Tesisatçı 406 kez görüntülendi

Avrupa yakası petek toz temizliği çalışanlarımızla petek ızgara aralarında ve petek kanallarında biriken tozları temizliyoruz. Petekler kalorifer tesisatının ayrılmaz parçası olup ısı iletimini sağlayan parçalarıdır. Peteklerin olduğu bir sistem ile ısınmayı tercih ettiyseniz peteklere iyi bakmalısınız. Her sene petek toz temizliği hizmeti alarak sağlıklı ısınma adına en isabetli adımı atın. Petekleri etkileyen tozdan, kirden ancak buharlı cihazla yapılan temizlik ile kurtulabilirsiniz. Bu temizlik sizin evde kendi başınıza yapabileceğiniz bir temizlik değildir.

Petek toz temizlemeyle tozların temizliğini buharlı petek araları toz temizliği makinesi ile  yapıyoruz. Buharlı petek araları toz temizliği Avrupa Yakası Servisi İstanbul petek temizliği servisiyle tozlardan kurtulun. Petekler tozdan nasıl temizlenir konusunda tecrübesi olan bir servistir. Avrupa Yakası Buharlı makinelerle petek toz temizliği ile sağlıklı ısınma şansını yakalarsınız.

Avrupa Yakası Petek Toz Temizliği Buharlı Petek Arası Toz Temizliği

Uzman tesisatçılar, buharlı temizlik cihazıyla peteklerin tozunu temizler. Herkes için yaşam sürecinde her türlü temizlik önemli bir yer tutar. Evinde günlük, haftalık, aylık temizlik seferberliğine girişen hanımlar temizliğin önemini iyi bilir. Ellerinden geldiği kadar her yeri temizlerler. Bu arada petekleride silerek temizlemeye çalışırlar, ancak bunda bir yere kadar başarılı olabilirler. Evde kendi çabamızla yapılan temizlikle petekleri tam olarak temizleme şansımız yoktur. Avrupa yakası petek toz temizliği hizmeti veren bir tesisatçıdan yardım almaları daha doğrudur.

Avrupa Yakası Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Avrupa Yakası Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Avrupa yakası petek toz temizliği yapan servisimiz petekleri cihazla kuru buhar kullanarak temizler. Evinizi siz temizleyin, petekleri de ustalarımız temizlesin. Petek toz temizliği yapılırken herhangi bir tereddütünüz olmasın. Ustalarımız son derece titiz bir şekilde çalışır. Petekleri kısa sürede sökmeden, etrafı kirletmeden peteklerin tozunu temizler. Petek tozlarının temizliğini önce kuru buhar yöntemiyle, sonra da sulu buhar uygulamasıyla yaparız. Petekleri temizlerken kimyasal kullanılmayız doğal bir temizlik ile hijyenin ortaya çıkmasını sağlarız.

Petek Toz Temizliği veya Petek Dışı Toz Temizliği Ücretleri

Peteklerin tozları temizlenecek ise hizmeti alan sizlerinde fiyat hakkında malumatınız olmalıdır. Petek toz temizleme ücretlerini petek sayısı belirler. Tozları temizlenecek petekler 5 adet ise 1.500 TL ücret alırız. 5 petek üzerinde petek var ise petek başı ek ücret alırız. Siz petek toz temizliği yaptırmadan önce petek sayısını belirtirseniz ne kadar ödeyeceğinizi de öğrenmiş olursunuz.  İstanbul Avrupa Radyatör Petek dışı toz temizliğine, petek temizliği ne kadar sürer sordunuz. Bu sorunun tek cevap yoktur. Peteklerin kirlilik durumuna göre süre değişir. Bu durum anlaşılan ücrette bir revizyon gerektirmez. Avrupa yakası petek toz temizliği profesyonel hizmeti uygun ücretle sunar.

Benzer Gönderiler: