Petek Temizleme 478 kez görüntülendi

Yeşilyurt petek temizliği servisi, cihazla petekleri sökmeden pratik uygulama ile petekleri temizler. Tesisatçı petekleri temizlemek için mutlaka cihaz bulundurmalı ve kalorifer petek temizliğini cihazla, petekleri sökmeden yapmalıdır. Yeşilyurt petek temizliği servisi bahse konu kalorifer petek temizliğini, kimyasal kullanarak yapmaktadır. Cihaz olmadan tesisatçının yapacağı temizlik, sadece tesisattaki pis suyu boşaltmaktan ibaret olacaktır.

Bu da temizlik için yeterli olmamakla beraber, birey olarak bizlerde bunu yapabiliriz. Olması gereken cihazın tesisata bağlanarak kimyasal ilaçlı sirküle edilmesidir. Bu şekilde yapılan temizlikte tesisatta bulunan korozyon, çamur ve tortu tabakası temizlenecektir. En iyi kalorifer petek temizliği ile en iyi ısı performansı, İstanbul geneli kombi petek temizleme, kalorifer petek yıkama servisi Bizim Tesisatçımız ile yapılır.

Yeşilyurt Petek Temizliği Servisi Neden Petek Temizleme Yapar?

Faydası günden güne bilinen petek temizliği yaptırmak günümüzde oldukça yaygınlaştı. Elbette bunun çok önemli sebepleri var. En önemli etken petek temizliği yaptırmak kış geldiğinde ısınmak demektir. Evinizde hiç kesintiye uğramadan ısınabilmesi demektir.

  • Bu hizmetin diğer bir faydası kışın ödediğiniz doğal gaz faturalarının azalmasını sağlamasıdır. Yani sizlere tasarruf yapmanın bir yolunu sunmaktadır.
  • Isınmak için kombinizi daha fazla yakmanıza gerek kalmıyor. Dolayısıyla daha az yakıt harcayarak ısınmaya başlıyorsunuz
  • Evdeki sevdikleriniz soğuk sıcak ortamlarda hasta olmuyor buna paralel sağlık giderleriniz artmıyor.
  • Kombinizi yaktığınızda hangi sıcaklığa ayarladıysanız, petekler buna uyumlu olarak evinizi ısıtmaya başlar. Çünkü kalorifer tesisatın içinde oluşan tıkanıklıklar petek temizliği sayesinde giderilmiştir.
Yeşilyurt Petek Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Yeşilyurt Petek Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Yeşilyurt Petek Temizliği Servisi Petek Temizliğini Nasıl yapar?

Petek temizleme, cihazla petekler sökülmeden yapılan pratik yöntem ile yapılarak hem kalorifer boruları hem de petek iç temizliği yapılır.

  • Petek temizliği yapılacak ise en başta cihaz olmalıdır. Cihaz ile petek temizliği yapılarak tesisatın bütün noktalarındaki kirlilik cihazın ürettiği basınç ile temizlenir.
  • İkinci husus cihaz ile uygulaması yapılan ilaç olmalıdır. İlaç ile kalorifer borularında ve peteklerde oluşan korozyon, çamur, tortu tabakası tamamen temizlenene kadar sirkülasyon yapılır.
  • Bu aşamadan sonra ilaç ve cihaz yardımı ile çözülen kir tabakaları tesisat dışına alınarak tesisatta kir kalmamasına dikkat edilir.
  • Sonraki şamada ise peteklerde ve tesisatta oluşan hava alınır. En son ise petek vanalarından reglaj ayarları  yani maksimum ısınmayı sağlayacak ısı ayarı yapılır.

Samimi, sıcak, huzurlu bir evde yaşamınıza devam ediyorsunuz. Petek temizliği işte bu nedenlerle yapılması gerekli işlerden biri haline gelmiştir. Yeşilyurt petek temizliği servisi ne zaman arasanız, bu hizmeti güncel yöntemlerle verir. Petek temizliği yaptırın, kışın ısınmayı garantileyin. Yeşilyurt petek temizliği servisinden alacağınız destekle petekler ilk günkü gibi randımanlı olacaktır. Bakırköy petek temizleme, Yeşilyurt petek temizleme firmaları profesyonel uygulamaları ile petek temizleme hizmeti ile de yanınızdadır.

Benzer Gönderiler: