Tesisatçı 207 kez görüntülendi

İstanbul su tesisatçısı servisi su tesisat kaçağı bulma, su tesisatı montajı ve su tesisat tamiratını yapabilen ustalar ile çalışır. Su tesisatçısı ve sıhhi tesisatçı olarak İstanbul geneli hizmet sunan firmamız profesyonel su tesisatçısı ve sıhhi tesisatçı hizmetleri sunar. En iyi İstanbul su tesisatçısı ihtiyaç duyulduğunda en yakın su tesisatçısı gibi su tesisatı arızasına müdahale edendir desek yanlış olmaz. Güvenilir su tesisatçısı  İstanbul’da tesisat ustası, su tesisatçısı servisi ile pratik çözümler sizi bekliyor. İhtiyacınız olduğunda en yakın tesisatçı bulan önemlidir. Örneğin tıkanmış lavaboyu açtırmak için lavabo açan tesisatçı ya da tuvalet tıkanıklığı, petek temizliği, pimaş yıkama, su kaçağı hepsini yapan tesisatçıya ulaşmak önemlidir.

Tesisat kullanılan her yerde tesisatın dikkatli kullanılması ile çoğu arızanın önüne geçilerek acil su tesisatçısı aramak durumunda kalmazsınız. Su tesisatı temizlik ve hijyende vazgeçemeyeceğimiz bir sistemdir. Evde olsun, iş yerinde olsun su tesisatına her zaman ihtiyacımız olur. Eskiyen tesisatlar, arızalı olan tesisat bölümleri mutlaka tamir edilmelidir. Eskimiş aksamları değiştirilmelidir. Bunlar acilen yapılmadığı zaman yaşam kaliteniz bile düşer.

İstanbul Su Tesisatçısı | Bizim Tesisatçım

İstanbul Su Tesisatçısı | Bizim Tesisatçımız

İstanbul Su Tesisatçısı | Güvenilir Su Tesisatçısı

İstanbul su tesisatçısı olarak tesisat bakımı ve tamirinde, tesisat montaj ve yenileme işlerinde deneyimli usta kadromuzla hizmet veriyoruz. Kombi tesisatı, patlak su borusu bulma, su tesisat arıza tespit cihazı ile tesisat kaçak tespiti yaparak zor olan tesisat arızalarına kolay çözüm sunar. Tesisattaki su kaçağı nasıl bulunur diye düşünmenizi gerektirecek bir durum olur ise İstanbul su tesisat uygun su tesisatçısı fiyatları ile yanınızdadır.

Su tesisatının bakımlar zamanında yapılmalı, herhangi bir arıza ustalar tarafından tamir edilmelidir. Arızalı musluk tamiri bile ihmal edilmelidir. Sifon arızası, klozet musluğu arızası, vana arızası, rezervuar arızası gecikmeden tamir edilmelidir.

Tesisatınıza iyi baktığınız zaman beklenmedik arızalar yaşamaz, mağdur olmazsınız. İstanbul su tesisatçısı gibi bir tesisatçı ile çalışırsanız arızalar modern alet ve cihazlarla konforlu bir şekilde tamir edilir. Eskiyen bataryalar değiştirilir, yerine TSE kalite belgeli yeni bataryalar takılır. Tesisat tamirinden, bakımına kadar, montaj işlerine kadar size yardımcı oluruz. İşinin ehli ustalarımız size yeni yöntemlerle hizmet verir.

Tesisat malzemlerinin kalitesiz kullanılması da arıza oluşumunun en büyük nedenlerindendir. Eğer usta montaj aşamasında uygun malzeme kullanmaz ise sonradan yaşanacak arızaların önüne geçmek hayli zordur. Bu açıdan en baştan tecrübeli tesisatçının kaliteli malzeme kullanarak tesisat yapması şarttır. Sonradan arızalarla uğraşmak durumunda kalmak istemiyorsanız bu hususa dikkat edelim.

Su tesisatçısı ve sıhhi tesisatçı kameralı tesisatçı fiyatları

Tesisat arıza tespit cihazı ile su tesisatında oluşabilecek su tesisatı kaçakları makul fiyatlar ile çözüme kavuşturulur.

  • Bir dairede su tesisatında oluşan su kaçağının bulunması 150 TL – 200 TL arasında değişir. Su tesisatçısı Bizim Tesisatçımız uygun fiyatlarla hizmetlerini sürdürmektedir. Bir dairede oluşan tıkanıklık açma ücreti 150 TL’ den başar ve tıkanıklığın olduğu kata ve gidere göre de değişir.
  • Aşırı yağlanan gider pimaş yıkama ücreti mutfak gider yıkama 400 TL’dir.
  • Petek temizliği ortalama 5 petek 150 TL’dir
  • Petek dışı toz temizleme 5 petek 200 TL’dir.

İstanbul Su Tesisatçısı” başlıklı yazımızı faydalı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: