Tesisatçı 514 kez görüntülendi

Petek temizleme kaç para diye hep merak edilen bir soru vardır. Bu soru, tek cevabı olan bir soru olmadığını en baştan belirtelim. Petek temizliği fiyatı verilirken kaç petek olduğunu sorarız. Petek panel mi, alüminyum petek mi, döküm petek mi diye sorarız. Aldığımız cevaba göre fiyatı belirleriz. Standart petek temizliği fiyatı 5 petek için ortalama 1.000 TL dir.(2023)

Kalorifer peteği  temizleme fiyatı ile kombi bakım fiyatı aynı şey olmayıp fiyatlar karıştırılmamalıdır. Kombi petek temizleme fiyatları denince ne fiyatı olduğu net anlaşılmaz. Bu açıdan kombi bakım fiyatı ya da petek temizleme fiyatı diye ayrı ifade edilmesi daha doğru olacaktır.

Petek temizleme kışın kombi, kalorifer tesisatı ile ısınan herkesin ihtiyacıdır. Peteklerde bulunan suyun etkisiyle zamanla peteklerde kireçlenme oluşmaya başlar. Bunun temizliği ihmal edildikçe kireç tabakaları kalınlaşmaya başlar. Sonunda petekler ısıyı tam olarak iletmemeye ve evinizi ısıtmamaya başlar. Peteklerde ısınma sorunu varsa, petekler evinizi ısıtamıyorsa petek temizleme hizmeti almanızı öneririz.

Makinalı Kalorifer Petek Temizleme Kaç Para?

Petek temizleme fiyatları nasıl belirlenir hususu merek edilir. Petek temizleme ücreti evde bulunan petek sayısı ve petek cinsine göre değişir. Alüminyum petek temizleme, panel petek temizleme, döküm petek temizleme ücreti farklıdır. Bir dairede ortalama 5 petek bulunduğunu var sayalım. Petekler panel petek ise 1.000 TL,  döküm petek ise 1.250 TL, Alüminyum petek ise 1.500 TL ücret ödemeniz gerekir.

Petek temizleme kaç para, bana neye mal olur? Bu gibi konuları merak ediyorsanız servisimizden detaylı  açıklayıcı bilgi alabilirsiniz. Petek temizliği yaptırmanız evde ısınmanıza büyük katkı sağlar. Temizlenmeyen petekler evinizi ısıtamaz. Siz kombiyi çalıştırırsınız hatta ısınabilmek için, daha yüksek ayarda yakarsınız. Ancak sadece yakıt sarfiyatınızı artar ısınma anlamında bir fark ortaya çıkmaz.

Petek Temizleme Kaç Para | Bizim Tesisatçımız

Petek Temizleme Kaç Para | Bizim Tesisatçımız

Bu şekilde ısınma sorunu yaşıyorsanız, firmamızı arayarak petek temizleme kaç para öğrenebilirsiniz. Firmamız petek temizliğini uygun fiyatla, petek temizleme cihazı kullanarak petekleri temizliyor. Göreceksiniz petek temizliği yaptırmak, petek temizliği yaptırmamaktan daha uyguna mal oluyor. Çünkü gereksiz yere yakıt parası ödemiyorsunuz ve aynı zamanda eviniz istediğiniz gibi ısınıyor.

Makinasız Petek Temizleme Kaç Para?

Öncelikli husus makine olmadan petek temizliği yapılır mı sorusu olmalıdır. Makinesiz kalorifer petek temizliği petek temizleme ücreti nedir? Makinesiz radyatör temizleme ücreti veya radyatör petek temizliği fiyatları nedir? Makinesiz evde kendi çabamızla yapacağımız bir iş olacağından,profesyonel tesisatçıların fiyat vermesi söz konusu değildir.

Makinesiz petek temizleme sadece cihazla temizlendiği halde ısıtmayan petekler için uygularız. Isıtmayan petekleri söküp petek girişlerinde sorun olup olmadığına bakarız. Sonrasında cihaz direkt peteğe bağlayıp banyoda temizleriz. Bu meşakkatli bir durum olup burada ücretlendirmeyi adreste yaparız. Petekler sökülmeden yapılan petek temizliğinden daha yüksek ücrete yapıldığını söyleyebiliriz. Makinesiz petek temizliği, petek temizleme yalanı diye adlandırılabilir. İstanbul petek temizleme servisi kombi petek temizleme fiyatlarını cihazlı yapılan hizmetler için veririz. Petek temizleme kaç para sorusuna aldığınız cevapları da petek temizliğinin ne ile nasıl yapıldığına bağlıdır.

Benzer Gönderiler: