Petek Toz Temizliği 352 kez görüntülendi

Çatalca Petek Toz Temizliği Servisi cihazla toz temizliğini yaparak ortamda hijyenik ısınmanın sağlanmasına katkıda bulunur. Tozun girmediği, etkilemediği yer yok gibidir. Temizlik yaparken en fazla uğraştıran tozlardır.  Bir yandan temizlenir, bir yandan birikir. İşte petek ızgara araları da tozların sevdiği yerlerden biridir. Üstelik yapısı toz birikmesine müsait olduğu için, peteklerdeki tozu temizlemekte çok zordur.

Çatalca da petek temizliği ekibi petek radyatör temizliği, tesisat temizleme işini kuru buharla petek dışı toz temizliği hizmeti ile yapar. Petek aralarında meydana gelen toz yumakları, buharlı makinelerle petek toz temizliği uygulaması ile tamamen temizlenir. İstanbul Çatalca petek temizleme firması, buhar makineli tesisatçı bu temizliği yaptıktan sonra sağlıklı ısınabilirsiniz.

Çatalca Petek Toz Temizliği Petek Dışı Toz Temizliği Servisi

Petek dış kısımlarının temizlenmesi kolay olsa da, petek ızgaraları kanalları tozdan temizlemek mümkün olmaz. Bunun için profesyonel yardım almak gerekir. Peteklerin görevi aslında çok önemlidir. Bunu yaparken devamlı açıkta dururlar ve çok tozlanır. Çatalca petek toz temizliği yapan firmamız petekleri özel bir cihaz kullanarak temizler. Peteklere zarar vermeden, kimyasal  kullanılmadan sadece kuru buhar ile petek temizliği yapar.

Peteklerdeki tozlara katlanmak yerine, bunları kuru buharla temizletmek daha mantıklıdır. Nefes aldığınız ortamda tozlardan etkilenmeyin, petek toz temizliği yaptırın. Bunu her sene yaptırdığınızda hem petekler işlevini daha iyi görür, hem de peteklerin ömrü uzun olur. Peteklere iyi bakın, kış geldiğinde ısınmanız için onlara ihtiyacınız olacak.

Çatalca Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Çatalca Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Profesyonel cihazlar ve uzman tesisatçılar ile petek aralarında oluşan tozların temizliği buharlı cihazla yapılır.Bunun la birlikte  tesisat işlerinin tamamı tesisat servis aracılığı ile en uygun şekilde yapılır. İş sonrası bir arıza çıkması durumunda iş takip ekipleri yönlendirilerek sorun en kısa sürede giderilir. Müşteri memnuniyet odaklı çalıştığımızdan garantili iş önceliğimizdir.

  • Peteklerde biriken tozlar buharlı makine ile temizlenirken petekler yerlerinden sökülmez.
  • Petek toz temizliği yapılırken kimyasal ilaç kullanılmada, su buhara dönüştürülerek peteklere zarar vermeden temizlik yapılır.
  • Petek toz temizliği ile evde allerjisi olan kişiler rahat eder. Astım hastası var ise temiz havayı soluyacağından daha sağlıklı günler geçirir.

Çatalca Petek Toz Temizliği ve Petek Radyatör Temizliği Fiyatları

Çatalca petek toz temizliği hizmeti almak istediğinizde firmamızın uyguladığı uygun fiyat politikasından da memnun kalırsınız. Petek toz temizleme ücreti evde bulunan peteklerin sayısı ile doğru orantılıdır. Petek sayısı 5 ise 175 TL olup sonrasında her petek için 25 TL ücret alınır. Çatalca kalorifer petek temizliği ücretleri makul olup bütçenizi zora sokmaz.  Çatalca petek dışı toz temizliği hizmeti profesyonel cihazlarla yapıldığı için uygun ücretle garantili hizmet alırsınız. Çatalca Petek Toz Temizliği ile irtibata geçerek bu hizmeti uygun fiyatla alın.

Benzer Gönderiler: