularında tıkanıklıj var diyelim. O halde önce tıkanmış pis su borusunu açarız. Tıkanıklık açma cihazı ile atıkları gider borusundan çıkartırız ya da rögara iteriz. Daha sonra yüksek basınçlı pimaş yıkama cihazı kullanılarak boruların yıkama işlemini yaparız.

Eğer yağlanma çok fazla olmuş ise kimyasal ilaç da kullanılarak pimaş boru yüzeylerinin sürtünmesiz olmasını sağlarız. Bu sayede gidere atılan atıklar boru yüzeyinde tutunamayarak rögara giderler. Eğer pimaş boru yüzeyleri temiz olmaz ise gidere atılan yabancı atılar buraya tutunarak tıkanıklık oluşmasına sebep olur. Esenler tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz bu durum ile çok karşılaştığından çözüm için gerekli olan her şeyi tam olarak yapar.

Esenler Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Pis su gider boru tesisatının tıkanmasına neden olan farklı etkenler vardır. Bunlardan biri gider borularında oluşan kirlenmedir. Kirlenmenin başlıca nedeni ise yoğun yağlı atıklardır. Özellikle mutfak giderinde yağ kullanımı yoğun olduğundan pimaş yıkama işlemine daha fazla ihtiyaç duyulur. Esenler pimaş yıkama hizmeti veren firmalar uyguladıkları yöntemlerle sorunu çözer. Uygun pimaş yıkama fiyatları ve modern yöntemlerle boru içinde birikmiş olan atıkları temizler.

Esenler gider açma, basınçlı pimaş içi yıkama işinde tecrübeli usta yanında profesyonel cihazlarda olmaz ise olmazlardandır. Bu açıdan pimaş yıkama için gerekli olan pimaş yıkama cihazı ve pimaş görüntüleme yapılabilecek kamera da olmalıdır.

Benzer Gönderiler: