Tesisatçı 497 kez görüntülendi

İncirli petek toz temizliği servisiyle kışın petekler yandığında peteklerden etrafa uçuşan tozlardan kurtulursunuz. Kalorifer tesisatına ne kadar iyi bakarsanız, sorun yaşanmadan kışı geçirme olasılığınız artar. Peteklerin düzenli bakımları yapılırsa ısınmada sorun yaşamazsınız. Çünkü petekler ısınmada en önemli rolü üstlenmiş son noktadır.

Üstelik evlerimizin en görünür yerlerinde bulunan petekler hem ısıyı iyi yaymalı hemde temiz olmalıdır. Dolayısıyla tozdan etkilenen peteklerin tozlardan arınması için periyodik toz temizleme bakımlarını yaptırmalısınız. Petek toz temizliği bilinen yöntemlerle yapılamaz. İlaçlarla, kimyasallarla, suyla, bezle peteklerdeki tozları temizleyemezsiniz. Bunun için profesyonel bir desteğe ihtiyacınız olur.  Petek aralarında oluşan tozların temizliğini buharlı cihazla petekleri sökmeden yapıyoruz.  Petek tozu temizleme makinesi ile petek toz temizliği pratiktir. İncirli petek temizleme servisi peteklerin tozunun temizlenmesi için teknolojik makineler kullanır.

İncirli Petek Toz Temizliği Yöntemleri

Kuru buhar yöntemiyle petek toz temizliğinin yaparak, peteklerin toz yuvası olmasının önüne geçiyoruz.. Petekler ilk takıldığı andan itibaren aşamalar halinde tozlanır, kirlenir. Tozlar biriktikçe peteklerin renginde bile değişiklik olduğunu fark edersiniz. Petekler ısınmaya başladığı zamanda kötü koku yaydığını görürsünüz. Bu yüzden petek toz temizliği çok önemlidir ve rutin olarak bu temizliği yaptırmalısınız. İncirli petek toz temizliği yapan servisimiz cihazla petekleri,  tozsuz temiz görünümüne kavuşturur. Temizlikten sonra petek ızgaralarında tozları artık görmezsiniz.

İncirli Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

İncirli Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Zamana ve kullanıma bağlı olarak petek ızgara aralarında oluşan tozların temizliğini buharlı cihazla  yapıyoruz. Kış gelip petekleri yaktığınızda ısının etkisi ile hareket eden tozlar bulunduğumuz ortamda dolaşır. Peteklerde oluşan tozların temizliğini evdeki imkanlarla yapmak kısmi olarak çözümden öteye geçmez. Peteklerde oluşan bu tozlar dolaylı olarak ta ısı iletkenliğini etkiler.

İncirli Petek Toz Temizliği Fiyatları

Petek tozları temizlenmeden önce fiyat hep merak konusu olur. Burada fiyatı belirleyen şey peteklerin kaç adet olduğudur. Petek toz temizleme fiyatı petek sayısı belirlendikten sonra verilir. 5 Petek var ise ortalama fiyat 1.500TL civarında olacaktır. 5 petekten sonra artan her petek için 300 TL fiyat artışı olur. İncirli Petek Toz Temizliği hizmeti alabileceğiniz servisimiz size temizlik konusunda uygun fiyatla yardımcı olacaktır. İstanbul petek temizleme servisi ile petek dışı toz temizliği, petek yıkama, petek araları temizleme hizmetini uygun fiyatla alın.

Benzer Gönderiler: