Tesisatçı 422 kez görüntülendi

Esenler tesisatçı denilince, profesyonel hizmetler sunan zor olan tesisat arızalarına çözüm üreten tesisatçı akla gelir. Teknolojik makineler ile hizmet sunulması gerekli olan tesisat problemlerinde cihazlarla pratik çözümler sunuyoruz.  Pimaş açma, tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti  gibi zor olan tesisat arızalarını cihazlarla çözen tesisatçı çözüm ortağınızdır. Her zaman ulaşabileceğiniz, destek alacağınız bir tesisatçı varsa tesisattaki arızalar sizi üzmez, mağdur olmazsınız. Esenler su tesisatı hizmetleri ve tesisat arıza tamir için su tesisatçısı ustaları ile iletişim kurulması yeterli olacaktır. Esenler sıhhi tesisat ustaları ve teknolojik makine ikilisi ile çözülemeyecek tesisat arızası çok azdır.

İhtiyacınız olduğu zaman hemen ustaları gönderip, çözüm yolları üretiriz. Yeni yöntemleri kullanıp, kullandığı malzemeden, işçiliğe kadar her detaya önem veririz.  Esenler tesisat firması aracılığı ile tecrübeli Esenler tesisat ustasına ulaşıp güvenilir tesisat hizmeti alabilirsiniz.

Esenler Tesisatçı Esenler Su Tesisatı Hizmetleri

Su tesisatında her zaman arıza olabilir, sorun çıkabilir. Önemli olan bunların kısa sürede tamir edilmesi ve su tesisatınızı kullanmaya başlamanızdır. İşini iyi bilen bir tesisatçı buna önem verir. Sizlerin mağdur olmanızı istemez. Sizleri tesisattaki arızalarla baş başa bırakmayız. Acilen ustalarımız gelir, gereken tamiratı yapar.

Esenler Tesisatçı | Bizim Tesisatçımız

Esenler Tesisatçı | Bizim Tesisatçımız

Esenler tesisatçı işçilikle, uygun fiyatlarla, garantili hizmetle müşterilerine yardımcı olur. Musluk su damlatıyor diyenler, sifon çalışmıyor, rezervuar bozuldu acil usta gerekli. Aç kapa musluk kartuşu bozuk, vana açılmıyor, bahçe musluğu çalışmıyor, lavabo sifonu arızalı bunlar tesisatta herkesin başına gelebilir. Profesyonel tesisatçı ise zamanında, tesisat arızalarını giderip yardımcınız olur. Tesisatın eskimesi nedeniyle sorun yaşıyorsanız, ustalarımız tesisat yenileme hizmeti de verir. Tesisatınızda bir montaj işi varsa bunun içinde ustalarımızı çağırabilirsiniz. Birde cihazla hizmet sunulan hizmet alanı var ki burada cihaz olmadan sağlıklı hizmet verilemez.

Su kaçak tespiti, tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi alanlarda cihaz olmadan hizmet veriyoruz. Bunu diyene inanmayın. Esenler sıhhi tesisatçı firmamız her türlü tesisat probleminde gerçek çözümlerle yanınızda olur.

 Esenler Su Tesisatçısı Fiyatları

Esenler ilçemizde, cihazlı tesisatçı servis su kaçağı tespit cihazı ile kırmadan su kaçağı bulma uygulamasını yapar. Cihazla tespit yaptığı içinde etrafın kırılmasının önüne geçer. Kış geldiğinde kalorifer peteği temizleme hizmetini de cihazlarla petekleri sökmeden yapar. Diğer taraftan tuvalet tıkanıklığı açma, kanal açma, lavabo açma,  gider açma gibi tıkalı giderleri robotla kırmadan açar. Esenler su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti Esenler gibi tesisatçı firmalara rastlamanız mümkündür. Esenler Tesisatçı servisimiz, pratik tesisat uygulamaları ve çözümleri ile yanınızda olmaya devam ediyor.

  • Tıkanıklık açma ücreti 1.000 TL
  • Su kaçağı tespiti ücreti 800 TL
  • Pimaş yıkama ücreti 1.500 TL
  • Petek temizliği ücreti ortalama  1.000 TL(5 petek için)
  • Petek toz temizliği ücreti 1.250 TL( 5 petek için)

Esenler su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, pimaş yıkama ve petek temizliği hizmetlerini cihazlarla uygun ücretlerle sunar.

Benzer Gönderiler: