Tesisatçı 248 kez görüntülendi

Su Kaçağı Uzmanı, su tesisatı kaçaklarını eski yöntemlerle değilde yeni yöntemlerle kırma dökme yapmadan bulan kişidir. Kamerayla yer altı su kaçağı, sıva altı su kaçağı, zemin altı su kaçağı tespiti yapan ve su kaçağı tamiri yapan firma bu konunun çözümünde  profesyoneldir.  Su kaçağı tespitinde hem hizmet alacağınız tesisatçının, hem kullandığı yöntemin önemi vardır. Ancak tesisatçı firmanın su kaçağı uzmanı olan ustalarının da olması çok önemlidir. Su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti ve cihazla su kaçağı nasıl bulunur sorusunun cevabı doğru yerde aranır ise çözüm kesindir.

Su kaçağı olan yerin hatasız olarak tespit edilmesi usta cihaz ikilisinin uyumlu çalışması ile gerçekleşir. Su kaçağı tespiti İstanbul servisimiz aracılığı ile  kameralı sistemlerle evde oluşan su kaçakları bulunur. İstanbul su kaçağı bulma uzman tesisatçılar su kaçağı tespiti ve onarımı garantili yapar.

Su Kaçağı Uzmanı ile Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı günümüzde cihazla etrafı kırmadan tespit edilebiliyor. Fakat su kaçak bulma cihazını kullanmasını bilen su kaçağı uzmanı tarafından kullanılırsa, hata yapılmadan su kaçağı olan yer tespit edilebilir. Tesisattaki su kaçağı boru hattı boyunca her yerde olabilir. Fayans arkasına, duvarların arkasında olan tesisat borularındaki kaçağın yeri su kaçağı uzmanı tarafından noktasal olarak tespit edilebilir. Borunun tamiri de böyle küçük bir alanda yapılabilir.

Su kaçağı bulma konusunda sizlere yardımcı olan servisimizde su kaçağı uzmanı ustalarımız vardır. Eğer tesisatınızda su kaçağı varsa, etrafı kırmadan cihazla sızıntı yerini tespit ederiz. Su kaçağını ihmal etmemelisiniz. Evinize daha fazla zarar vermeden su kaçağı tespiti yaptırmalı ve boruyu tamir ettirmelisiniz. Sizlere su kaçağı bulma uzmanı olan ustalarımız yardımcı olsun.

Tesisatta su kaçağı oluştuğunda bunun temiz su tesisatından mı, pis su tesisatından mı olduğunu anlamak öngörü ile değil cihazlarla yapılan tespit sonrası ortaya çıkacaktır. Su kaçağı sorununun çözümü her iki tesisatı da kontrol etmekten geçer. Her iki tesisata da cihazlarla bakıldıktan sonra net arızanın yeri bulunmuş olur. Bu anlamda cihaz olmadan su kaçağı bulmak çok reel değildir.

  • Su kaçağını tam olarak bulmak hem temiz su tesisatının hem de pis su tesisatının kontrol edilmesi ile bulunur. Temiz su tesisatı akustik dinleme cihazı ile dinlenerek su kaçağı bulunur.
  • Pis su tesisatı kaçağı da kamera ile pimaş içi görüntüleme yapılarak bölgesel tespit yapılır.
  • İşin özeti kapsamlı su kaçağı tespitinin yapılması her iki cihazında tesisatçı da olması ile mümkündür.
Su Kaçağı Uzmanı | Bizim Tesisatçımız

Su Kaçağı Uzmanı | Bizim Tesisatçımız

Kamerayla yer altı su kaçağı tespiti ve  su kaçağı tamiri yapan firma fiyatları

Su tesisatında kaçak var ise öncelikle fiyat araştırması yapmanız doğaldır. Ancak, su kaçağı tespiti fiyatı alırken hem temiz su tesisatı hem de pis su tesisatının kontrol edilip edilmeyeceğini sorun. Bu şekilde dairede yapılacak su kaçak tespit ücreti 150 TL – 200 TL arasındadır. Su kaçağı bulma uzmanı, su kaçağı servisi ustası robotla su kaçağı bulma işinde tecrübelidir. Kırma dökme olmadan tadilat yapmaya gerek kalmadan su kaçağı arızası çözülür. Su Kaçağı Uzmanı ile kesin garantili çözüm uygun fiyatla sunulur.

Benzer Gönderiler: