Tesisatçı 349 kez görüntülendi

Avrupa Yakası Petek Toz Temizliği çalışanları ile petek ızgara aralarında ve petek kanalları arasında biriken toz yumaklarının temizliği sağlanır. Petekler kalorifer tesisatının ayrılmaz ve netice alma açısından en son ısı iletimini sağlayan parçalarıdır. Peteklerin olduğu bir sistem ile ısınmayı tercih ettiyseniz peteklere iyi bakmalısınız. Her sene petek toz temizliği hizmeti alarak sağlıklı ısınma adına en isabetli adımı atmış olursunuz. Petekleri etkileyen tozdan, kirden ancak buharlı cihazla yapılan temizlik ile kurtulabilirsiniz. Bu temizlik sizin evde kendi başınıza yapabileceğiniz bir temizlik değildir.

Petek toz temizleme görünür yerlerde olan tozların temizliği işi buharlı petek araları toz temizliği makinesi ile  yapılır. Buharlı petek araları toz temizliği Avrupa Yakası Servisi İstanbul petek temizliği servisi petekler tozdan nasıl temizlenir konusunda tecrübesi olan bir servistir. Avrupa Yakası Buharlı makinelerle petek toz temizliği ile sağlıklı ısınma şansını yakalarsınız.

Avrupa Yakası Petek Toz Temizliği Buharlı Petek Arası Toz Temizliği

Uzman tesisatçılar ve profesyonel buharlı temizlik cihazı ile hem peteklerin tozu temizlensin, hem de evinizde temiz bir ortama kavuşun. Herkes için yaşam sürecinde her türlü temizlik önemli bir yer tutar. Evinde günlük, haftalık, aylık temizlik seferberliğine girişen hanımlar temizliğin önemini iyi bilir. Elinden geldiği kadar her yerin temizlerler. Bu arada peteklerini de silerek temizlemeye çalışırlar, ancak bunda bir yere kadar başarılı olabilirler. Evde kendi çabamızla yapılan temizlik ile  petekleri tam olarak temizleme şansımız yoktur. Avrupa yakası petek toz temizliği hizmeti veren bir tesisatçıdan yardım almaları daha doğrudur.

Avrupa Yakası Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Avrupa Yakası Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Avrupa yakası petek toz temizliği yapan servisimiz petekleri cihazla kuru buhar kullanarak rahatça temizler. Evinizi siz temizleyin, petekleri de ustalarımız temizlesin. Petek toz temizliği yapılırken herhangi bir tereddütünüz olmasın. Ustalarımız son derece konforlu bir şekilde çalışır ve petekleri kısa sürede petekleri sökmeden, etraf kirletilmeden peteklerin tozunu temizler. Petek tozlarının temizliğinde önce kuru buhar yöntemi kullanılır, sonra da sulu buhar uygulaması yapılır. Petekler temizlenirken kimyasal kullanılmaz doğal bir temizlik ile hijyen ortamların ortaya çıkması sağlanır.

Petek Toz Temizliği veya Petek Dışı Toz Temizliği Ücretleri

Peteklerin tozları temizlenecek ise hizmeti alan sizlerinde fiyat hakkında malumatınız olmalıdır. Petek toz temizleme ücretlerini petek sayısı belirler. Tozları temizlenecek petekler 5 adet ise 175 TL ücret alınır. 5 Petek üzerinde petek var ise petek başı ek ücret alınır. Siz petek toz temizliği yaptırmadan önce petek sayısını belirtirseniz ne kadar ödeyeceğinizi de öğrenmiş olursunuz.  İstanbul Avrupa Radyatör Petek dışı toz temizliği ve petek temizliği ne kadar sürer sorusu için tek cevap yoktur. Peteklerin kirlilik durumuna göre süre değişir ve bu durum anlaşılan ücreti de bir revizyon gerektirmez. Avrupa yakası petek toz temizliği profesyonel hizmeti uygun ücretle sunmaktadır.

Benzer Gönderiler: