Tesisatçı 252 kez görüntülendi

Esenler tesisatçı denilince, profesyonel hizmetler sunan zor olan tesisat arızalarına çözüm üreten tesisatçı akla gelir. Teknolojik makineler ile hizmet sunulması gerekli olan tesisat problemlerinde cihazlarla pratik çözümler sunar.  Pimaş açma, tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti  gibi zor olan tesisat arızalarını cihazlarla çözen tesisatçı çözüm ortağınızdır. Her zaman ulaşabileceğiniz, destek alacağınız bir tesisatçı varsa tesisattaki arızalar sizi üzmez, mağdur olmazsınız. Esenler su tesisatı hizmetleri ve tesisat arıza tamir için su tesisatçısı ustaları ile iletişim kurulması yeterli olacaktır. Esenler sıhhi tesisat ustaları ve teknolojik makine ikilisi ile çözülemeyecek tesisat arızası çok azdır.

İhtiyacınız olduğu zaman hemen ustaları gönderen, çözüm yolları üreten, yeni yöntemleri kullanan, kullandığı malzemeden, işçiliğe kadar her detaya önem veren Esenler tesisatçı size hizmete hazırdır. Esenler tesisat firması aracılığı ile tecrübeli Esenler tesisat ustasına ulaşıp güvenilir tesisat hizmeti alabilirsiniz.

Esenler Tesisatçı Esenler Su Tesisatı Hizmetleri

Su tesisatında her zaman arıza olabilir, sorun çıkabilir. Önemli olan bunların kısa sürede tamir edilmesi ve su tesisatınızı kullanmaya başlamanızdır. İşini iyi bilen bir tesisatçı buna önem verir. Sizlerin mağdur olmanızı istemez. Sizleri tesisattaki arızalarla baş başa bırakmayız. Acilen ustalarımız gelir, gereken tamiratı yapar.

Esenler Tesisatçı | Bizim Tesisatçımız

Esenler Tesisatçı | Bizim Tesisatçımız

Esenler tesisatçı işçilikle, uygun fiyatlarla, garantili hizmetle müşterilerine yardımcı olur. Musluk su damlatıyor diyenler, sifon çalışmıyor, rezervuar bozuldu, aç kapa musluk kartuşu bozuk, vana açılmıyor, bahçe musluğu çalışmıyor, lavabo sifonu arızalı bunlar tesisatta herkesin başına gelebilir. Profesyonel tesisatçı ise herkesin yanında, herkesin yardımcısı olur. Tesisatın eskimesi nedeniyle sorun yaşıyorsanız, ustalarımız tesisat yenileme hizmeti de verir. Tesisatınızda bir montaj işi varsa bunun içinde ustalarımızı çağırabilirsiniz. Birde cihazla hizmet sunulan hizmet alanı var ki burada cihaz olmadan sağlıklı hizmet verilemez.

Su kaçak tespiti, tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi alanlarda cihaz olmadan hizmet veriyoruz diyene inanmayın. Esenler sıhhi tesisatçı firmamız her türlü tesisat probleminde yanınızda olur.

 Esenler Su Tesisatçısı Fiyatları

Esenler ilçemizde tesisatçı servis su kaçağı tespit cihazı ile kırmadan su kaçağı bulma uygulamasını yaparak etrafın kırılmasının önüne geçer. Kış geldiğinde kalorifer peteği temizleme hizmetini de cihazlarla petekleri sökmeden yapar. Diğer taraftan tuvalet tıkanıklığı açma, kanal açma, lavabo açma,  gider açma gibi robotla açılması gereken tıkanıklık çeşitlerini de robotla kırmadan açar. Esenler su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti Esenler diye nette arama yaptığınızda da bizim gibi tesisatçı firmalara rastlamanız mümkündür. Esenler Tesisatçı servisimiz ile pratik tesisat uygulamalar ve çözümler ile yanınızda olmaya devam ediyoruz.

  • Tıkanıklık açma ücreti 200 TL
  • Su kaçağı tespiti ücreti 150 TL
  • Pimaş yıkama ücreti 450 TL
  • Petek temizliği ücreti ortalama  5 petek için 150 TL
  • Petek toz temizliği ücreti 200 TL

Esenler su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, pimaş yıkama ve petek temizliği hizmetlerini cihazlarla uygun ücretlerle sunar.

Benzer Gönderiler: