Tesisatçı 325 kez görüntülendi

Kadıköy petek toz temizliği servisi ile petek tozları buharlı cihazlarla etraf kirletilmeden temizlenir. Peteklerde toz oluşumunun önüne geçemezsiniz ancak petek toz temizliği cihazı ile tozlardan kurtulabilirsiniz. Kadıköy petek toz temizliği servisinin yaptığı bu uygulamanın varlığından komşunuzun yaptırdığı petek toz temizliği ile belki de haberdar oldunuz.

Bu temizlik sonrası dönüp evdeki peteklerin içine baktığınızda ne denli tozla kaplandığını göreceksiniz. Bu tozlardan kurtulmak adına siz de petek toz temizliği hizmetini alın.  Tozlu peteklerin bir anda tertemiz olması buharlı cihazı sunduğu büyük bir kolaylıktır. Kadıköy petek temizleme ekipleri profesyonel kalorifer peteği temizleme yöntemleri ile bu işi uzun zamandan beri yapmaktadır. Kadıköy kalorifer temizliği ekipleri petek arası toz temizleme ve kalorifer peteği tozu temizleme işini buharlı cihazlarla yapar. Peteklerin arkasının temizlenmesi evde yapılabilir ancak petek ızgara araları çok dar olduğu için buraların buharlı makineler ile temizlenebileceğini bilmenizi isteriz.

Kadıköy petek toz temizliği  neden petek toz temizliği yapar?

  • Genelde çok farkında olmadığımız petek aralarındaki tozlar petekler ısındığında havaya karışıp soluduğumuz hava ile bizlerin vücuduna geçer.
  • Petekler yatak odanızda, salonda, oturma odasında, mutfakta kısaca evin her yerinde olur. Bunların tozlanarak sizi hasta etmesine izin vermemelisiniz. Tozdan ısı iletimi bile dolaylı etkileneceğinden petek toz  temizliğini yaptırmalısınız.
  • Isınan petek ızgara aralarında bulunan tozlar yanarak koku da yapar.
  • Isınan petekte bulunan tozlar sıcağın etkisi ile hareket ederek ortama kavuşur ve solunum yolu ile bizlere geçer.
  • Kalorifer petek tozları duvarda ve perdelerde is yapar.

Kadıköy Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Kadıköy Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Kalorifer petek toz temizliği nasıl yapılır?

Evde o kadar uğraştığınıza üzüleceksiniz. Sizin çabanız petek toz temizliği yapmak için yetersiz kalır. Bu kadar uğraşmanıza rağmen sonuç alamadığınız petek toz temizleme işi, cihazla yapıldığında hem kısa sürede hem de sonuç alınan tam temizlik sağlanmış olur.Kullanılan yöntemle peteklerin en ulaşılmadık yerindeki tozların temizlenmesi mümkün oluyor.

  • Buharlı makine kullanılarak petek arası toz temizliği yapılır.
  • Petek altlarına bez takılarak temizlenen peteklerin tozları bu bezde toplanır etraf kirlenmez.
  • Her hangi bir ön hazırlık yapılmasına gerek yoktur.
  • Petekler aşırı kirli ise ve petek üst kapakları çıkartılabiliyor ise petek üst kapağı çıkarılır.
  • Petek toz temizleme hem kuru buhar hem de sulu buharla yapılır.

Peteklerde oluşan tozların temizliğini, Kadıköy petek toz temizleme uygulaması yapan firmamızın tecrübeli ustalarına bırakın. Peteklerin dışında toz birikmesi oldukça normaldir. Toz birikimine engel olmak zordur ancak tozları temizletmek, petekleri tozun etkisinden kurtarmak mümkündür.

Kadıköy petek toz temizliği servisimiz sizin için en iyi yöntemle bu hizmeti verecektir.  Kadıköy petek toz temizliği yapan, petek dışı toz temizleme hizmetini cihazla veren servisimizi arayın ustalarımız petekleri temizlesin. Bu temizlik sırasında  kimyasal içermeyen kuru buhar üreten cihaz kullanarak bu uygulamayı yapalım. Peteklerdeki toz kümeleri kısa sürede temizlensin.

Kadıköy Petek Toz Temizliği İstanbul Servisi Fiyatları

Petek toz temizleme ücretlerinde belirleyici unsur petek adetleridir. Petek temizliği fiyatları petek sayısına göre belirlenir. Peteklerin büyüklüğü veya küçüklüğü bu fiyatta etken değildir. Ortalama bir evde 5 petek olduğunu varsayarsak 5 adet petek toz temizliği 175 TL’dir. Buharlı cihazla yıllık petek toz temizliğini yaptırın sağlıklı ısının.

İstanbul petek temizleme servisi, petek tozu temizleme makinesi ile buharlı petek temizleme hizmetini uygun ücretlerle sunmaktadır. Buharlı petek araları toz temizleme ve kombi kalorifer temizleme petek temizleme hizmetini aynı anda sunabilen tesisatçı firmanın avantajlı fiyatlarından yararlanın. Kadıköy Petek Toz Temizliği servisimizi arayın garantili tesisat hizmetlerinden yararlanın.

Benzer Gönderiler: