Tesisatçı 389 kez görüntülendi

Güngören Petek Toz Temizliği Servisi Buharlı cihazla petek aralarında biriken tozları tamamen temizler. Güngören petek toz temizliği servisi ile istenmeyen sağlığımızı etkileyen tozları tamamen temizliyoruz. Peteklerde engel olamadığınız tozlanmanın zararlı olduğunu hepimiz biliyoruz. Tozlu petekler evde kötü bir kokuya neden olur. Özellikle kışın petekler ısındığında bu kokuyu daha kolay hissedersiniz.

Tozun etkisi bununla kalmaz. Solunum yoluyla akciğerlerinizi, solunum yollarını da etkiler, astımı, bronşiti tetikler. Sürekli öksürük nöbetlerine girebilirsiniz. Tozlanmış peteklerde üremeye başlayan mite böcekler nedeniyle alerjiniz ortaya çıkabilir. Bunlara engel olmak için yapacaklarınız çok basit. Güngören petek toz temizliği yapan firmamızı aramak ve cihazla peteklerin tozdan temizlenmesini sağlamaktır.

 Güngören Petek Toz Temizliği  Petek Arası Tozları Nasıl Temizler?

Peteklerin yapısı siz korkutmasın, nasıl temizlenecek diye de endişe etmeyin, ustalar petekleri sökmez yerinde petek toz temizliği yaparlar.

  • Petek toz temizleme buharlı cihazla yapılır, petekler sökülmez.
  • Petek altlarına bez geçirilir, temizlik aşamasında temizlenen tozlar bu bezlerde toplanır. İş bittiğinde bu kadar toz bu peteklerden mi çıktı dersiniz.
  • Petek ızgara aralarında oluşan tozlara ulaşmak ancak kuru buharlı cihazla mümkündür.

Güngören petek toz temizliği servisimizin kullandığı yöntem sayesinde petekler eski görünümüne kavuşur, tozlardan kurtulur. Bu hizmeti alan herkes etrafına da bunu tavsiye eder. Çünkü evlerindeki hava bile değişir, temiz bir ortamda yaşamanın keyfini sürerler. Bu temizlik sırasında kullanılan kuru buhar içinde kimyasal barındırmaz. Bu nedenle peteklerde bir hasar oluşmaz. Güngören petek toz temizleme servisimiz garantili şekilde peteklerinizi temizler.

Güngören Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Güngören Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Evde ne kadar temizliğe düşkün olursak olalım tozlar petek aralarında bir şekilde birikir. Petek aralarında oluşan tozların temizliğini evde cihaz olmadan yapmak çok verimli olmaz. Nedeni petek aralarında ulaşılamayan bölgelerde  oluşan tozları temizlemek hayli zordur. Kendi çabamızla bir yere kadar temizlik yapılır ancak istenilen netice cihaz olmadan alınamaz. Güngören petek toz temizliği servisi olarak uygun fiyatla bu uygulamayı yapıyoruz.

Güvenilir Petek Temizliği Hizmeti Güngören Petek Toz Temizliği Ücretleri

Petekleri temizletmek istediğinizde bu hizmetin fiyatını öğrenmek için aradığınız kişi size kaç peteğin olduğunu soracaktır. Sizin verdiğiniz petek sayısına göre de size fiyat verecektir. Petek sayısı belirlendikten sonra yok bu petek küçük veya bu petek büyük gibi durumlar fiyatta etken değildir.

Petek temizleme Güngören servisi petek temizleme makineleri ile petek yıkama, radyatör toz temizleme ve petek dışı toz temizliğini , güvenilir petek temizliği hizmeti ile yapar. Buharlı makinelerle petek toz temizliği uygun fiyatlarla ve memnuniyetinizi garanti ederek yapar. Güngören Petek Toz Temizliği servisi bu işte yılların tecrübesi ile bu hizmeti sunar.

Benzer Gönderiler: