Tesisatçı 372 kez görüntülendi

Hafta sonu açık tesisatçı  aramak durumunda kaldığınızda mutlaka acil bir durum vardır.  Pazar günüde açık olan tesisatçı, haftanın her günü açık olan tesisatçı ve gibi başlıklar nette çoktur. Ancak aradığınızda hepsinden hizmet alamazsınız. Her zaman ihtiyaç duyduğunuz tesisatın arızalarına karşı da hazırlıklı olmalısınız. Beklemediğiniz zamanlarda, günlerde tesisatta arıza olabilir. Özellikle hafta sonu tesisatta arıza olursa, hafta sonu açık tesisatçı aramak zorunda kalmazsınız. Pazar günü açık su tesisatçısı, bulmak zor olduğundan bildiğiniz tesisatçıdan hizmet almak daha kolay olur.

Siz tesisatçının ne zaman hizmet verdiğini, hangi günler açık olduğunu daha önceden öğrenin. Sizlere tesisat arıza tamirinde her daim destek verecek bir tesisatçı olsun. Su tesisatının ne zaman arızalanacağını siz bile bilemezsiniz. Her an bir tesisatçıya ihtiyacınız olabilir. Hafta sonu klozet tamiri yapılması, musluk tamiri, sifon tamiri yapılması gerekebilir. Acilen bir ustaya ihtiyacınız olabilir. Zor durumda kalmadan  hafta sonu açık olan tesisatçı, size yardımcı olsun. Cumartesi hafta sonu açık tesisatçı bulmak her zaman pazar günü açık tesisatçı bulmaktan daha kolaydır.

Hafta sonu açık tesisatçı

Cumartesi Hafta Sonu Açık Tesisatçı

Klozet musluğu arıza yaparsa hafta sonu açık tesisatçı çağırmanız gerekebilir. Genellikle böyle arızalarda hafta sonunu bulur. Bir anda ne yapacağınızı şaşırmayın. Hafta sonu açık tesisatçılar size yardımcı olacaktır. Hafta sonu açık tesisatçı olarak hizmet veren tesisatçılar elbette var. Tesisatta su kaçağı, tıkanıklık, su sızıntısı gibi her türlü sorununuzda ustalarımızı çağırabilirsiniz. Mağdur olmadan tesisat tamirinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bilinen uygulamalar genelde eski tip uygulamalar olup kırma dökme ağırlıklı çözümlerdir. Günümüzde tesisat çözümlemelerini cihazlarla yapıyoruz. Cihazlarla, tesisat su kaçaklarının önüne kırma dökme olmadan geçeriz. Bu sayede gereksiz zaman kayıplarının da önüne geçmiş oluruz. Cumartesi günleri de bu hizmetlere aynı şekilde devam etmekteyiz.

Hafta sonu özellikle pazar günü su tesisatı kaçağı olur ise tesisatçı bulmada zorlanabilirsiniz. Böyle bir durumda su vanasını kapatın ve pazartesi için randevu almayı deneyin. Pazartesiye kadar su kaçağının önüne geçmiş olursunuz ve boşa su sayacı dönmez.

Hafta Sonu Açık Tesisatçı Servis Fiyatları

Eğer hafta sonu doğalgaz ile ilgili bir sorun var ise tesisatçı da bulamadıysanız İgdaştan yardım alabilirsiniz. Doğalgaz arızası ertelenemeyecek kadar önemli bir tesisat arızası olup mutlaka gereken önlemleri almalısınız. Özellikle gaz kaçaklarında acil müdahale için İgdaş’ı aramalısınız. İgdaş bu gibi durumlarda çok hızlı bir şekilde adreste olmaktadır. Hafta Sonu Açık Tesisatçı arayışınızda ısrarcı olduğunuzda pazar günü de çalışan tesisatçı bulabilirsiniz.

  • Tıkalı gider var ise bunun içinde tesisatçı servisten yardım alarak pis kokuların önüne geçin. Genelde tıkanıklık açma fiyatları tıkanıklık çeşidine göre değişir. Lavabo tıkanıklığı için 750TL, Tuvalet tıkanıklığı için 1.000TL’ aralığındadır. Tıkanıklığın olduğu kat bodrum kat ise fiyat daha da artar.(Rögar hattında tıkanıklık olasılığı)
  • Pimaş yıkama için mutfak pimaş yıkama fiyatı 1.500TL civarındadır.
  • Petek iç temizliği 5 petek için 1.000TL
  • Petek dışı toz temizleme fiyatı 5 petek için  1.250TL
  • Yerden ısıtma tesisat temizleme 100m2 için 1.500TL’dir.

Hafta Sonu Açık Tesisatçı servisimiz uygun fiyatlarla hizmetlerine devam etmektedir.

Benzer Gönderiler: