Tesisat 1339 kez görüntülendi

Kombi sonrası kalorifer tesisatındaki su kaçağının olması durumunda kaçak giderici kimyasal ilaç kullanırız. Bu sayede ne tespit yapmaya ne de kırıp tamir etmeye gerek var. Sadece kalorifer kaçak giderici ilaç uygun yöntemler kullanırız. Bu sayede kalorifer tesisatındaki bütün kaçakları kaptırız.

Kaçak giderici sıvı,  kaçak onaran kimyasal ilaç ile tüm kalorifer tesisatında olan kaçakları tek uygulama ile kapatırız. Kaçak kapatan ilaç yani kaçak önleyici kimyasal ilaç ile yapılan  uygulamanın sayısı günden güne artmaktadır. Tesisat kaçak giderici sıvı ile tamir aşamasını bile kırmadan dökmeden yapmış oluyoruz.

Kaçak Giderici Kimyasal ilaç Kaçak Giderici Tamir Sıvısı

Kalorifer tesisatındaki kaçaklar için kaçak giderici kimyasal ilaç kullanan servisimizden hizmet alabilirsiniz. Sıvı halde olan bu kimyasal ilaç sayesinde tesisat kaçaklarını bulup ve etrafı kırmadan kaçakları gideririz. Bu kimyasal uygulamanın işinin ehli uzman kişiler tarafından yapılması önerilir. Kaçak giderici kimyasal ilaç sadece profesyonel kullanımda tercih edilmelidir.

Bu yüzden servisimizden yardım almanız sorunun çözümünde önemlidir. Bilinçsiz kişiler tarafından bu kimyasal uygulamanın yapılması tavsiye edilmez. Kalorifer tesisatında kaçak olursa bunu hemen fark edemezsiniz. Çünkü etrafa sızıntı olmaz. Bunun nedeni tesisattaki suyun sıcaklığı nedeniyle buharlaşmasıdır. Ancak tesisatınızda su eksilmesi oluyorsa, hemen kalorifer kaçağından şüphe etmelisiniz.

Kaçak Giderici Kimyasal ilaç | Bizim Tesisatçımız

Kaçak Giderici Kimyasal ilaç | Bizim Tesisatçımız

Kalorifer tesisatında, kombi tesisatında su eksiliyorsa kaçak giderici kimyasal ilaç uygulaması yapılması büyük kolaylık sağlar. Bu sıvı ilaç hem kaçağın yerini bulur, hem de burasını kapatır. Sıvı kimyasal kaçak yerinde kristalleştiği için kaçağı kapattığını belirtelim. Ayrıca kimyasal ilacın basınç ve ısıya karşıda direnci fazladır. Yani kaçak yerini kapattıktan sonra yeniden aynı yerden kaçak olmaz. Gerekirse birden fazla kaçağı bu kimyasal uygulama ile kapatmakta mümkün olur.

Gelişen dünyada teknolojik gelişmeler hızla gelişmekte ve her sektöre ciddi şekilde fayda ve kolaylık sağlamaktadır. Bu gelişmelerden haberdar olmak ancak işini iyi bilen ve kendini sürekli geliştiren tesisatçılar ile çalışmanızla mümkün görünmektedir. Doğru tesisatçı hem düşük maliyet hem az zaman hem sonuç odaklı çalışma demektir. Bu açıdan vatandaş çoğu noktada kazançlı çıkar.

Kalorifer kaçak kapatan, kalorifer tesisat kaçağını gideren bu ilaç ne sıcak su tesisatında ne de soğuk su tesisatında kullanılmaz.

Tesisat Kaçak Giderici Kimyasal ilaç Uygulama Fiyatları

Kalorifer kaçak giderici ilaçla yapılan kalorifer kaçak kapatma uygulama fiyatları değişkendir. Uygulama yapılacak yerin büyüklüğüne ve kullanılacak ilaç miktarına göre değişkenlik gösterir. Bir fikir olması açısından şunu söyleyebilirim.  Kalorifer kaçak giderici uygulama taban fiyatı yani en düşük fiyatı 1.500 TL ‘dir. Kaçak kapatan ilaç yani kaçak giderici kimyasal ilaç uygulama fiyatı gayet uygundur. Çünkü, hiç bir yer açılmayacak kırma dökme olmayacak pratik ve kesin çözüm.

Kaçağı kapatan kimyasal ilaç,  su kaçağı giderici kimyasal ilaç veya kalorifer kaçağı giderici ilaç biliçli uygulanmalıdır. Bu uygulamayı işi bilen tesisatçı yaparsa kaçağın onarm oranı o kadar yüksek olur. Tesisat kaçak giderici bu ilaç doğru uygulandığında tesisattaki kaçaklar uygun fiyatla kapanmış olacaktır.

Benzer Gönderiler: