Tesisatçı 480 kez görüntülendi

Kamera ile su kaçağı bulma yönteminde su kaçağı pis suda ise kamera gereklidir. Kamera olmadan pimaş içini kamera ile görüntüleyemeyiz. Kamera olur ise pis su boru içini görüntüleyerek su kaçağının yerini buluruz. Su kaçağı bazen temiz su giderlerinde, bazen de pis su giderlerinde olabilir. Özellikle pis su giderlerinde olan su kaçağı tespiti daha zordur. Kamera ile su kaçağı bulma işleminin yapılması olmaz ise olmazdır. Kameralı cihaz ile pis su gider boru içlerini görüntüleyerek su kaçağının olduğu bölgeyi tespit ederiz.

Boru görüntüleme kameraları, boru içlerindeki su kaçağı için vazgeçilmezdir. Kırmadan noktasal su kaçağı bulma ve onarım için vazgeçilmez bu uygulamayı kameralı yaparız.  Kameralı su tesisat kaçağı bulma, termal kamerayla zemin altı su kaçağı bulma işi teknolojik cihazlar ile olur. Pis su tesisat kaçağının yerini, kameralı sistem su kaçağı tespiti olmadan tespit edilemez. İstanbul kırmadan cihazla su kaçağı tespiti servisi tüm teknolojik cihazlara sahiptir. Kamera ile kaçak arama ve kameralı su kaçağı bulma yöntemleri ile  su kaçağı bulma ve onarım konusunda tecrübeliyiz.

Kamera ile Su Kaçağı Bulma ve Kameralı Su Tesisat Kaçağı Bulma

Kamera ile su kaçağı bulma yöntemini kullanan ustalarımız etrafa zarar vermeden, etrafı kırmadan çalışır. Pis su kaçaklarının evdeki temiz ortamı bozması nedeniyle bir an önce tespit edilmesi gerekir. Komşularınıza kadar sızan pis su sızıntıları olabilir. Pis su akıntıları ile komşularınızı da mağdur etmemelisiniz.

Kamera ile su kaçağı bulma hizmeti almak için firmamızdan randevunuzu alın. Ustalarımız gecikmeden, sizi bekletmeden yardımcı olacaktır. Pis su giderlerinden sızan sular sağlığınız açısından da risk oluşturur. Evde kokudan duramaz hale gelebilirsiniz. Kaçağın olduğu yeri ustalarımız kameralı cihazla bulsun. Hemen su kaçağı tamiri yaparak, size yardımcı olsunlar.

Kamera ile Su Kaçağı Bulma | Bizim Tesisatçımız

Kamera ile Su Kaçağı Bulma | Bizim Tesisatçımız

Cihazlarla, kamera ile yapılan uygulama sorunun nedenini net belirleyerek arızanın tamirinideyaparız. Bu sayede acaba sorun tam bulundu mu çözüldü mü gibi ikilemde kalacağınız bir durum yaşamazsınız.

Kamera ile pimaş pis su boru içinde arızalı yer görüntülendikten sonra ne yapıyoruz. Dedektörle de zemin üzerinden hangi noktaya denk geldiğinin tespitini yapıyoruz. Eğer sadece kamera ile görüntü alıp zemin üzerinden şuraya denk gelir demek yanlış olur. Ddektörle taspit yapmadan orayı kırmak çok isabetli sonuçlar doğurmayacaktır. Kamera ve dedektör bu uygulama için ayrılmaz bir bütündür.

Termal Kamera ile Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

Termal kamera direkt su kaçak tespit cihazı olmayıp yardımcı eleman desek yanlış olmaz. Termal kamera kalorifer hattı kaçaklarında etkili bir cihazdır. Sıcağa duyarlı bir cihaz olduğu için kalorifer boru kaçağında etkilidir. Sıcak su hattı kalorifer borularındaki sızmayı ısı duyarlılığı sayesinde görür.  Bu sayede kalorifer kaçak su tespiti yapılmaktadır. Kalorifer hattında bilinmeyen gizlenmiş veya unutulmuş kollektörlerin yeri de termal ile bulunmaktadır.

Cihazla kırmadan su kaçağı tespitini, kameralı cihazlarla su kaçağı tespitini profesyonel cihazlarla yapıyoruz. Kameralı su kaçak tespit fiyatları bu açıdan uygundur. Kamera ile Su Kaçağı Bulma başlıklı yazımızı beğendiyseniz lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: