Tesisatçı 377 kez görüntülendi

Petekler çok kirli temizletmek istiyorum dediğinizde bilmeniz gereken şey kalorifer tesisat temizliği ve petek temizliğinin ilaç ve  cihazla yapıldığıdır. Petekler çok kirli temizletmek istiyorum diyorsanız, peteklerde ısınma sorunları olduğundan, eviniz ısınmadığından petek temizliği yaptırmak istersiniz. Bu temizliğin petekler sökülmeden cihaz ve kimyasal ile yapılmasını istiyorsanız hemen servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Petek temizliğini ihmal etmediğiniz sürece ısınmada sorunlarla karşılaşmazsınız.

Petekleri kendim nasıl temizlerim evde makinasız petek temizleme yaptığımda faydasını görebilir miyim? Kalorifer peteklerini temizlemek için ilaç ve cihaza ihtiyaç olduğu aşikardır. Bu açıdan petek temizleme yalanı dediğimiz ilaçsız cihazsız petek temizleme çözüm olmayacaktır. Kalorifer peteklerini temizlemek için petek temizleme makinası gerektiği için  petek temizleme işi yapmaya çalışmak sonuç vermez.  Evde petek temizliği nasıl yapılır sorusuna cevaben evde ancak kirli su boşaltılıp kalorifer peteklerine temiz su doldurulabilir denebilir.

Kalorifer Petekler Çok Kirli Temizletmek istiyorum.

Peteklerin zamanla kirlenmesi, kanallarının kireç bağlaması, çamurlaşma olması çok normaldir. Çünkü peteklerin içinde bulunan su kireçlenmeye neden olur. Birde suyun içindeki atık maddeler, çamur kalıntıları peteklerin dibinde altında birikir. Bir süre sonra peteklerin alt tarafları ısınmamaya başlar. Bu durumda petekleri temizletmediğiniz takdirde boşuna yakıt parası öder, birde ısınamazsınız.

Petekler çok kirli temizletmek istiyorum diyen herkese petek temizleme hizmeti veriyoruz. Servisimiz petek temizleme cihazı kullanarak, petek temizleme kimyasalı ile peteklerde sıcak suyun dolaşımda bulunduğu kanallardaki  kirlenmeye son veriyor. Biriken atıkları, çamur kalıntılarını, kireç tabakalarını bu temizlik sırasında kolayca temizliyoruz. Kirli petekler temizlenirken cihazla işlem yapılırsa, peteklerin yerinden sökülmesine gerek kalmaz. Bu kadar zahmetsiz bir şekilde petekleri temizletmek varken kirli petekler nedeniyle ısınma sorunuyla uğraşmayın. Petekleri en uygun fiyatlarla temizleyelim. Peteklerin çok kirli olduğunu düşünüyorsanız, hemen arayabilirsiniz.

Petekler Çok Kirli Temizletmek istiyorum | Bizim Tesisatçımız

Petekler Çok Kirli Temizletmek istiyorum | Bizim Tesisatçımız

Diğer taraftan bir de petek dışı toz temizliği var bu iki hizmet birbirine karıştırılmamalıdır. Petek toz temizliği hizmetini sunan çok az tesisatçı vardır. Bizim tesisatçımız servisi ile hem peteklerde sıcak suyun dolaşımda olduğu petek kanallarını, kalorifer tesisat borularını hem de petek dışı toz temizliğini yapıyoruz. Yukarıdaki videoda da petek dışı toz temizliği hizmetini bulabilirsiniz. İlgi videoyu izleyerek nasıl yapıldığı ve ne için yapıldığı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kombi Temizliği İle Petek Temizliği Aynı Şey midir?

Petek temizleme nedir? Petek temizleme kombi sonrası bütün kalorifer boru ve peteklerin iç temizliğidir. Kombi bakımı ise kombinin için açılıp, kombi içindeki parçaların bakımının yapılmasıdır. Kombi kalorifer petek temizleme dendiğinde de aslında petek temizliği kastedilir.  petek temizliği kombi tesisat bakımı da aynı şekildedir.

Kombi bakımı, petek temizliği yapılınca yapılmış olmaz. Çünkü, petek temizliği ilaç ve cihaz ile yapılan ayrı bir hizmettir. Kombi bakımı ise tamamen farklı bir hizmet dalıdır. Kombi bakımı için ayrı bir uzmanlık gerektiği unutulmamalıdır. Kombi bakımı kombi içi açılarak, fan temizliği, brülör bakımı gibi bir çok şey yapılınca yapılmış olur. Kombi bakımını bu işi yapan uzmanından almanızda fayda vardır.  Kombi petek temizliği nasıl yapılır sorusunun cevabı petek temizliği fiyatlarını da belirler. Petekler Çok Kirli Temizletmek istiyorum için en doğru yöntem ilaç ve cihazla yapılan temizliktir.

Benzer Gönderiler: