Tesisatçı 602 kez görüntülendi

Bizim Tesisatçımız su kaçağı tespiti servisi olarak teknolojik cihazlarla kırmadan su sızıntısı tespitini  yaparız. Evde su kaçağı var su kaçağının yerini bir türlü bulamıyoruz. Su kaçağı tespiti ve tamiri için teknolojik yöntemler ile su kaçağını buluyoruz. Su kaçağını tespit ettikten sonra kırmadan boru tamirini de yaparak su tesisat arızasını çözüyoruz. Noktasal su kaçağı arama cihazı olmadan su kaçağı kırma dökmeye dayalı olur ki, kimse bu seçeneği istemez.

Bu yüzden su kaçağından çekinmeyin. Önemli olan su kaçak arızasının cihazla su kaçağı tespitinin yapılmasıdır. Boru arızalı yeri bulduktan sonrada onarımının yaparak tadilat yapmadan arızayı gideririz. Cihazla su kaçağı tamiri için öncelikli husus su kaçak yerinin tam olarak tespit edilmesidir.

Cihazla Su Kaçağı Tespit ve  Su Kaçağı Tamiri

Su tesisatının eskimesi yüzünden, alınan herhangi bir darbe nedeniyle arıza oluşabilir. Boruların bağlantı yerindeki contaların aşınmasından su kaçağı meydana gelebilir. Bu nedenle su kaçağı benim evimde olmaz, su kaçağı tamirine de ihtiyaç duymam demeyin.

Su kaçak tamiri için sizin de bir tesisatçıya ihtiyacınız olabilir. Servisimiz yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir. Her zaman yeni yöntemleri kullanan, modern cihaz ve aletlerle, deneyimli ustalarla hizmet veren bir firmayız. Bu yüzden su kaçağı tamiri için ustalarımızı çağırabilirsiniz.

Su kaçak tamiri sırasında noktasal tespit yapıldığı için fazla yer kırılmaz. Su kaçağı tespiti noktasal yapıldığı için küçük bir yer kırılarak tamirat yapılır. Su kaçağı tamiri yapılınca ustalarımız açtıkları yeri de kapatır. Bu nedenle evinizde başka bir tadilat yapma ihtiyacınız olmaz. Fayanslar kırılmaz, herhangi bir yerde gereksiz bir kırım yapılmaz.

Su Kaçağı Tamiri | Bizim Tesisatçımız

Su Kaçağı Tamiri | Bizim Tesisatçımız

Profesyonel tesisatçılar cihazlarla hizmet sunduğu için gelişigüzel iş yapılmaz. Su tesisatı arızalarının yeri tam belirlenerek ona göre tamirat yapılır. Kırmadan dökmeden hizmet almak sadece doğru tesisatçı ile çalışmaktan geçer. Her açıdan faydanıza olan bu durumu dikkate alarak pratik uygulamalar yapan tesisatçılar ile çalışın.

Su Kaçağı Tamiri Fiyatları

Su tesisatında arıza oluştuğunda öncelikli husus su kaçak tespitinin doğru yapılmasıdır. Bu da cihazlarla yapılan su kaçak yer tespiti ile mümkündür. Doğru yer tespit edilmezi ise yanlış yer kırılıp dökülecektir.  Kırım fazla olacağı için ödeyeceğiniz paradan ziyade ev tadilat yapılacak duruma gelecek.

Bu durumda zaten cebinizden fazla para çıkacak bir de çektiğiniz sıkıntı cabasıdır. En akıllıca olan cihazla su kaçak yer tespiti yaptırıp, tamirat için de küçük bir yer kırılarak sorununun çözülmesidir. Bu şekilde olur ise 1.000TL su kaçak tespiti + tamir ücreti ödersiniz. Diğer türlü olur ise kesenin ağzını açın ve sıkıntılara hazır olun. Her zaman uygun fiyatlarla su tesisatındaki su kaçağı tamiri için servisimizden usta desteği alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: