Tesisatçı 412 kez görüntülendi

Esenkent tesisatçı tesisat tamir servisi ile tesisatla ilgili sorunları veya tesisat işlerini yapıyoruz. Teknolojik cihazları gerekli kılan işleride yapıyoruz. Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, pimaş yıkama, petek temizliği ve merkezi ısıtma bakımını profesyonel cihazlarla yapıyoruz. Esenyurt Esenkent tesisatçı servisi olarak her tesisat sorununda hizmet sunmaya çalışmaktayız.

Esenyurt Esenkent Tesisatçı servisi olarak tesisatınızı sağlıklı bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Eğer musluk arıza yaptıysa sizlere musluk tamirinde deneyimli ustalarımızı göndeririz. Klozet arızalı olursa, tamir için deneyimli bir ustamızın desteğini alırsınız. Vana arızalarında, sifon arızalarında ustalarımız en iyi yöntemleri kullanırlar. Semtinizde tamirci aramayın, tesisatçı servis hizmeti sunan firmamıza ulaşın. Ustalarımız size su tesisat tamir işlerinizde yardımcı olacaktır. Su tesisatçısı Esenkent tesisat tamir servis ustaları güvenilir tecrübeli çalışanlardan oluşur.

Esenkent Tesisatçı Su Tesisatçısı Esenkent Servis

Arıza olan sifon için, musluklar için, klozet musluğu, lavabo sifonu, rezervuar, klozet için acil bir tesisatçıya ihtiyacınız olacak. Tesisat arızaları bir anda bütün işlerinizi aksatır, tamir yapılmazsa bundan zarar görmeye başlarsınız. Esenkent tesisatçı yaşam standardınız düşmesin diye yanınızda olur, tesisat tamir işlerinizi, montaj işlerinizi en iyi şekilde layıkıyla yapar. Su tesisatındaki arızalar her zaman olabilir. Eğer size yardımcı olacak bir tesisatçı bulunuyorsa, arızalar sizi korkutmasın. Çağırın tesisatçı usta kolay çözümler ile arızaya son versin.

Esenkent Tesisatçı | Bizim Tesisatçımız

Esenkent Tesisatçı | Bizim Tesisatçımız

Yukarıda sıraladığımız tesisat işleri haricinde cihazla sunulması gereken pratik uygulamalar için de hizmet vermekteyiz. Su kaçağı tespit cihazı ile su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, pimaş yıkama ve petek temizliğini cihazlarla yapıyoruz. Cihaz ve usta ikilisi ile tesisat arızalarını en uygun fiyatla ve size zaman kaybı yaşatmadan sonlandırıyoruz. Su kaçağı arama, kameralı su kaçağı tespiti, kaçak su bulma cihazı sayesinde hem kolay hem de kalıcı çözüm sunuyoruz.

 Su tesisatı kaçak tespiti, su tesisatı kaçak bulma cihazı olmadan yapılır ise kırma dökme ve tadilat yapmak durumunda kalırsınız. Su kaçak bulma cihazı ile kırmadan su kaçağı bulmak her açıdan sizin karlı çıkmanız anlamına gelir.

Esenkent Tesisat Tamir Servis Fiyatları

Su kaçağı bulma cihazı ile su kaçağı tespiti fiyatları hem uygun olur hem de  kırmadan su kaçağı tamiri için yer belirlenmiş olur.  Su sızıntısı tespiti, kaçak su tespit cihazı olmadan bulunamaz ve su sızıntısını bulmak için mecburen zemin kırılır. Ancak ne kadar kırılacağı hiç belli olmaz. Cihazla su kaçağı tespiti, su sızıntısı bulma yaparak, sürprizlerle karşılaşmadan  su kaçağı tespitni yaparız. Su tesisatı kaçak bulma ve su sızıntısı tamiri  için doğru tesisatçıyı seçin. Bahçeşehir Esenkent tesisatçı firma oalrak su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, pimaş yıkama ve petek temizliği hizmetlerini profesyonel cihazlarla sunuyoruz.

  • Su kaçağı tespiti 800 TL
  • Tıkanıklık açma 1.000 TL
  • Pimaş yıkama 1.500 TL
  • Petek temizliği 1.000 TL( 5 petek)
  • Petek toz temizliği 1.250 TL( 5 petek)

Esenkent tesisatçı servisi uygun fiyat ve güvenilir garantili hizmetleri ile sektörde uzun yıllardır hizmet sunmaktayız.

Benzer Gönderiler: