Tesisatçı 392 kez görüntülendi

Halkalı tesisatçı servis, profesyonel su tesisatçısı güvenilir tesisatçı hizmetlerini teknolojik cihazlarla uygun fiyatla sunan firmadır. Bu firma cihazlar olmadan çözülemeyecek tesisat arızalarını kırmadan çözüme kavuşturur. Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, pimaş yıkama, petek temizliği, merkezi ısıtma bakımı gibi hizmetler bu hizmet ağı içerisinde yer alır. Su tesisatında ortaya çıkan arıza pratik çözümler ile çözüme kavuşturur.

Su tesisat hizmetleri, tesisat servisi tecrübeli ustalar ve teknolojik makineler birlikte kaliteli çözüm demektir. Profesyonel esisatçı firma, bu kaliteye ulaşmış olup tesisat arızlarında ağırlıklık teknolojik makineleri kullanır. Halkalı tesisat tamiri servisi de tespit sonrası tamiratı yapar.

Halkalı Tesisatçı Firma Tesisat Servis

Tesisatta olabilecek arızaların tamiri için her zaman bir tesisatçıya ihtiyacınız olabilir. Halkalı Tesisatçı modern alet ve cihazlarla hizmet verir, tecrübeli ustalarıyla size yardımcı olur. Batarya değişimi için, musluk tamiri için, klozet ve lavabo tamirinde, aç kapa musluk tamirinde aklınıza gelebilecek her tesisat arızasında istediğiniz gibi kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Tesisatçı sizin ihtiyacınız olduğunda hizmete hazır olmalıdır. Sizi bekletmeden sorununuza çare olmalıdır. Su tesisatınızı kullanamadığınız sürede mağdur olacağınızı bilmeli ve sizleri bekletmemelidir. Su damlatan musluğun bile sizi nasıl mağdur edeceğini öngörmelidir. Tesisat arızasının büyüğü küçüğü olmaz. Her birinin ayrı önemi vardır.

Halkalı Tesisatçı

Halkalı Tesisatçı sizlerin aradığı özelliklere sahip bir tesisatçıdır. Firmamız bütün hizmetlerinde aynı titizlikle hareket etmekte ve size profesyonel destek vermektedir. Bulaşık makinesi yeri hazırlama olsun, musluk tamiri olsun, şofben baca yeri hazırlama olsun, batarya değişiminde, sifon tamirinde sizlere tecrübeli ustalarımız yardımcı olsun. Halkalı Tesisatçı ustası her konuda bilgili ve deneyimlidir. Kalite belgesi olan malzemelerle hizmet verirler, tamir ve bakım işlerinizi kısa sürede yaparlar.

Halkalı Tesisatçı Servis Fiyatları

Tesisatçı geniş yelpazede tesisat hizmeti sunabilen bir yapıya sahip olmalıdır. Örnek su kaçağı var ise cihazla bulup tamir etmelidir. Petek temizliği yapılacak ise cihazla petek temizliğini yapmalıdır.Diğer taraftan hatta tıkanıklık var ise robotla tıkanıklığı kırmadan açmalıdır.  Bu anlamda tek elden bütün hizmetleri almanın faydasını hem fiyat hem de tek elden hizmet almanın sağlayacağı avantajları görürsünüz. Hem hızlı servis imkanı olur hem de sorun çıktığında tek adresi ararsınız. Su kaçak tespiti mi yapılacak, tıkanıklık mı var veya kış geldi petekler mi temizlenecek hepsi için tek bir tesisatçıdan hizmet almak avantajlıdır.

  • Su kaçak tespiti 800 TL
  • Robotla tıkanıklık açma 1.000TL’den başlar.
  • Petek temizliği ortalama  1.000TL(5 petek için )
  • Mutfak pimaş yıkama 1.500 TL

Ortalama tesisatçı fiyatları bu paralelde devam eder. Halkalı Tesisatçı servisi hızlı ve güvenilir hizmet uygun fiyatla her zaman yanınızdadır.

Benzer Gönderiler: