Tesisatçı 207 kez görüntülendi

Hafta sonu açık tesisatçı  aramak durumunda kaldığınızda mutlaka acil bir durum vardır.  Pazar günüde açık olan tesisatçı, haftanın her günü açık olan tesisatçı ve nöbetçi tesisatçı gibi başlıklar nette çok görürsünüz ancak aradığınızda hepsinden hizmet alamazsınız. Her zaman ihtiyaç duyduğunuz tesisatın arızalarına karşı da hazırlıklı olmalısınız. Beklemediğiniz zamanlarda, günlerde tesisatta arıza olabilir. Özellikle hafta sonu tesisatta arıza olursa, hafta sonu açık tesisatçı aramak zorunda kalmazsınız. Pazar günü açık su tesisatçısı, hafta sonu tatilde açık su tesisatçısı bulmak zor olduğundan bildiğiniz tesisatçıdan hizmet almak daha kolay olur.

Siz tesisatçının ne zaman hizmet verdiğini, hangi günler açık olduğunu daha önceden öğrenin. Sizlere tesisat arıza tamirinde her daim destek verecek bir tesisatçı olsun. Su tesisatının ne zaman arızalanacağını siz bile bilemezsiniz. Her an bir tesisatçıya ihtiyacınız olabilir. Hafta sonu klozet tamiri yapılması, musluk tamiri, sifon tamiri yapılması gerekebilir. Acilen bir ustaya ihtiyacınız olabilir. Zor durumda kalmadan  hafta sonu açık olan tesisatçı, size yardımcı olsun. Cumartesi hafta sonu açık tesisatçı bulmak her zaman pazar günü açık tesisatçı bulmaktan daha kolaydır.

Hafta sonu açık tesisatçı

Cumartesi Hafta Sonu Açık Tesisatçı

Klozet musluğu arıza yaparsa hafta sonu açık tesisatçı çağırmanız gerekebilir. Genellikle böyle arızalarda hafta sonunu bulur. Bir anda ne yapacağınızı şaşırmayın. Servisimiz hafta sonu bile olsa, size yardımcı olacaktır. Hafta sonu açık tesisatçı olarak hizmet vermekteyiz. Tesisatta su kaçağı, tıkanıklık, akıntı, su sızıntısı, musluk arızası, batarya arızası, vana arızası gibi her türlü sorununuzda ustalarımızı çağırabilir, mağdur olmadan tesisat tamirinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bilinen uygulamalar genelde eski tip uygulamalar olup kırma dökme ağırlıklı çözümlerdir. Günümüzde tesisat çözümlemeleri cihazla profesyonel uygulamalar ile yapılmakta kırma dökmenin önüne geçilmektedir. Bu sayede gereksiz zaman kayıplarının da önüne geçilmektedir. Cumartesi günleri de bu hizmetler aynı şekilde devam etmektedir.

Hafta sonu özellikle pazar günü su tesisatı kaçağı olur ise tesisatçı bulmada zorlanabilirsiniz. Böyle bir durumda su vanasını kapatın ve pazartesi için randevu almayı deneyin. Pazartesiye kadar su kaçağının önüne geçmiş olursunuz ve boşa su sayacı dönmez.

Hafta Sonu Açık Tesisatçı Servis Fiyatları

Eğer hafta sonu doğalgaz ile ilgili bir sorun var ise tesisatçı da bulamadıysanız İgdaştan yardım alabilir olası sorunların önüne geçebilirsiniz. Doğalgaz arızası ertelenemeyecek kadar önemli bir tesisat arızası olup mutlaka gereken önlemleri almalısınız. Özellikle zaten gaz kaçaklarında acil müdahale için İgdaş’ı arayabilirsiniz. İgdaş bu gibi durumlarda çok hızlı bir şekilde adreste olmaktadır. Hafta Sonu Açık Tesisatçı arayışınızda ısrarcı olduğunuzda pazar günü de çalışan tesisatçı bulabilirsiniz.

  • Tıkalı gider var ise bunun için de tesisatçı servisten yardım alarak pis kokuların önüne geçin. Genelde tıkanıklık açma fiyatları lavabo tıkanıklığı için 150 TL, Tuvalet tıkanıklığı için 200 TL’ den başlar ve tıkanıklığın olduğu kat bodrum kat ise fiyat daha da artar.
  • Pimaş yıkama için mutfak pimaş yıkama fiyatı 400TL civarındadır.
  • Petek iç temizliği 5 petek için 150TL
  • Petek dışı toz temizleme fiyatı 5 petek için  200TL
  • Yerden ısıtma tesisat temizleme 100m2 için 250TL’dir.

Hafta Sonu Açık Tesisatçı servisi uygun fiyatlarla hizmetlerine devam etmektedir.

Benzer Gönderiler: