Petek Temizleme 706 kez görüntülendi

Gürpınar Petek Temizliği servisi olarak, cihazla petekleri temizleyerek sizi kışa hazırlıyoruz. Petek bakımı giderek yaygınlaşan ve adeta gereksinim haline gelen bir hizmettir.  Komşularınız petek bakımı yaptırıyorsa, bunu neden yaptırdıklarını merak edip sorduğunuzda sizde muhtemelen peteklerin temizliğini yaptırma gereği duyacaksınız.

Petek bakımı sıcak bir kışa hazırlanmanın önemli bir aşamasıdır. Evinizde kombi ile ısınıyorsanız, petek bakımı yaptırmalısınız. Isınma sorunlarını ancak bu şekilde çözersiniz. Sadece kombi bakımı yaptırmak ısınmanız için yeterli olmayacaktır. Bu konuda Beylikdüzü Gürpınar petek temizleme servisimizden bilgi alabilirsiniz. Petekler yerinde hiç sökülmeden temizlensin, kışa hazır hale getirilsin. Eviniz hijyen olsun, ısınmada problem yaşanmasın.

Gürpınar Petek Temizliği Servisi Neden Petek Temizliği Yapar?

Gürpınar Petek Temizliği firması ekipleri peteklerde ve kalorifer tesisatında olan kirliliği sahada gördükleri için bu temizliğin gerekli olduğunu çok iyi bilirler. Beylikdüzü Gürpınar Petek temizleme ile neden petek temizliği gerekli olduğu çok daha iyi anlaşılacaktır.

 • Petek bakımı yaptırdığınız zaman, kışın kombi arızası ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.
 • Beklemediğiniz zamanlarda arıza yapan kombi için tesisatçı aramak zorunda kalmazsınız.
 • Peteklerin iç temizliği yapılarak ısınma sorunlarınız çözümlenir, yakıt giderleriniz azalır.
 • Hem yakıttan tasarruf imkanı olur hem de iyi ısınırsınız.
 • Kombi düşük ayarda da evi ısıtır, kalorifer tesisatı tıkalı olursa kombi yüksek ayara da alınsa evi ısıtmaz.
 • Kalorifer tesisatı sağlıklı çalışacağı için kombi arızaları önlenir ve kombinin ömrü uzun olur.

Gürpınar Petek Temizliği Servisi petekleri ilk günkü gibi ısınması için iyi bir temizlik yapar. Sizde komşularınız gibi zahmetsizce ısınmanın keyfini sürebilirsiniz. Kış öncesinde mutlaka randevu alarak petek bakımını yaptırmalısınız.

Gürpınar Petek Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Gürpınar Petek Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Gürpınar Petek Temizliği Servisi Petek Temizliğini Nasıl Yapar?

Isınma konusunda sorun yaşanıyor ise Gürpınar Mahallesi petek temizliği, Beylikdüzü petek temizliği firması ilaçlı cihazlı petekleri temizler.

 • Petekler yerlerinden sökülmeden ilaç ve cihazla temizlik yapılır.
 • Cihaz kalorifer tesisatına en müsait yerden bağlanıp bütün işlemler cihazın bağlı olduğu yerde yapılır.
 • Kalorifer tesisatında oluşan kirli su boşaltılır. Sonrasında kimyasal uygulama dediğimiz ilaçlı yıkama yapılır.
 • Kimyasal ilaçlı yıkama ile çözülen kirli tabaka kalorifer tesisatı dışına çıkartılır.
 • Sonrasında sisteme temiz su konulur. Bu aşamadan sonra da petek havaları alınıp petek havalarından ısı ayarları yapılır. Kısaca yapılan uygulama bu şekilde özetlenebilir.

Peteklerin iç temizliği dışında birde çok bilinmeyen petek dışı toz temizliği vardır. Peteklerin dış temizliği yapılarak evdeki hijyen ortam korunur, sağlığınızı koruma altına alırsınız. Petek iç temizliği ile petek dış temizliği aynı hizmet olmayıp farklı uygulamalardır. Petek dışı toz temizliği, peteklerin ızgara aralarında oluşan toz yumaklarının temizlenmesinde etkendir.

Gürpınar Petek Temizliği Servisi olarak her iki uygulamayı da ayrı ayrı cihazla uzman tesisatçılar ile yapmaktayız.Gürpınar petek temizleme ve kombi bakım servisi, kombi petek temizleme ve bakım servisi ile hem tasarruf edin hemde iyi ısının.

Benzer Gönderiler: