Tesisatçı 491 kez görüntülendi

Petek temizleme kimyasalı yani peteklerin temizliğinde kullanılacak kimyasal bilinen test edilmiş kimyasal olmalıdır. Kombi petek tesisat temizleme kimyasalı, petek temizleme ilacı ve petek temizleme sıvısı ile aynı şeyi ifade eder.

Petek temizleme kimyasalı kalorifer tesisatında ve peteklerde oluşan kirli tabakayı tamamen temizlemek amacı ile kullanırız. Burada önemli olan kimyasal ilacın bilinen test edilmiş ve tesisata zarar vermeyen kimyasal ilaç olmasıdır. Bu uygulamada kullanılan kimyasal kombi parçalarına zarar vermeyecek içerikte olmalıdır. Petek tesisat temizleme ilacının asidik özelliği de istenilen oranlarda olmalıdır.  Petek temizleme kimyasalı kombiye zarar verir mi sorusunun cevabı buna bağlıdır.

Petek Temizleme Sıvısı veya Petek Temizleme Kimyasalı

Petek temizliği yapılacak ise bu tesisatın temizliğine uygun cihaz kullanılmalıdır. Peteklere bağlanan bu cihaz peteklerdeki kirlenmeyi kolayca temizler. Petek temizleme hizmetinde ustalarımız cihazı uygun bir peteğin olduğu yerden bağlar. Önce tesisatın kaba pisliği cihazla alınıp kimyasal uygulamaya hazır hale getirilir. Sonraki aşamada kimyasal peteklere tek tek uygulanır. Belli bir süre petekte kimyasalı sirkülasyon yaptırırız. Buradaki amaç petek temizleme kimyasalınıntüm tesisat ve peteklerdeki kirliliği temizlemektir. Peteklerin, boruların içinde ve tesisattaki kireçlenme, çamurlaşma adına ne var ise temizleriz.

Petek Temizleme Kimyasalı | Bizim Tesisatçımız

Petek Temizleme Kimyasalı | Bizim Tesisatçımız

Petek temizliğinde kullanılan, petek temizliği kimyasalı olarak bilinen sıvı peteklere zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir. Bu nedenle peteklere bir zarar gelmeden, petekleri temizletebilirsiniz. Petek temizleme kimyasalı kireç kalıntılarını temizler. Diğer atık maddeleride cihazla tesisat dışına çıkarırız.

Petek temizliği yapan firmamız bu yöntemi kullanmaktadır. Petek temizleme cihazı ve uygulamada gerekli olan kimyasalı kullanarak petekleri temizliyoruz. Her şeyi kışın daha iyi ve daha kolay ısınmanız için yapıyoruz. Kışın yakıt sarfiyatınız artmasın, uygun fiyatlarla petekleri temizleterek kışa girin. İşinin ehli ustalarımız petek temizliği kimyasalı kullanarak cihazla petekleri temizlesin.

Cihaz olmadan petek temizliği yapan kişilere, kimyasal olmadan petekleri temizleyen kişilere aldanmayın. Verdiğiniz para boşa gitmesin mağdur olmayın.

Petek Temizleme Kimyasalı İle Yapılan Uygulama Kaç Para?

Peteklerde biriken kirliliği temizletmek için fiyat almak istediğinizde petek sayısının kaç olduğu size sorarız. Petek temizleme ücretini petek sayısına göre belirleyip buna göre ücretlendirme yaparız. Peteklerin büyük olması ya da küçük olması fiyatta etken değildir. Ortalama bir evde 5 petek olduğu düşünülür ise 1.000 TL ücreti olur.

Petek temizleme petek kalorifer tesisat temizleme ücreti yılda bir defa olduğu için bütçenizi zorlamaz. İlaçsız, cihazsız yapılan şey petek temizleme yalanı diye adlandırılabilir. Petek temizleme kimyasalı veya tesisat temizleme kimyasalları olmadan kalorifer peteklerin temizliği yapılmış olmaz.

Benzer Gönderiler: