Tesisatçı 301 kez görüntülendi

Tesisat kaçağı kimyasal uygulama tamir içinde olsa kırma dökmenin olmadığı profesyonel bir uygulamadır. Kalorifer su tesisat kaçaklarına kimyasal uygulama yapmak her açıdan faydalı bir uygulamadır. Tesisat kaçak tamir sıvısı yani tesisat kaçağı kimyasal uygulama yapılırken hiç bir yer kırılmaz.

Tesisat kaçak tamir kimyasalı, temiz su tesisat kaçak onarımı için kullanılmaz. Kalorifer tesisat kaçağı olduğu belli ise ne kadar kimyasal uygulanacak buna karar verilerek işe başlanır. Su kaçağının bulunduğu zemine bakılarak kalorifer kaçağı olduğu anlaşılamasa da kombi su basınç seviyesi bu konuda yol göstericidir.

Tesisat kaçakları nedeniyle evinizde kırma işlemi yapılacağını düşünmeyin. Tesisat kaçağı bazen bir yerde, bazen de birden fazla yerde olabilir. Kalorifer tesisatında olan bu kaçaklar için günümüzde kimyasal uygulama büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Tesisat kaçağı kimyasal uygulama bizlere büyük imkanlar sunan değerli bir yöntemdir.

Tesisat Kaçağı Kimyasal Uygulama Tesisat Kaçak Tamir Kimyasalı

Tesisat kaçağı kimyasal uygulama sırasında kullanılan kimyasal sıvı, kaçak olan yerleri zahmetsiz bir şekilde kapatır. Kimyasal sıvının bu kaçakları nasıl kapatacağını düşünebilir, bu konuda endişeniz olabilir. Ancak tesisata verilen bu sıvı kaçakların hepsini tespit edebilir. Kaçağın olduğu yerlerde kristalleşerek açıkları tam olarak kapatır.

Tesisat kaçağı kimyasal uygulama sırasında kullanılan bu sıvı hem ısıya karşı, hem de basınca karşı son derece dayanıklıdır. Yani tesisat kaçağını kristalleşerek kapadıktan sonra bu bölgede yeniden kaçak oluşmaz. Bu nedenle son yıllarda tesisat kaçağı sorun olmaktan çıktı.

Etrafı kırmadan tesisata zarar vermeden kaçaklar kapatılmaktadır. Servisimiz tesisat kaçağı kimyasal uygulama hizmetini vermektedir. Eğer tesisatınızda kaçak varsa bunun hem tespit edilmesi, hem de tamir edilmesi gerekeceğinden hem tespit ücreti hem tamir ücreti vermek durumunda kalacaksınız.

Tesisat Kaçağı Kimyasal Uygulama | Bizim Tesisatçımız

Tesisat Kaçağı Kimyasal Uygulama | Bizim Tesisatçımız

Bu uygulamada kalorifer tesisat kaçağı için tesisata konulan ilaç tüm tesisatı dolaşarak kaçağın olduğu yere gelince oksijenle tepkimeye girerek kristalleşmekte ve su sızıntısının olduğu yerleri kapamaktadır.

Su kaçağı oluşması , su kaçağının bulunabilmesi için kırma dökmenin olması anlamına gelmez. Oluşan bu kanaat cihazların tesisatçı hizmetine sunulmasından sonra hükmünü yitirmiştir. Su kaçağı olduğunda kaçağın olduğu yerde cihazlarla kontroller yapılır. Su kaçağı pis suda mı, temiz su tesisatında mı, kalorifer tesisatında tamamı önce bu tespit edilir. Sonra kaçak kalorifer tesisatında ise kesinlikle kimyasal uygulama yapılarak hiç bir yer kırılmamalıdır. Kalorifer kaçak kimyasalı sayesinde kaç adet kaçak varsa tamamı kimyasal uygulama ile kapatılır.

Kalorifer tesisat kaçak tamir kimyasalı uygulama fiyatları

Kalorifer tesisat kaçak uygulaması diğer uygulamalara göre verilen hizmet açısından daha uygundur. 100 m2 bir dairede kalorifer tesisatında kaçak olduğunu varsayalım. Burada yapılacak uygulamada fiyat 350-400 TL arasında değişmektedir. Yerin büyüklüğü fiyatı etkileyen unsurlar arasında olup telefon ile görüşme sonrası fiyat net belirlenebilir.  Kombi tesisat kaçak kimyasalı, kalorifer tesisatı kaçak giderici kimyasal flexseal ilaç ile garantili çözüm uygun fiyatlarla yapılır. Tesisat kaçağı kimyasal uygulama başlıklı yazımızı yararlı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: