Tesisat 236 kez görüntülendi

Gider tıkanıklığı nasıl açılır diye merak ediyorsanız şunu bilmenizde fayda var. Tıkanan giderlerin açılması için etraf kırılmadan borular zarar görmeden makine ile tıkanıklık açılır. En başta şunu söyleyelim ki, tıkanan su borusu açma ile pimaş gider tıkanıklığı açma aynı şey değildir. Gider tıkanıklığı pis su atık suyu su borusu tıkanıklığı temiz suyu ifade eder. Tıkalı gider açma aparatı, gider açma ilacı ve tuvalet tıkanıklığı açma işi gider pis su tıkanıklık açma işleri için kullanılır.  Banyo tıkanıklığı açma yöntemleri dendiğinde de atık su pis su boru tıkanıklığı açma yöntemleri anlatılır.

Tıkalı gider borusu, gider tıkanıklığı,  gider tıkanması ve pimaş boru gideri açma robotla kırmadan yapılır ise kırma dökme olmayacağı için tadilat durumu olmaz. Mutfak gider borusu açma işi de robota tıkanıklık pis  su gideri açma yöntemi ile yapılır ve gerek görüldüğünde de pimaş yıkama yapılması önerilir. Lavabo tıkandı su gitmiyor ve siz tıkalı boru açma kimyasalı kulandınız yine açılmaz ise çok zorlamadan profesyonel yardım alın.

Tıkalı Gider Borusu Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Gider tıkanıklığı açma servisine her evde, her yaşam alanında tesisat kullanılan her yerde ihtiyaç olabilir. Eskiden gider tıkanıklığı herkes için korkulan, endişe duyulan bir sorundu. Bunun nedeni gider tıkanıklığı açılırken evde büyük hasarlar olması, fayansların kırılması, evde başka tadilatların yapılmasının zorunlu hale gelmesidir. Gider tıkanıklığı açma yöntemi herkes için çok maliyetli oluyordu ve aynı zamanda stres ve sıkıntı kaynağıydı. Günümüzde gider tıkanıklığı açma yöntemleri de çağa ayak uydurdu.

Gider tıkanıklığı nasıl açılır, bunu merak edenler için biraz açıklama yapmaya çalışalım. Tıkanan gider borusu nasıl açılır, gider tıkanıklığını açmak için ustalar kameralı cihaz ve robot denilen tıkanıklık açma cihazını kullanılır.

  • Kullanılan cihaz ve boru içerisine gönderilecek kalın yaylar susta tarzı ve ucunda tıkanıklığa uygun aparat takılarak tıkanıklık açılır.
  • Tıkanıklık cihazının kırma ucu sert cisimleri itip rögara göndererek tıkanıklık açılmasını sağlar.
  • Yumuşak bez tarzı cisimlerde cihaz ucundaki aparata sarılarak cihaza doğru dışarı çıkarılır.
Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır | Bizim Tesisatçımız

Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır | Bizim Tesisatçımız

Gider tıkanıklığı açma için yapılan işlemlerde eviniz zarar görmez. Sadece gider tıkanıklığının açılması için ücret ödersiniz. Evde tadilat, tamirat yapmanıza gerek kalmaz, bunlar için gereksiz para ödemek zorunda kalmazsınız. Gider tıkanıklığı nasıl açılır konusunda daha detaylı bilgi almak adına veya sorularınız var ise bu konuda uzmanlarımız sizlere gereken açıklamaları yapacaktır. Endişe duymadan, strese girmeden gider tıkanıklığının açıldığını göreceksiniz. Gider tıkanıklığı ister lavabo giderinde, ister tuvalet giderinde, ister süzgeç giderinde ve ister mutfak giderinde olsun. Endişeye mahal vermeden hepsi de makine ile pratik uygulamalar yapılarak açılır. Tıkanan lavabo nasıl açılır sorusunun cevabı da aynı yöntemde saklıdır.

Gider borusu nasıl açılır konusunda servisimizden yardım alırsanız, evinizde hasarsız bir tıkanıklık açma hizmeti alarak büyük maliyetlerin oluşmasının önüne geçmiş olursunuz.

Pimaş Boru  Gideri Açma Ücreti Nedir?

Profesyonel bu uygulamanın ücreti çok yüksek olmayıp makul düzeydedir. Giderin hangi katta olduğu ve giderin tıkandığında göre tıkanıklık fiyatı değişir. Ortalama tıkanıklık açma fiyatı 150 TL – 250 TL olup fiyatlar duruma göre değişkenlik göstermektedir.  Kolay yollarla tıkalı gider açma işi evde kendi başımıza yapabileceğimiz durumlar da olabilmektedir. Çok ilerlememiş bir tıkanıklığı tıkanıklık açma aparatı veya kimyasal kullanarak açtığımız olmuştur. Bu şekilde cepten çıkan para da daha az olmuştur. Ancak bu şekilde tıkanıklık açılmayınca bir de tesisatçı çağırmak zorunda kalarak maliyetin artmasına da sebebiyet verilmiş olur. Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır sorusu en iyi makineli robotlu tıkanıklık açma uygulaması ile cevap bulur.

Benzer Gönderiler: