Tesisatçı 343 kez görüntülendi

Petek temizleme kaç para diye hep merak edilen bir soru olup  tek cevabı olan bir soru olmadığını en baştan belirtelim. Petek temizliği fiyatı verilirken kaç petek olduğu ve  petek panel mi, alüminyum petek mi, döküm petek mi diye sorular yöneltir aldığımız cevaba göre fiyat verilir. Standart petek temizliği fiyatı 5 petek için ortalama 150 TL dir.(2018)

Kalorifer peteği  temizleme fiyatı ile kombi bakım fiyatı ile aynı şey olmayıp bu fiyatlar karıştırılmamalıdır. Kombi petek temizleme fiyatları denince ne fiyatı olduğu net anlaşılmaz. Bu açıdan kombi bakım fiyatı ya da petek temizleme fiyatı diye ayrı ifade edilmesi daha doğru olacaktır.

Petek temizleme kışın kombi, kalorifer tesisatı ile ısınan herkesin ihtiyacıdır. Peteklerde bulunan suyun etkisiyle zamanla peteklerde kireçlenme oluşmaya başlar. Bunun temizliği ihmal edildikçe kireç tabakaları kalınlaşmaya başlar. Sonunda petekler ısıyı tam olarak iletmemeye ve evinizi ısıtmamaya başlar. Peteklerde ısınma sorunu varsa, petekler evinizi ısıtamıyorsa petek temizleme hizmeti almanızı öneririz.

Makinalı Kalorifer Petek Temizleme Kaç Para?

Petek temizleme fiyatları nasıl belirlenir hususu merek edilir. Petek temizleme ücretlendirmesi evde bulunan petek sayısı ve petek cinsine göre değişir. Alüminyum petek temizleme ücreti, panel petek temizleme ücreti, döküm petek temizleme ücreti farklılık gösterir. Bir dairede ortalama 5 petek bulunduğunu var sayalım. Petekler panel petek ise 150 TL,  Döküm petek ise 170 TL, Alüminyum petek ise 185 TL ücret ödemeniz gerekir.

Petek temizleme kaç para, bana neye mal olur gibi konuları merak ediyorsanız servisimizden detaylı petek temizleme fiyatları konusunda açıklayıcı bilgi alabilirsiniz. Petek temizliği yaptırmanız evde ısınamamaktan daha uyguna mal olacaktır. Temizlenmeyen petekler evinizi ısıtamaz. Siz kombiyi çalıştırırsınız hatta ısınabilmek için, daha yüksek ayarda yakarsınız. Ancak sadece yakıt sarfiyatınızı artar ısınma anlamında bir fark ortaya çıkmaz.

Petek Temizleme Kaç Para | Bizim Tesisatçımız

Petek Temizleme Kaç Para | Bizim Tesisatçımız

Bu şekilde ısınma sorunları yaşıyorsanız, firmamızı arayarak petek temizleme kaç para hemen öğrenebilirsiniz. Firmamız petek temizliğini hem en uygun fiyatlara yapıyor, hem de kimyasallı petek temizleme cihazı kullanarak petekleri zahmetsiz şekilde temizliyor. Göreceksiniz petek temizliği yaptırmak, petek temizliği yaptırmamaktan daha uyguna mal oluyor. Çünkü gereksiz yere yakıt parası ödemiyorsunuz ve aynı zamanda eviniz istediğiniz gibi ısınıyor.

Makinasız Petek Temizleme Kaç Para?

Öncelikli husus makine olmadan petek temizliği yapılır mı sorusu olmalıdır. Kalorifer petek temizliği petek temizleme ücreti, radyatör temizleme ücreti veya radyatör petek temizliği fiyatları makine olmadan yapılan işin fiyatıdır. Makinesiz evde kendi çabamızla yapacağımız bir iş olacağından burada profesyonel tesisatçıların fiyat vermesi söz konusu değildir.

Makinesiz petek temizleme sadece ilaç ve cihazla temizlendiği halde ısıtmayan petekler için uygulanmalıdır. Isıtmayan petekler sökülüp petek girişlerinde sorun olup olmadığına bakılır. Sonrasında cihaz direkt peteğe bağlanıp banyoda temizlenir. Bu meşakkatli bir durum olup burada ücretlendirme adreste yapılır. Petekler sökülmeden yapılan petek temizliğinden daha yüksek ücrette yapıldığını söyleyebiliriz. Makinesiz petek temizliği petek temizleme yalanı diye adlandırılabilir. İstanbul petek temizleme servisi kombi petek temizleme fiyatları ilaçlı cihazlı yapılan hizmetler için verir. Petek temizleme kaç para sorusuna aldığınız cevapları da petek temizliğinin ne ile nasıl yapıldığına da bakıp karşılaştırma yapın.

Benzer Gönderiler: