Tesisatçı 435 kez görüntülendi

Hadımköy petek toz temizliği servisimizle, petek aralarında oluşan tozların temizliğini buharlı cihazla yapıyoruz. Petekleri temizletmeyi düşünenler petek toz temizliği hizmeti veren firmamızla iletişime geçebilir. Peteklerde biriken tozlardan herkes rahatsız olur ancak bu toz birikintilerinin temizliği evdeki imkanlarla olanaksızdır.

Siz ne yaparsanız yapın, petek ızgara aralarına ulaşılamayan yerler olduğu için petekleri tozdan temizleyemezsiniz. Ancak peteği sökerek bir güzel yıkamanız, ilaçlı sularla temizlemeniz gerekir. Bu zor olduğu için Hadımköy petek toz temizliği yapan ustalarımızı çağırın. Peteklerdeki tozları, buharlı  cihazın püskürttüğü kuru buharla temizleyelim.

Hadımköy Petek Toz Temizliği Servisi

Petek temizliği hem petek içinin, hem de petek dışının temizlenmesiyle tam olarak yapılır. Bu hizmetlerle kışın ısınmada sorun yaşamazsınız. Buharlı petek temizlğinin sağlıklı ısınmanız adına ne kadar önemli olduğunu bilmelisiniz. Tozlu peteklerle ısınırken sıcaklığın etkisi ile hareket eden tozlar solunum yolu ile bizleri hasta eder. Kışın hem sağlıklı hem de tasarruflu ısınmak için her iki hizmeti almanızda fay olacaktır. Hem petek iç temizliği hem de petek dış temizliği hizmetini aynı anda aldığınızda indirimde uygulanır.

Hadımköy petek toz temizliği için işinin ehli ustalarımız size yardımcı olacaktır. Buharlı cihazla ızgaraların içine basınçla püskürttüğümüz kuru buharla tozdan eser bırakmayacaktır. Petekler yeni gibi olacak. En önemlisi tozların etkisinden kurtulmuş olacaksınız. Havada uçuşan tozlarla yaşamayı öğrenmek yerine, temiz bir ortamda sağlıklı yaşamayı hedefleyin. Hadımköy petek toz temizliği servisimizden randevunuzu alın, peteklerinizi temizleyelim.

Hadımköy Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Hadımköy Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Petek tozlarından profesyonel uygulama ile kurtulmanın en pratik yolu buharlı cihazla yapılan temizlikle olur. Petek tozları sıcaklığın etkisi ile hareket etmekte ve soluduğumuz havaya karışıp bizleri hasta etmeye yetmektedir. Bu uygulama günden güne daha net anlaşılmakta ve talep edilirliği artmaktadır. Petek tozları her daim dikkatimizi çekmemektedir. Fakat eğilip baktığımızda ne denli bir toz tabakasının olduğunu net görebiliriz.

Hadımköy Petek Toz Temizliği Fiyatları

Peteklerde oluşan tozları temizlemek için petek adetleri dikkate alınır. Petek büyüklüğü önemli olmayıp, petek sayısı örneğin 5 adet ise 1.500 TL ücret alıyoruz. Petek sayısı arttıkça da petek başı 300 TL ücret eklenir. Buharlı makinelerle petek toz temizliği ve peteklerin aralarında oluşan toz yumaklarını temizliyoruz.

Benzer Gönderiler: