Tesisat 593 kez görüntülendi

Gider tıkanıklığı nasıl açılır diye merak ediyorsanız şunu bilmenizde fayda var. Tıkanan giderleri açmak için etrafı kırmadan borulara zarar vermeden makine ile tıkanıklığı açarız. En başta şunu söyleyelim ki, tıkanan su borusu açma ile pimaş gider tıkanıklığı açma aynı şey değildir. Gider tıkanıklığı pis su atık suyu, su borusu tıkanıklığı temiz suyu ifade eder. Tıkalı gider açma aparatını, gider açma ilacını ve tuvalet tıkanıklığı açma işinde pis su gider tıkanıklığı açma işinde kullanırız.  Banyo tıkanıklığı açma yöntemleri ile atık su pis su boru tıkanıklığı açma yöntemlerini anlatırız.

Tıkalı gider borusu açma, gider tıkanıklığı açma ve pimaş boru gideri açma işini robotla kırmadan yaparız. Gider tıkanmasını açmada  kırma dökme olmayacağı için tadilat durumu olmaz. Mutfak gider borusu açmada robota tıkanıklık pis su gideri açma yöntemini kullanırız. Mutfak gideri için gerek görüldüğünde pimaş yıkama yapılmasını öneririz. Lavabo tıkandı su gitmiyor, sizde tıkalı boru açma kimyasalı kulandınız. Tıkanmış gider yine açılmaz ise çok zorlamadan profesyonel yardım alın.

Tıkalı Gider Borusu Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Gider tıkanıklığı açma servisine her evde, her yaşam alanında tesisat kullanılan her yerde ihtiyaç vardır. Eskiden gider tıkanıklığı herkes için korkulan, endişe duyulan bir sorundu. Bunun nedeni gider tıkanıklığı açılırken evde büyük hasarlar olmasıydı. Fayansları kırmadan, evde başka tadilat yapılmadan tıkanmış pis su giderini açarız. Eskiden gider tıkanıklığı açma yöntemi herkes için çok maliyetli oluyordu ve aynı zamanda stres ve sıkıntı kaynağıydı. Günümüzde gider tıkanıklığı açma yöntemleri de çağa ayak uydurdu.

Gider tıkanıklığı nasıl açılır, bunu merak edenler için biraz açıklama yapmaya çalışalım. Tıkanan gider borusu nasıl açılır? Gider tıkanıklığını açmak için ustalar kameralı cihaz ve robot denilen tıkanıklık açma cihazını kullanılır.

  • Kullanılan cihaz ve boru içerisine gönderilecek kalın yaylar ile tıkalı giderleri açarız. Susta tarzı ve ucunda tıkanıklığa uygun aparat takılarak tıkanıklığı açarız.
  • Tıkanıklık cihazının kırma ucu sert cisimleri itip rögara göndererek tıkanıklık açılmasını sağlar.
  • Yumuşak bez tarzı cisimleri de cihaz ucundaki aparata sararak cihaza doğru dışarı çıkarırız.
Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır | Bizim Tesisatçımız

Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır | Bizim Tesisatçımız

Gider tıkanıklığı açma için yapılan işlemlerde eviniz zarar görmez. Sadece gider tıkanıklığının açılması için ücret ödersiniz. Evde tadilat, tamirat yapmanıza gerek kalmaz, bunlar için gereksiz para ödemek zorunda kalmazsınız. Gider tıkanıklığı nasıl açılır konusunda daha detaylı bilgi almak adına bizi arayın. Bu konuda uzmanlarımız sizlere gereken açıklamaları yapacaktır. Endişe duymadan, strese girmeden gider tıkanıklığının açıldığını göreceksiniz. Gider tıkanıklığı ister lavabo giderinde, ister tuvalet giderinde, ister süzgeç giderinde ve ister mutfak giderinde olsun. Endişeye mahal vermeden hepsini de makine ile pratik uygulamalarla açarız. Tıkanan lavabo nasıl açılır sorusunun cevabı da aynı yöntemde saklıdır.

Gider borusu nasıl açılır konusunda servisimizden yardım alın. Evinizde hasarsız bir tıkanıklık açma hizmeti alarak büyük maliyetlerin oluşmasının önüne geçmiş olursunuz.

Pimaş Boru  Gideri Açma Ücreti Nedir?

Profesyonel bu uygulamanın ücreti çok yüksek olmayıp makul düzeydedir. Giderin hangi katta olduğu ve giderin tıkandığında göre tıkanıklık fiyatı değişir. Ortalama tıkanıklık açma fiyatı 750 TL – 1.500 TL olup fiyatlar duruma göre değişkenlik göstermektedir.  Kolay yollarla tıkalı gider açma işi evde kendi başımıza yapabileceğimiz durumlar da olabilmektedir. Çok ilerlememiş bir tıkanıklığı tıkanıklık açma aparatı veya kimyasal kullanarak açtığımız olmuştur. Bu şekilde cepten çıkan para da daha az olmuştur. Ancak bu şekilde tıkanıklık açılmayınca bir de tesisatçı çağırmak zorunda kalırsınız. Budurumda maliyetin artması söz konususdur. Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır sorusu en iyi makineli robotlu tıkanıklık açma uygulaması ile cevap bulur.

Benzer Gönderiler: