Tesisatçı 414 kez görüntülendi

Makine ile lavabo açan tesisatçı tıkalı giderlerin tamamını kırmadan robotla açar ve bunu yaparken de etrafı kirletmez. Pratik uygulama yapan tesisatçı makine kullandığı için sorunsuz iş yapma şansına sahiptir.

Lavabo tıkanıklığı açma servisi, kameralı robotla lavabo tıkanıklığı açma uygulamasıyla zor olan tıkanmış giderleri açar. Lavabo tıkandığında tıkanmış lavabo açan tesisatçı firma aradığınızda sormanız gereken şeyler olmalıdır.Mesel, tıkanmış lavaboyu makine ile mi açacak diye mutlaka sormalısınız. Lavabo ve gider tıkanıklıklarında kameralı makine kullanan tesisatçı ustası sorunun nedeninide belirler. Lavabo tıkanıklığının nedeninin görüntülemek içinde kamera kullanır.

Lavabo gider tıkanıklığını kırmadan açan makineler varken, evde olmadık yöntemler denemeyin. Lavabo taşıyor ve evde elinizden hiç bir şey gelmiyor ise üst kattakilerden rica edin. tesisatçı gelene kadar gideri kullanmasınlar. Bu sayede geri taşan su azalacak ve etraf batmayacaktır. Tesisatçı gelip, lavabo açma cihazı ile lavabo gideri açma, robotla lavabo açma yaptıktan sonra derin bir nefes alabilirsiniz.

Kırmadan Makine ile Lavabo Açan Tesisatçı

Lavabodan sular gitmiyorsa, atıklar taşma yapıyorsa lavabo tıkanıklığı sorunu yaşıyorsunuz demektir. Bu sorun herkesin başına gelebilir. Lavabo tıkanması özellikle hanımlara zor zamanlar yaşatır. Etrafta kötü kokular oluşur, lavabodan gitmeyen sular taşma yapar. En önemlisi lavaboyu kullanamaz hale gelirsiniz.

Bu durumda kendi başınıza lavaboyu pompalayarak açmak yerine makine ile lavabo açan tesisatçı çağırın. Çünkü siz lavaboyu pompaladıkça aslında tıkanıklık sorunu daha ileride daha büyük tıkanıklığa neden olacak. Belki o anda lavabo açılmış gibi olur, ancak bir süre sonra daha ciddi boyutta tıkanıklık sorunu yaşarsınız. Çünkü daha ilerde bütün atıklar bir yerde toplanıp kalabilir. Lavabodaki tıkanıklık kendini daha fazla gösterir ve sizin yapabileceğiniz çok bir şey kalmamıştır.

Makine ile Lavabo Açan Tesisatçı | Bizim Tesisatçımız

Makine ile Lavabo Açan Tesisatçı | Bizim Tesisatçımız

Tıkanıklık nedeni her ne ise tıkanıklık robotu ile yayla rögara iteriz. Ya da cihaz ucundaki tele sarıp geri çekiz. Bu sayede ulaşılamayacak yerlerdeki yabancı maddeleride ortadan kaldırırız. Kırma dökmenin olmadığı bu yöntemle zor olan bu tesisat arızasından da kolay bir şekilde kurtulmuş olursunuz. Makine ile lavabo açan tesisatçı olarak hizmet veren servisimiz size bu sorununuzda yardımcı olsun.

Kısa sürede tıkalı lavaboyu açarız. Etrafa zarar vermez, lavabo açarken fayans bile kırmayız. Bu yüzden pompalama, kimyasal açıcı gibi yöntemleri bilinçsizce kullanmayın. Lavabo tıkanıklığını kalıcı olarak açalım. Makine ile lavabo açan tesisatçı olarak deneyimli ustalarımızla sizlere hizmet verelim. Lavabo tıkanıklığı ile siz uğraşıp yorulmuş olmayın bu işi profesyonelce yapan tesisatçı firma ile iletişime geçin.

Kırmadan Makine ile Lavabo Açan Tesisatçı Fiyatları

Tıkanan lavaboyu açtırma için fiyat araştırması yaptığınızda size sunulan fiyatları aynı şartlarda değerlendirin. Yani fiyat ve tıkanıklığını ne ile nasıl açıldığı ile beraber değerlendirin. Bunu yapmaz da sadece verilen fiyatlarla karşılaştırma yaparsanız sağlıklı sonuca ulaşamazsınız. Lavabo tıkanıklık açma fiyatı 1.000TL iken 500 TL fiyat veren oluyor ise neden diye sorun. Makine ile lavabo açan tesisatçı fiyatları piyasa fiyatlar ile paraleldir. Ne ucuz fiyat veren den ne de yüksek fiyat verenden hizmet almak boşa giden para demektir.

Benzer Gönderiler: