Tesisatçı 312 kez görüntülendi

Kamera ile su kaçağı bulma yönteminde su kaçağı pis suda ise pimaş içini kamera ile görüntüleyerek su kaçağının yeri bulunur. Su kaçağı bazen temiz su giderlerinde, bazen de pis su giderlerinde olabilir. Özellikle pis su giderlerinde olan su kaçağı tespiti daha zordur. Kamera ile su kaçağı bulma işleminin yapılması olmaz ise olmazdır. Kameralı cihaz ile pis su gider boru içlerini görüntüleyerek su kaçağının olduğu bölge tespit edilir.

Boru görüntüleme kameraları ile boru içlerindeki su kaçağı için kırmadan noktasal su kaçağı bulma ve onarım için vazgeçilmez yöntemdir. Kameralı su tesisat kaçağı bulma, termal kamerayla zemin altı su kaçağı bulma işi teknolojik cihazlar ile olur. Pis su tesisat kaçağının yerini bulma işi, kameralı sistem ile su kaçağı tespiti olmadan tespit edilemez. İstanbul kırmadan cihazla su kaçağı tespiti servisi, kamera ile kaçak arama ve kameralı su kaçağı bulma yöntemleri ile  su kaçağı bulma ve onarım konusunda tecrübelidir.

Kamera ile Su Kaçağı Bulma ve Kameralı Su Tesisat Kaçağı Bulma

Kamera ile su kaçağı bulma yöntemini kullanan ustalarımız etrafa zarar vermeden, herhangi bir kırmadan çalışırlar. Pis su kaçaklarının evdeki temiz ortamı bozması nedeniyle bir an önce tespit edilmesi gerekir. Komşularınıza kadar sızan pis su sızıntıları olabilir. Pis su akıntıları ile komşularınızı da mağdur etmemelisiniz. Artık kolayca su kaçağı tespiti yapılabiliyor.

Kamera ile su kaçağı bulma hizmeti almak için firmamızdan randevunuzu alın. Ustalarımız gecikmeden, sizi bekletmeden yardımcı olacaktır. Pis su giderlerinden sızan sular sağlığınız açısından da risk oluşturur. Evde kokudan duramaz hale gelebilirsiniz. Kaçağın olduğu yeri ustalarımız kameralı cihazla bulsun. Hemen su kaçağı tamiri yaparak, size yardımcı olsunlar.

Kamera ile Su Kaçağı Bulma | Bizim Tesisatçımız

Kamera ile Su Kaçağı Bulma | Bizim Tesisatçımız

Cihazlarla, kamera ile yapılan uygulama sorunun nedenini net belirleyerek arızanın çözümünü de aynı anda yapar. Bu sayede acaba sorun tam bulundu mu çözüldü mü gibi ikilemde kalacağınız bir durum yaşamazsınız.

Kamera ile pimaş pis su boru içinde arızalı yer görüntülendikten sonra dedektörle de zemin üzerinden hangi noktaya denk geldiği tespiti yapılır. Eğer sadece kamera ile görüntü alınıp zemin üzerinden şuraya denk gelir deyip orayı kırmak çok isabetli sonuçlar doğurmayacaktır. Kamera ve dedektör bu uygulama için ayrılmaz bir bütündür.

Termal Kamera ile Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

Termal kamera direkt su kaçak tespit cihazı olmayıp yardımcı eleman desek yanlış olmaz. Termal kamera kalorifer hattı kaçaklarında etkili bir cihazdır. Sıcağa duyarlı bir cihaz olduğu için kalorifer boru kaçağı olduğu zaman borulardan sızan borunun olduğu yer görülmektedir. Bu sayede kalorifer kaçak su tespiti yapılmaktadır. Kalorifer hattında bilinmeyen gizlenmiş veya unutulmuş kollektörlerin yeri de termal ile bulunmaktadır.

Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti, kameralı cihazlarla su kaçağı tespiti profesyonel cihazlarla yapılır. Kameralı su kaçak tespit fiyatları bu açıdan uygundur. Kamera ile Su Kaçağı Bulma başlıklı yazımızı beğendiyseniz lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: