Tesisat 354 kez görüntülendi

Rumeli Hisarı Yerden ısıtma Tesisat Temizliği ile ısınmayan alttan ısıtma tesisatının temizliğini yapıyoruz. Cihazla ve ilaçla alttan ısıtma tesisatı temizleyerek kışa hazırlıklı girmenizi sağlıyoruz. Yoğun çamurlaşmanın olduğu bu sistemde yılda bir defa temizlik yapılması gerekli görülmektedir. Bu sistemdeki ısı değeri yapısı itibari ile düşük tür. Birde kirlilik olduğunda bu sıcaklık daha da düştüğü için ısınma sorunları ortaya çıkar.

Alttan ısıtma diye de bilinen tesisat, yerden ısıtma tesisat temizliğini ve bakımını yılda bir defa yaptırın. Yerden ısıtma sisteminin temizliği neden her yıl diye merak edenler vardır. Sistemin çabuk kirlendiği ve aşırı çamurlaşma olduğu için diyebiliriz.

Rumeli Hisarı Yerden ısıtma Tesisat Temizliği Yöntemleri

Yerden ısıtma için özel üretilen bir cihaz yardımıyla temizlik yaparız.  Temizlik sırasında, cihaz çalıştırılır ve sisteme aralıklı şekilde hava ve su basarız. Bunun süresi bir dakika kadar sürer, basılan hava ise bu sürede saniyelerle yapılır. Üç defa birkaç saniye süreyle basılan hava sistemdeki çamur katmanlarını yerinden oynatır. Cihaz bundan sonra basınçlı suyla çamurları temizler. Yerden ısıtma tesisatındaki temizlik bu yöntemle yapıldığında ısı farklılığı çok iyi derecede hissedilir. Aşırı kirlenen bu tesisatta normal bir cihaz çamurların tamamını çıkarmayacak istenilen ısı elde edilemeyecektir.

Rumeli Hisarı Yerden Isıtma Tesisat Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Rumeli Hisarı Yerden Isıtma Tesisat Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Yerden ısıtma tesisatının temizlenmesi ısınma sorunlarını çözdüğü gibi doğalgaz tasarrufu yapmanızı da sağlar. Bu ısınma sisteminin her yıl temizliğinin yapılmasını tavsiye ediyoruz. Eğer temizlik yapılmazsa, kışın ısınmada çeşitli sorunlar yaşar, randıman alamazsınız. Verimli bir ısınma için yerden ısıtma sisteminizin çamurdan, tortudan, kireçten arındırmalısınız. Bu yolla yakıttan tasarruf edip keyifli ve sıcak bir kış geçirirsiniz. Alttan ısıtma tesisatında biriken sıcak su akışını engelleyen ne var ise tamamı cihazla yıkanır kanallar açılır. Bu sayede bütün kanallara rahatlıkla ulaşan sıcak su kısa sürede ve istenilen düzeyde ortamı ısıtır.

Rumeli Hisarı yerden ısıtma tesisat temizliği servisimiz temizliğin sonunda isterseniz koruyucu kimyasalı tesisatın içine koyar. Bunun yapılma nedeni çamurlaşmanın azaltılması içindir. Düşük ısıda çalışan bu sistemde çamurlaşma çok hızlı gelişir. Bu kimyasal ise sistemi bu etkiden korur. Sizlerde ısınmada sorun yaşamaz, rahat bir kış geçirirsiniz. Rumeli Hisarı yerden ısınma tesisat temizliği servisine ihtiyacınız olursa, firmamızı arayabilirsiniz.

Rumeli Hisarı Yerden ısıtma Tesisat Temizliği  Fiyatları

Yerden ısıtma tesisat temizlik fiyatları temizlik yapılacak yerin büyüklüğüne göre değişkenlik gösterir. Ortalama 100 metrekare bir dairede yapılacak yerden ısıtma tesisat temizleme ücreti 2.000TL civarındadır. Yerden ısıtma tesisat temizliği ücretleri petek temizliğinden daha yüksektir. Nedeni, daha zor ve daha fazla zaman alıcı olmasındandır.

Benzer Gönderiler: