Tesisatçı 294 kez görüntülendi

Günümüzde yapılan sitelerde olsun, eski evlerin tadilatında olsun gömme rezervuar kaynaklı tadilat giderek artmaktadır. Çünkü asma klozet, gömme rezervuar hem şık görünümüyle, hem de banyoda fazla yer kaplamayan yapısıyla oldukça kullanışlıdır. Yer kaplamayan bu tesisat duvar içine gizlenmekte ve görünürde herhangi bir boru bağlantısı ya da muslukta olmamaktadır. Bu yüzden asma klozet kullanımı her geçen gün artmaktadır.

Geberit Asma Klozet Gömme Rezervuar

Banyonuzu tadilat yapacaksanız mutlaka bu şık tasarım  monte ettirmeyi sizlerde düşünmelisiniz. Bu malzemede  diğer modeller gibi arıza yapabilir. Ancak bu alanda deneyimli olan, bilgisi olan ustalara sahip servislerden her zaman destek alarak oluşan arızadan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Bu  tamiri yapan servisi her ihtiyacınız olduğunda çağırabilirsiniz. Size artısı zaman kaybınız olmadan kısa sürede arıza giderilir.

Gömme Rezervuar | Bizim Tesisatçımız

Gömme Rezervuar | Bizim Tesisatçımız

Gömme rezervuar su damlatıyor, arızası var gibi sorunları sizlerde yaşayabilirsiniz. Kullanılan her eşyanın böyle eskimesi sorun çıkarması normaldir. Bu sistemde oluşabilecek rızaları için deneyimli ve işinin ehli ustaları çağırın. Bu malzemenin her hangi parçasında oluşan arızalar bazen iç takımlardaki sorunlardan kaynaklanır. Bunun tamirini ve değişimini de ustalarımız yapar. Her marka model için yetkili servisler uygun yedek parça kullanımıyla hizmet verir. Bu malzemenin kullanımında hassas davranmalı arıza oluşması durumunda da yetkili servis çağrılmalıdır. İşten anlamayan usta çağırırsınız yapacağım der uğraşır sonra yapamaz üstüne üstelik birde servis parası ister. Bu durumlarla karşılaşmamak adına yetkili servis çağırmanız en akıllıcası olacaktır.

Asma Klozet Gömme Rezervuar Fiyatları

Geberit klozet fiyatları hakkında burada bir rakam yazamayacağım şu niçin günlük fiyatlar 600 TL den başlamakta 5,000 TL ye kadar gitmektedir. Bu fiyatlar sadece gömme rezervuar fiyatı olup, taşı da ekleyecek olursak yukarıdaki fiyatların üzerine marka modeline göre 400 TL – 500 TL arası bir meblağ daha ekleniyor. Geberit klozet fiyatları totalde yüksek maliyet oluşturduğu için bir daha düşünmelisiniz. Son kararı verecek olan sizler olduğunuz için geberit klozet yaptırmayı düşünürseniz bütçenizi buna göre ayarlayıp karar vermelisiniz. Karar verdikten sonra bir tesisatçı ile görüşüp talebinizi iletebilirsiniz. Gömme rezervuar güncel fiyatları için yapı malzeme firmalarını arayabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: