Tesisatçı 368 kez görüntülendi

ÖÇatalca su tesisatçısı tespit ve tamir işleri hizmet ağı geniş olan güvenilir su tesisatçısıdır. Çatalca bölgesinde tesisatçı firmamız teknolojik makineler ile pratik çözümler sunar.

Çoğu tesisatçı artık  teknolojik cihazlarla tesisat arıza çözümlerinde yeni yöntemler ile sorunları çözmektedir. Tıkanıklık olduğunda lavabo açıcı, tuvalet açıcı kullandınız tıkalı gideri açmadı ise bizi aramanız yeterli olacaktır. Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma, Çatalca petek temizliği, Çatalca pimaş yıkama ve Çatalca su kaçağı servisleri ile yanınızdadır. İstanbul geneli servis Çatalca tesisat firması Çatalca servisi tesisat arızalarının tespitini de makinelerle yapar.

Çatalca Su Tesisatçısı Güvenilir Su Tesisatçısı

Tesisatçının hedefi tesisattaki arızaların en kısa sürede tamir edilmesini sağlamak, sorunları gidermek ve bunları yaparken güncel yöntemlerle hizmet vermek olmalıdır. Hiç beklemediğiniz bir anda karşılaştığınız bu arızalarda mağdur olmamanız için, tesisatı kullanmaya devam etmeniz için sizlere böyle hizmet verecek bir tesisatçı gerekecek. Çatalca tesisatçı olan firmamız yıllardır bu sektörde hedeflerinden şaşmamış, hizmet kalitesini her geçen gün yükseltmiş ve hizmetlerini aynı titizlikle veren bir firmadır. Tesisat arızasının ne kadar acil olduğunu biliyoruz ve acil usta taleplerinizi karşılamaya özen gösteriyoruz.

Çatalca Su Tesisatçısı | Uzmanlar Tesisat

Çatalca Su Tesisatçısı | Uzmanlar Tesisat

Tesisatçı ustalarımızla, tesisatınızda musluk arızası bile olsa aynı özenle sizlere hizmet veriyoruz. Çatalca tesisatçı arayanlar, tesisatçı ihtiyacı olanlar bizi aradığında çözüme kavuşurlar. Tesisatta montaj işleriniz varsa, ustalarımızla kaliteli malzemeler kullanarak size yardımcı oluyoruz. Tesisatınızın bakımı yapılacaksa her tesisatı iyice kontrol ederiz ve gerekeni yaparız. Çatalca tesisatçısı olarak amacımız hizmetlerimizle sizleri memnun etmektir. Tamir, bakım, montaj, yenileme gibi tesisatınızı ilgilendiren işleriniz yapıyoruz.

Bütün bunları piyasada yapan çok tesisatçı bulmak mümkündür. Ancak su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, pimaş yıkama ve petek temizliği gibi cihaz olmadan yapılamayacak uygulamaları her tesisatçı yapamaz. Bu açıdan bu hizmetleri alacağınız bir tesisatçı olması her açıdan fayda sağlar.

Çatalca bölgesinde tesisatçı firmamız hizmet fiyatları

Robotla tıkanıklık açma ile klozet tıkanıklığı açma, tıkalı boru açma, kanal açma, tıkalı tuvalet açma gibi zor olan tıkalı giderleri açarak kısa sürede kullanımları sağlanmaktadır. Sorun olduğunda doğru çözüm yolu kullanılır ise sorun anında büyümeden etrafa zarar vermeden çözülür. Profesyonel lavabo açma yöntemleri, tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri var iken neden kırma dökme yapılsın. Çatalca Su Tesisatçısı olarak her daim pratik çözümlerle uygun fiyatlarla yanınızdayız.

  • Tıkanıklık açma 1.000 TL( Tuvalet tıkanıklığı olduğunda fiyat değişir)
  • Su kaçak tespiti 800 TL
  • Petek Temizliği 1.000 TL(5 Petek için)
  • Pimaş yıkama 1.500 TL( Mutfak pimaş yıkama)

Çatalca Su Tesisatçısı” uygun  fiyatları ve profesyonel hizmetleri ile yanınızda olmaya devam etmektedir.

Benzer Gönderiler: