Tesisatçı 436 kez görüntülendi

Kadıköy petek toz temizliği servisimiz petek tozlarını buharlı cihazla etrafı kirletmeden temizleriz. Peteklerde toz oluşumunun önüne geçemezsiniz ancak petek toz temizliği cihazıyla tozlardan kurtulabilirsiniz. Kadıköy petek toz temizliği servisinin yaptığı bu uygulamanın artık haberdar oldunuz.

Bu temizlik öncesi dönüp evdeki peteklerin içine baktığınızda ne denli tozla kaplandığını göreceksiniz. Bu tozlardan kurtulmak adına sizde petek toz temizliği hizmetini alın. Tozlu peteklerin bir anda tertemiz olması buharlı cihazın sunduğu bir kolaylıktır. Kadıköy petek temizleme ekiplerimiz profesyonel kalorifer peteği temizlemeyi uzun zamandan beri yapmaktadır. Kadıköy kalorifer temizliği, petek arası toz temizleme, kalorifer peteği tozu temizlemeyi buharlı cihazlarla yapar. Peteklerin arkasının temizlenmesi evde yapılabilir. Ancak petek ızgara araları çok dar olduğu için tam temizleyemezsiniz. Buraların buharlı makinelerle temizlediğimizi bilmenizi isteriz.

Kadıköy petek toz temizliği  neden petek toz temizliği yapar?

  • Genelde çok farkında olmadığımız petek aralarındaki tozlar sağlığımızı tehdit eder. Petekler ısındığında havaya karışıp soluduğumuz hava ile bizlerin vücuduna geçer.
  • Petekler yatak odanızda, salonda, oturma odasında, mutfakta kısaca evin her yerinde olur. Bunların tozlanarak sizi hasta etmesine izin vermemelisiniz. Tozdan ısı iletimi bile dolaylı etkileneceğinden petek toz  temizliğini yaptırmalısınız.
  • Isınan petek ızgara aralarında bulunan tozlar yanarak koku da yapar.
  • Isınan petekte bulunan tozlar sıcağın etkisiyle hareket ederek ortama karışır. Sonrasında solunum yoluyla bizlere geçer.
  • Kalorifer petek tozları duvarda ve perdelerde is yapar.
Kadıköy Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Kadıköy Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Kalorifer petek toz temizliği nasıl yapılır?

Evde o kadar uğraştığınıza üzüleceksiniz. Sizin çabanız petek toz temizliği yapmak için yetersiz kalır. Bu kadar uğraşmanıza rağmen sonuç alamazsınız. Petek toz temizleme işi, cihazla yapıldığında kısa sürede sonuç alınan tam temizlik sağlanır. Kullanılan yöntemle peteklerin en ulaşılmadık yerindeki tozların temizlenmesi mümkün oluyor.

  • Buharlı makine kullanarak petek arası toz temizliğini yapıyoruuz.
  • Petek altlarına bez takarak temizlenen peteklerin tozlarını bu bezlerde toplarız etrafı kirletmeyiz.
  • Her hangi bir ön hazırlık yapmanıza gerek yoktur.
  • Petekler aşırı kirliyse, petek üst kapaklarını çıkartıp temizliyoruz.
  • Petek toz temizlemeyi hem kuru buharla hem de sulu buharla yapıyoruz.

Peteklerde oluşan tozların temizliğini buharla yaptığımız için haşereleride yok ediyoruz. Kadıköy petek toz temizleme uygulamasını firmamızın tecrübeli ustalarına bırakın. Peteklerin dışında toz birikmesi oldukça normaldir. Toz birikimine engel olmak zordur ancak  petekleri tozun etkisinden kurtarmak temizlemek mümkündür.

Kadıköy petek toz temizliği servisimiz sizin için en iyi yöntemle bu hizmeti verecektir.  Kadıköy petek toz temizliği yapan ustalarımız için memnuniyetiniz önemlidir. Petek dışı toz temizleme hizmetini cihazla veren servisimizi arayın ustalarımız petekleri temizlesin. Bu temizlik sırasında  kimyasal içermeyen kuru buhar üreten cihaz kullanıyoruz.  Peteklerdeki toz kümelerini kısa sürede temizliyoruz.

Kadıköy Petek Toz Temizliği İstanbul Servisi Fiyatları

Petek toz temizleme ücretlerinde belirleyici unsur petek adetleridir. Petek temizliği fiyatlarını petek sayısına göre belirleriz. Peteklerin büyüklüğü veya küçüklüğü bu fiyatta etken değildir. Ortalama bir evde 5 petek olduğunu varsayarsak, petek toz temizliği 1.500 TL’dir. Buharlı cihazla yıllık petek toz temizliğini yaptırın sağlıklı ısının.

İstanbul petek temizleme servisi bu işi uygun ücretle yapar. Petek tozu temizleme makinesiyle buharlı petek temizleme hizmetini uygun ücretlerle alın. Buharlı petek araları toz temizleme ve kombi kalorifer temizleme petek temizleme hizmetini bizden alın. Aynı anda bu iki hizmeti sunabilen tesisatçı firmanın avantajlı fiyatlarından yararlanın. Kadıköy Petek Toz Temizliği servisimizi arayın garantili tesisat hizmetlerinden yararlanın.

Benzer Gönderiler: