tesisatçı 146 kez görüntülendi

Tesisat kaçağı kimyasal uygulama – Kalorifer tesisatı kaçağı olduğunda kimyasal uygulama yapılarak kırmadan kaçak giderilir

Tesisat kaçakları nedeniyle evinizde kırma işlemi yapılacağını düşünmeyin. Tesisat kaçağı bazen te bir yerde, bazen de birden fazla yerde olabilir. Kalorifer tesisatında olan bu kaçaklar için günümüzde kimyasal uygulama büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Tesisat kaçağı kimyasal uygulama sırasında kullanılan kimyasal sıvı kaçak olan yerleri zahmetsiz bir şekilde kapatır. Kimyasal sıvının bu kaçakları nasıl kapatacağını düşünebilir, bu konuda endişeniz olabilir. Ancak tesisata verilen bu sıvı kaçakların hepsini tespit edebilir. Kaçağın olduğu yerlerde kristalleşerek açıkları tam olarak kapatır.

Tesisat kaçağı kimyasal uygulama sırasında kullanılan bu sıvı hem ısıya karşı, hem de basınca karşı son derece dayanıklıdır. Yani tesisat kaçağını kristalleşerek kapadıktan sonra bu bölgede yeniden kaçak oluşmaz. Bu nedenle son yıllarda tesisat kaçağı sorun olmaktan çıktı.

Etrafı kırmadan tesisata zarar vermeden kaçaklar kapatılmaktadır. Servisimiz tesisat kaçağı kimyasal uygulama hizmetini vermektedir. Eğer tesisatınızda kaçak varsa bunun hem tespit edilmesi, hem de kaçak yerlerinin kapatılması için servisimizden destek alabilirsiniz.

Tesisat kaçağı kimyasal uygulama

Su kaçağı oluşması , su kaçağının bulunabilmesi için kırma dökmenin olması anlamına gelmez. Oluşan bu kanaat cihazların tesisatçı hizmetine sunulmasından sonra hükmünü yitirmiştir. Su kaçağı olduğunda kaçağın olduğu yerde cihazlarla kontroller yapılır. Su kaçağı pis suda mı, temiz su tesisatında mı, kalorifer tesisatında tamamı önce bu tespit edilir. Sonra kaçak kalorifer tesisatında ise kesinlikle kimyasal uygulama yapılarak hiç bir yer kırılmamalıdır. Kalorifer kaçak kimyasalı sayesinde kaç adet kaçak varsa tamamı kimyasal uygulama ile kapatılır.