Tesisat 434 kez görüntülendi

Yeşilyurt petek toz temizliği servisinin yaptığı petek arası toz temizleme ile petekler evi her zamankinden daha sağlıklı ısıtır. Kombi çalışarak suyu ısıttığında, peteklerde evi ısıtma görevini üstlenir. Bu rahatlığın devamı için peteklere iyi bakmalıyız. Peteklerin iç temizliğini ihmal etmemeli, peteklerin dışında biriken tozları da temizlemeliyiz. Yeşilyurt petek toz temizliği nedir sorusu çokça sorulan sorular arasındadır.

Yeşilyurt petek toz temizliği servisi sahada bu uygulamayı yaptığında neyi nasıl ve niçin yaptığını da müşteriye anlatır. Yeşilyurt petek temizliği servisi kalorifer petek bakımı yaptıktan sonra pratik uygulamayı görürsünüz. Bu uygulamayı gördüğünüz için bu konuda somut fikir olacaksınız. Buharlı makinelerle petek toz temizliği, petek araları toz temizliği işini yapan bizlerden bu konuda profesyonel yarım alın. Petek arası temizleme ile hiç fark etmediğiniz petek aralarındaki toz yumaklarından kurtulup sağlıklı ısının.

Yeşilyurt Petek Toz Temizliği? Petek Araları Toz Temizliği

Peteklerin tozlarını kış gelmeden temizletin. Petekler ısındığında tozların soluduğumuz havaya karışmasına engel olun..

  • Kışın petekler ısındığından tozlar da daha fazla havaya uçuşmaya başlar. Bunun başta sağlığınız için çok zararlı olacağını belirtelim.
  • Evde çocuk var ise yaşlı insan var ise bu temizliği yaptırmanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Buradan sıcakla beraber hareket edecek tozlar solunum yolu ile çocukları ve yaşlılarımızı hasta edecektir.
  • Bunun yanında evde hayvan besliyorsanız bu hayvanların tüyleri de petek aralarına girerek burada kalmaktadır. Buda peteklerin ısınması ile beraber yanarak koku yapacaktır.
Yeşilyurt Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Yeşilyurt Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Yeşilyurt petek toz temizliği servis olarak hizmet veriyoruz. Petek toz temizleme cihazını kullanıyor, bu cihazın yüksek basınçla püskürttüğü kuru buharla petekleri sağlıklı bir şekilde temizliyoruz. Petekleri tozlu bırakmayın, peteklerde biriken tozların böyle cihaz ve kuru buharla temizlenmesini sağlayın. Evinizde sağlıklı bir ortam oluşturun, peteklerden dolayı sorun yaşamayın. Temiz nefes almak için tozsuz peteklere sahip olmak çok kolay olduğunu bilmenizi isteriz.

Yeşilyurt petek toz temizliği için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Semtinizde her mahalleye bu hizmeti veriyoruz. Peteklerin tozlandığını düşünüyorsanız hemen arayabilirsiniz. Uzmanlarımız en azından yılda bir defa bu temizliğin yapılmasının çok sağlıklı olacağını belirtiyor. Peteklerin üzerinden bir yıllık tozu mutlaka almalısınız.

Yeşilyurt Petek Toz Temizliği Fiyatları

Peteklerde biriken tozların temizlenmesi için fiyat araştırdığınızda size kaç petek var diye sorarız. Petek sayısına göre fiyat belirlenir. Peteklerin küçük veya büyük olması petek toz temizleme ücretinde etken değildir. Petek toz temizlemenin basıncı yeterli buharlı cihazlarla yapılması önemlidir. Küçük makineler ile bu işi yapan düşük fiyata vererek sizleri mağdur etmesine müsade etmeyin. Profesyonel petek arası toz temizleme ücretleri ortalama 5 petek için 1.500 TL civarındadır.

Petek temizliği kaç saat sürer gibi bir soruda sürekli sorulduğundan burada cevap vermiş olalım. Petek toz temizleme süresi peteklerdeki kirlilik durumuna göre değişmektedir. Petekler çok kirli ise 2 saat  sürebilirken ortalama 1,5 saat sürer. Petek temizliği fiyatlarını petek adetlerine göre veriyoruz. Büyük petek küçük petek aşırı kirli az kirli gibi katagorilere ayırmıyoruz. Yeşilyurt petek toz temizliği başlıklı makalemizi faydalı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: