Petek Temizleme 396 kez görüntülendi

Okmeydanı Petek Toz Temizliği  Servisi, peteklerde oluşan tozların temizliğini etrafı kirletmeden buharlı cihazla yapar. Peteklerin tozunu temizletmek sağlıklı ısınma adına bir ihtiyaçtır. Bunun nedeni evdeki hijyenin ve temizliğin sağlanması için petek toz temizliği sayesinde daha kolay olacağı içindir. Evde ne kadar temizlik yapsanız, bir köşede duran peteğin tozlu olması hijyenik ortamın sağlanmasında engeldir. Bu yüzden Okmeydanı petek toz temizliği yapan firmamızı arayın petekleri temizlemek için ustalarımız gelsin.

Okmeydanı Petek Toz Temizliği Servisi

Bu temizliği evde kendi imkanlarınızla yapmak oldukça zor olabilir ancak petek toz temizliği düşündüğünüz kadar zor olmayan bir uygulamadır. Ustalarımız cihazla kuru buhar püskürterek konforlu bir şekilde peteklerde oluşan toz temizliğini yapabilir. Bu temizlik sırasında kimyasal madde kullanımı olmaz, sadece su kullanılır. Bu nedenle hiç tereddüt etmeden bu temizliği yaptırın. Peteklerin tozları temizlenirken evinizdeki eşyalarınıza da zarar gelmeden profesyonel uygulama ile yapılır.

Petek toz temizliği yapılırken her petek için ayrı işlem yapılır. Peteklerin kirlilik durumuna göre petek temizliğinin süresi doğru orantılı olacaktır. Okmeydanı petek toz temizliği servisi ustaları uygulama sağlıklı yapana kadar uygulamayı bitirmez. Burada süreden ziyade peteklerin istenilen düzeyde temizlenmesi ön planda tutulmalıdır.

Kullandıkları özel cihaz sayesinde zahmetsizce petekler tozlardan tam olarak temizleneceği için yeni gibi olacak. Evinizin temizliğiyle uyum içinde olan petekleri kullanırken rahat edeceksiniz. Petek toz temizliği yaptırdığınız için evdeki tozların hakimiyeti de bitmiş olacak.

Okmeydanı Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Okmeydanı Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Bu uygulama ile sağlıklı ısınma adına önemli bir adım atılmış olur. Petekleri yaktığınızda ısınan peteklerin içinde bulunan toz kümeleri olmadığından tozlar yanmayacak ve koku oluşmayacaktır. Diğer taraftan peteklerde is oluşmayacak perdeler çok sık kirlenmeyecektir. Bulunduğunuz ortamda soluduğunuz havada toz oranı daha düşük seviyelerde olacağından daha sağlıklı ısınma şansını yakalamış olacaksınız. Yıllık petek toz temizleme hizmetini almak sağlığınız açısından çok gerekli ve faydalı olduğunu söyleyebiliriz.

Okmeydanı Petek Toz Temizliği Ücretleri

Peteklerin tozlarını temizletmek için gerekli olan cihazlara sahip ve bu işte tecrübesi olan kişiler size petek sayısını sorarak petek temizleme ücreti sunacaktır. Ortalama 5 adet petek toz temizliği fiyatı 175 TL civarında olacaktır.

Okmeydanı kalorifer petek bakımı yani hem petek iç temizliği hem de petek dışı toz temizliği yapan tesisatçı firmadır. Okmeydanı petek temizliği firması, petek yıkama hizmetini uygun ücretlerle sunmaya devam etmektedir.

Benzer Gönderiler: