Pimaş Yıkama 67 kez görüntülendi

Esenler Pimaş Yıkama servisi ile tıkanmış gider boruları kırma dökme olmadan açılır. Cihazla gider temizleme, kırmadan cihazla pimaş açma profesyonel işlemler yapma imkanı veren robotlu makineler ile yapılır. Esenler pimaş tıkanıklığı açma servisi önce tıkalı olan gideri robotla açar sonra da kamera ile görüntüleme yapar. Eğer tesisat borularında aşırı yağlanma durumu var ise yeniden tıkanıklık oluşmaması adına pimaş yıkama yapılır.

Pis su gider tesisatında sıkça tıkanıklık sorunu yaşanıyorsa, su bile giderden zor gidiyorsa, tıkanıklığın başlıca nedeninin kirlenme olduğu belirlendiyse Esenler pimaş yıkama işlemi yapan servisimizden randevunuzu alabilirsiniz.

Esenler Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Esenler Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Esenler Pimaş Yıkama Cihazla Gider Temizleme

Pimaş yıkama işlemi kolay gibi görünse de yapılacak işlemlerin belirli bir sıraya göre yapılması gerekmektedir. Esenler pimaş yıkama hizmeti sırasında pis su gider borularında tıkanıklığa neden olan yabancı cisimler belirlendiyse öncelikle tıkanıklık açılmalıdır. Tıkanıklık açma cihazı ile bunlar borudan çıkarılmalı ve rögara gönderilmelidir. Daha sonra yüksek basınçlı pimaş yıkama cihazı kullanılarak boruların yıkama işlemi yapılmalıdır.

Eğer yağlanma çok fazla olmuş ise kimyasal ilaç da kullanılarak pimaş boru yüzeylerinin sürtünmesiz olması sağlanır. Bu sayede gidere atılan atıklar boru yüzeyinde tutunamayarak rögara giderler. Eğer pimaş boru yüzeyleri temiz olmaz ise gidere atılan yabancı atılar buraya tutunarak tıkanıklık oluşmasına sebep olur. Esenler tesisatçı, Esenler tuvalet tıkanıklığı açma servisi bu durum ile çok karşılaştığından çözüm için gerekli olan her şeyi tam olarak yapar.

Esenler Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Pis su gider boru tesisatının tıkanmasına neden olan farklı etkenler vardır. Bunlardan biri gider borularında oluşan kirlenmedir. Kirlenmenin başlıca nedeni ise yoğun yağlı atıklardır. Özellikle mutfak giderinde yağ kullanımı yoğun olduğundan pimaş yıkama işlemine daha fazla ihtiyaç duyulur. Esenler pimaş yıkama hizmeti veren firmalar uyguladıkları uygun pimaş yıkama fiyatları ve modern yöntemlerle içinde kir birikmiş olan gider borularını yıkamaktadır.

Esenler gider açma, basınçlı pimaş içi yıkama işinde tecrübeli usta yanında profesyonel cihazlarda olmaz ise olmazlardandır. Bu açıdan pimaş yıkama için gerekli olan pimaş yıkama cihazı ve gerektiğinde kamera ile pimaş görüntüleme yapılabilecek kamera da olmalıdır.

Benzer Gönderiler: