Tesisatçı 409 kez görüntülendi

İncirli Petek Toz Temizliği Servisi ile kışın petekler yandığında peteklerden etrafa uçuşan tozlardan kurtulursunuz. Herkesin tercih ettiği bir ısınma sistemi haline gelen kalorifer tesisatına ne kadar iyi bakılırsa, sorun yaşanmadan kışı geçirmek mümkün olur. Peteklerin düzenli bakımları yapılırsa ısınmada sorun yaşamazsınız. Yine bu tesisatın önemli bir bölümünü oluşturan peteklerde ihmal edilmemiş olur. Çünkü petekler ısınmada en önemli rolü üstlenmiş son noktadır.

Üstelik evlerimizin en görünür yerlerinde bulunan petekler hem ısıyı iyi yaymalı hemde temiz olmalıdır. Dolayısıyla tozdan etkilenen peteklerin tozlardan arınması için periyodik toz temizleme bakımları yapılmalıdır.  Petek toz temizliği bilinen yöntemlerle yapılamaz. İlaçlarla, kimyasallarla, suyla, bezle peteklerdeki tozları temizleyemezsiniz. Bunun için profesyonel bir desteğe ihtiyacınız olur.  Petek aralarında oluşan tozların temizliği buharlı cihazla petekler sökülmeden yapılır.  Petek tozu temizleme makinesi ile petek toz temizliği, kalorifer petek tozu temizleme işi yapılabilir. İncirli petek temizleme servisi peteklerin tozunun temizlenmesi için teknolojik makineler kullanır.

İncirli Petek Toz Temizliği Yöntemleri

Kuru buhar yöntemiyle petek toz temizliğinin yapılmasını sağlanarak peteklerin toz yuvası olmasının önüne geçilir. Petekler ilk takıldığından sonra aşamalar halinde tozlanır, kirlenir. Tozlar biriktikçe peteklerin renginde bile değişiklik olduğunu fark edersiniz. Petekler ısınmaya başladığı zamanda kötü koku yaydığını görürsünüz. Evinizin havası bile değişir. Bu yüzden petek toz temizliği çok önemlidir ve rutin olarak yapılmalıdır. İncirli petek toz temizliği yapan servisimiz cihazla petekleri önceki haline yani tozsuz görünümüne kavuşturur. Temizlikten sonra petek ızgaralarında tozları göremezsiniz.

İncirli Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

İncirli Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Zamana ve kullanıma bağlı olarak petek ızgara aralarında oluşan tozların temizliği buharlı cihazla tam olarak temizlenir. Kış gelip petekleri yaktığınızda ısının etkisi ile hareket eden tozlar bulunduğumuz ortamda dolaşım halinde bulunur. Peteklerde oluşan tozların temizliğini evdeki imkanlarla yapmak kısmi olarak çözümden öteye geçmeyecektir. Peteklerde oluşan bu tozlar dolaylı olarak ta ısı iletkenliğini etkiler.

İncirli Petek Toz Temizliği Fiyatları

Petek tozları temizlenmeden önce fiyat hep merak konusu olur. Burada fiyatı belirleyen şey peteklerin kaç adet olduğudur. Petek toz temizleme fiyatı petek sayısı belirlendikten sonra verilir. 5 Petek var ise ortalama fiyat 175 TL civarında olacaktır. 5 petekten sonra artan her petek için 25 TL fiyat artışı olur. İncirli Petek Toz Temizliği hizmeti alabileceğiniz servisimiz size temizlik konusunda uygun fiyatla yardımcı olacaktır. İstanbul petek temizleme servisi ile petek dışı toz temizliği, petek yıkama, petek araları temizleme hizmetini uygun fiyatla alın.

Benzer Gönderiler: