Tesisat 556 kez görüntülendi

Küçükçekmece petek toz temizliği ustalarımız  buharlı toz temizliği cihazıyla petek aralarındaki tozları temizler. Peteklerin bakımı sırasında petek toz temizliği yaptırmayı ihmal etmemelisiniz. Petek iç temizliği yaptırdığınızda, dışında biriken tozları da temizletmelisiniz. Küçükçekmece petek toz temizliği servisi, kalorifer peteği tozu temizlemeyi buharlı makineler ile yapar.

Kuru buhar püskürten özel bir cihazla peteklerinizi tozdan temizliyoruz. Bu yöntem petek temizliğinde oldukça başarılıdır. Peteklerin yerinden sökülmesi gerekmez, peteklere zarar vermeden toz temizliğini yaparız. Küçükçekmece petek toz temizliği yapan tesisatçımız, buharlı cihazlarla petek aralarında oluşan tozların temizliğini yapar. Küçükçekmece petek toz temizliği yapacak bir tesisatçı arıyorsanız bize ulaşarak bu hizmeti alabilirsiniz.  Küçükçemkmece petek temizleme firmaları sadece kalorifer petek tesisat iç temizliğini yapar. Bizim Tesisatçımız hem petek araları toz temizliği hem de kalorifer petek tesisat iç temizliği yapar.

Küçükçekmece Petek Toz Temizliği Neden ve Nasıl Yapar?

Evinizin köşesinde atıl şekilde duran petek ızgara aralarında oluşan tozları fark etmelisiniz. Eğer tozların varlığını bilmezseniz, temizletme gereği duymayabilirsiniz. Eğilip petek içlerine bir bakın bakalım tozlar ne kadar da kümelenmiş. Tozla kaplı olan petekler hastalık saçar, bu sebebe dayalı petekleri tozdan temizleyelim. Peteklerin tozu temizlensin petekler ısındığında tozlar uçuşmasın, evinizin de havası da değişsin.

Peteklerin tozlanması engel olunamayacak bir durumdur. Bunun nedeni sürekli açıkta durmaları yüzündendir. Ancak petek toz temizliği yapılmasını sağlayabilirsiniz. Küçükçekmece petek toz temizliği servisi petekleri tozdan temizleyerek, sağlığınızı da korur. Tozlu bir ortamda nefes almak kadar sağlıksız bir durum olamaz. Bu yüzden petekleri etkileyen bu tozlardan en güvenli yolla kurtulmalısınız.

Küçükçekmece Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Küçükçekmece Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Kalorifer tesisatında petek kanallarında oluşan tozlar yandığından koku yaparak bizleri rahatsız eder. Perdelerde oluşan iste peteklerde oluşan toz yumaklarının yanması sonucu otaya çıkan istenmeyen bir tablodur. Diğer taraftan evde kedi köpek besleyen kişilerinde bu uygulamaya ihtiyacı olduğu aşikardır. Petek kanallarında biriken kedi tüyleri rahatsız edici boyutlara varmadan bu temizliği yaptırın. Uygulama yapılırken ön hazırlık gerektirmez, etraf kirletilmez. Petek altlarına takılan toz temizleme bezinde bütün tozlar toplanır.

Küçükçekmece Petek Toz Temizliği Fiyatları

Petek tozlarının temizliği için fiyat araştırması yaptığınızda size kaç adet petek olduğunu sorarız. Alınan bilgiye göre petek toz temizleme fiyatı veririz. Peteklerin büyük küçük olması fiyatta değişiliğe neden olmaz. 5 petek toz temizleme ücreti ortalama 1.500 TL’dir. Fiyat karşılaştırması yaparken bu uygulamayı ne ile yaptığını, ne kadar sürede yaptığını da dikkate alarak fiyat karşılaştırması yapın.

Buharlı makinelerle petek toz temizliği ve kalorifer petek temizliği petek yıkama yı uygun ücretle sunuyoruz. Radyatör petek temizliğiyle radyatör toz temizliği hizmetini tek firmadan alın indirimli fiyatlardan yararlanın. Küçükçekmece Petek Toz Temizliği bu hizmetleri müşteri memnuniyet garantisi ile sunar.

Benzer Gönderiler: