Petek Temizleme 627 kez görüntülendi

Okmeydanı petek toz temizliği  servisimizle peteklerde oluşan tozların temizliğini etrafı kirletmeden buharlı cihazla yapıyoruz. Peteklerin tozunu temizletmek sağlıklı ısınma adına bir ihtiyaçtır. Bunun nedeni evdeki hijyenin ve temizliğin sağlanması içindir. Buharlı makineyle petek toz temizliği sayesinde daha kolay olacağı içindir. Evde ne kadar temizlik yapsanız, bir köşede duran peteğin tozlu olması hijyenik ortamın sağlanmasında engeldir. Bu yüzden Okmeydanı petek toz temizliği yapan firmamızı arayın petekleri temizlemek için ustalarımız gelsin.

Okmeydanı Petek Toz Temizliği Servisi

Bu temizliği evde kendi imkanlarınızla yapmak oldukça zor olabilir. Ancak petek toz temizliği düşündüğünüz kadar zor olmayan bir uygulamadır. Ustalarımız cihazla kuru buhar püskürterek peteklerde oluşan toz temizliğini yapabilir. Bu temizlik sırasında kimyasal madde kullanmayız, sadece su kullanırız. Bu nedenle hiç tereddüt etmeden bu temizliği yaptırın. Peteklerin tozlarını temizlerken evinizdeki eşyalarınıza da zarar vermeden profesyonel uygulama ile yapıyoruz.

Petek toz temizliği yapılırken her petek için ayrı işlem yaparız. Peteklerin kirlilik durumuna göre petek temizliğinin süresi doğru orantılı olacaktır. Okmeydanı petek toz temizliği servisi ustaları uygulama sağlıklı yapana kadar uygulamayı bitirmez. Burada süreden ziyade peteklerin istenilen düzeyde temizlenmesini ön planda tutarız.

Kullandığımız özel cihaz sayesinde zahmetsizce petekleri tozlardan tam olarak temizleriz. Evinizin temizliğiyle uyum içinde olan petekleri kullanırken rahat edeceksiniz. Petek toz temizliği yaptırdığınız için petek aralarındaki tozlardan, bakterilerdende kurtulmuş olursunuz .

Okmeydanı Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Okmeydanı Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Bu uygulama ile sağlıklı ısınma adına önemli bir adım atmış olursunuz.

  • Petekleri yaktığınızda ısınan peteklerin içinde bulunan toz kümeleri olmadığından tozlar yanmayacak ve koku oluşmayacaktır.
  • Diğer taraftan peteklerde is oluşmayacak perdeler çok sık kirlenmeyecektir.
  • Bulunduğunuz ortamda soluduğunuz havada toz oranı daha düşük seviyelerde olacaktır. Bu sayede daha sağlıklı ısınma şansını yakalamış olacaksınız.
  • Yıllık petek toz temizleme hizmetini almak sağlığınız açısından çok gerekli ve faydalı olduğunu söyleyebiliriz.

Okmeydanı Petek Toz Temizliği Ücretleri

Peteklerin tozlarını temizletecekseniz, buharlı cihazlara sahip ve bu işte tecrübesi olan kişilere yaptırın.  Fiyat sorduğunuzda size petek sayısını sorarak petek temizleme ücretini söyleriz. Ortalama 5 adet petek toz temizliği fiyatı 1.500 TL civarında olacaktır.

Okmeydanı kalorifer petek bakımı yani hem petek iç temizliği hem de petek dışı toz temizliği yapan tesisatçı firmadır. Okmeydanı petek temizliği firması, petek yıkama hizmetini uygun ücretlerle sunmaya devam etmektedir.

Benzer Gönderiler: