Tesisatçı 294 kez görüntülendi

Su tesisatı kaçağı bulma uygulaması için profesyonel cihazlar olmalı ve bu cihazları kullanmasını iyi bilen uzman tesisatçılar olmalıdır. Tesisatta su kaçağı ve çeşitli sorunlar, tesisat arızaları yaşanabilir. Bunlardan birisi de su tesisatı kaçağıdır. Tesisatının içinde hem temiz su, hem de pis su yani kullandığımız atık sular olur. Herhangi bir yerde boruda bir çatlak veya delinme sorunu olursa, su tesisatı kaçağı meydana gelir.

Su kaçağı tespiti İstanbul servisi tarafından su kaçağı bulma ve su kaçak tespiti artık profesyonel cihazlara yapılmaktadır. Sızıntı bulan su kaçak tamiri yapan aynı tesisatçı olur ise bu sizin için daha karlı olacaktır. Su tesisatçısı, kameralı sistemle evde oluşan su kaçağı bulma işinde profesyonel olur ise  cihazla kırmadan su kaçağı tespiti kısa sürede yapılır. Su kaçağı bulma ve onarım veya kırmadan su sızıntısı tespiti, akustik dinleme cihazı sayesinde su kaçağı tespiti kırmadan yapılır. Su kaçağının yerini bulmak elbette profesyonel su kaçak bulma yöntemi ile olur. Su tesisatı kaçağı bulma, fayans altında su kaçağı tespiti veya parke altında su kaçağı tespiti su kaçağı bulma cihazı ile yapılır.

Akustik Dinleme Cihazı ile Su Tesisatı Kaçağı Bulma

Tesisatçılar artık eski tarz hizmet anlayışını bırakarak teknolojik gelişimi takip ederek en pratik uygulamaları yapmalıdır. Çünkü; teknoloji değişimi buna imkan vermekte ve daha kolay çözümler üretilebilmektedir. Bunca kolaylıklar var iken bunları bir tarafa iterek eski tip çözüm artık istenmeyen çözümdür. Bu eski tip çözüm anlayışı hem maliyetli hemde yeni maliyetler ortaya çıkarmakta kişileri zora sokmaktadır. İstenmeyen durumlar ve müşteri memnuniyetsizliklerine neden olan bu tip uygulamalardan kaçınarak teknolojiden yararlanmanız uzun soluklu hizmet için vazgeçilmeziniz olmalıdır.

Su tesisat kaçağı ve ortaya çıkaracağı sonuçlar açısından önemlidir. Çünkü tesisatınızı kullanmanıza engel olur. Evinizin zarar görmesine, kesenizin zarar görmesine neden olur. Su kaçağı nedeniyle daha fazla su faturası ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Su Tesisatı Kaçağı Bulma | Bizim Tesisatçımız

Su Tesisatı Kaçağı Bulma | Bizim Tesisatçımız

Su tesisatı kaçağı bulma yöntemleri arasında en sağlıklı olanı cihazla su tesisatı kaçağı bulma yöntemidir. Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti yapıldığında evde kırmadan hizmet almış olursunuz. Sizlerde başka tadilatlara girişmeden su tesisatı kaçağı sorunundan kurtulmuş olursunuz. Su kaçağı önce cihazla tespit edilir. Nerede su kaçağı varsa hatasız olarak bulunur. Bu aşamadan sonra su kaçağı olan borunun tamiri de kolay olur.

Su tesisatı kaçağı bulma konusunda deneyimli, bu işlem sırasında özel cihazları kullanan, ustaları işinin ehli olan servisimizden yardım alabilirsiniz.

Cihazla Su Tesisatı Kaçağı Bulma Fiyatları

Su tesisatı kaçak bulma uygulamasında fiyatı belirleyen kaçağın olduğu yer ve büyüklüğüdür. Normal tek katlı bir daire için su kaçak tespit ücreti 150 TL olup su kaçağı olduğunda telefon ile görüşüp fiyat belirlemekte fayda vardır. Su kaçağı bulma ücretleri tesisat piyasasında ortalama bir rakam oluşmuştur. Piyasa dışında çok düşük veya çok yüksek fiyatlar verildiğinde hizmet almayınız.

Su kaçağı tespiti 99 TL diye fiyat vermek psikolojik bir müşteri kazanma yöntemi olup bunu kullananların sayısının günden güne arttığını görüyoruz. Su kaçağı bulma, su sızıntısı bulma kırmadan noktasal su kaçağı tespit yöntemi ile uygun fiyatla yapılır.

İstanbul kırmadan cihazla su kaçağı tespiti yapan tesisatçı servis uygun kameralı su kaçak tespit fiyatları ile her zaman yanınızda olacaktır. Su tesisatı kaçağı bulma yazımızı yararlı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: