Tesisat 460 kez görüntülendi

Gizli Sıhhi Tesisat Sızıntılarını Bulma Onarma işini teknolojiye dayalı yöntemlerle yapıyoruz. Bu açıdan düşündüğünüz çözüm içerisinde profesyonel uygulamalar olsun. Kırma dökmenin olmadığı uygulamalar ile su kaçaklarını bulup tamir ediyoruz. Su tesisatı onarımının kolay olması su kaçağı tespiti ile doğrudan ilişiktir. Boru sızıntılarının tamirini, kırmadan su sızıntısı tamirini su kaçağı tespitini cihazla yaptığımızda avantajlı olur.

Cihazlarla Gizli Sıhhi Tesisat Sızıntılarını Bulma Onarma

Su tesisatlarında ortaya çıkan çok küşük sızıntıları bulmak özel bir deneyim gerektirir. Böyle sızıntılar normal cihazlarla tespit edilemez. Ustanın bu konudaki tecrübesi ve bilgisi cihaz kadar önemlidir. Bazen tesisattaki sızıntılarını su kaçak bulma cihazı ile rahatlıkla buluruz. Ancak bazı durumlarda sızıntı o kadar azdır ki cihazla tespit etmek güçleşir. İşte böyle gizli sıhhi tesisat sızıntılarını bulma onarma için servisimiz gibi deneyimli tesisatçılardan yardım almalısınız. Bu türdeki sızıntılar için özel yöntemlerin kullanılması gerekir. Sızıntının yerini tespit etmek için bazı işlemlerin yapılması gerekir.

Öncelikle su sayacı vanalarının hepsi kapatılmalıdır. İçeride kalan borulardaki suyunda tamamen boşaltılmasının ardından, evdeki tüm musluklar sökülerek kör tapa ile kapatılmalıdır. Bunlar su tesisatı arızalarının bulunup onarımı için yapılması gerekenlerdir. En son aşamada kompresör yardımıyla basınçlı hava gizli sızıntının olduğu yerin genişlemesine neden olacaktır.Yani sızıntının yeri biraz büyüyecektir. Bundan sonra sızıntı bulma daha kolay hale gelecektir.

Ustalarımız su kaçak bulma cihazıyla sızıntıyı bulacak ve onaracaktır. Kırmanın dökmenin önüne geçmek için en doğru ve çözüme en yakın yol cihaz ve tecrübeli usta ile bu arızanın tespiti ve tamiridir. Bu yol ile hem fazla para ödemek zorunda kalmaz hemde gereksiz zaman kaybı ortadan kalkar.

Gizli Sıhhi Tesisat Sızıntılarını Bulma Onarma | Bizim Tesisatçımız

Gizli Sıhhi Tesisat Sızıntılarını Bulma Onarma | Bizim Tesisatçımız

Bazı durumlarda da su kaçağı aslında tesisat borularında olmayıp bir musluğun dibinden sızıp duvar içine yol bulup gitmektedir. Bazen kendi taktığımız musluk dibinden kaçırır da haberimiz olmaz. Bazı durumlarda duşa kabin yanlarından sızarak su duşa kabin altında birikir ve buradan da alt kata sızar. Dikkatlice bakılır ise görülebilecek su sızıntılarını sizlerde bulursanız paranız cebinizde kalır.

Cihazlarla su kaçak tespiti bulma ücretleri

Su kaçağının cihazlarla tespit edilmesinin fiyatı bir daire için söyleyecek olursak 800 TL -1.000 TL arasında değişir. Su kaçak tespit ücretlerinde piyasaya bağlı kalmayan kişilerden hizmet almamalısınız. Zira piyasanın çok altında fiyat verende, piyasa fiyatlarının çok üstünde fiyat verende sağlıklı hizmet vermez. Mağdur olmamak adına bu noktalara dikkat edin. Hem çözüm hem de uygun fiyatlarla su sızıntı tespiti ve uygun noktasal su kaçak tespit fiyatları ile yanınızdayız. Gizli Sıhhi Tesisat Sızıntılarını Bulma Onarma başlıklı yazımızı yararlı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: