Petek Toz Temizliği 365 kez görüntülendi

Beykoz Petek Toz Temizliği Servisi, tozların temizliğini cihazla yaparak hijyen ısınmanızı sağlar. Peteklerin tozlandığını bildiğiniz halde buna engel olamazsınız. Ancak peteklerde biriken bu tozların temizlemesi için Beykoz petek toz temizliği servisi arayarak, ustaların cihazla petekleri temizlemesini sağlayabilirsiniz. Beykoz petek dışı toz temizliği radyatör temizleme güvenilir petek toz temizliği firması, petekleri sökmeden buharlı cihazla petek bakımını yapar.

Beykoz petek temizleme firması, buharlı petek arası tozu temizleme makine yardımıyla petekleri temizler. Evinizde uğraşıp emek verdiğiniz halde temizleyemediğiniz peteklerin bu şekilde temizlendiğine şaşıracaksınız. Petekler zarar görmeden, kimyasal kullanılmadan, ızgara aralarının böyle temizlendiğine inanamayacaksınız.

Beykoz Petek Toz Temizliği Servisi | Güvenilir Petek Temizleme Firması

Beykoz petek toz temizliği servisi olarak, petekleri profesyonel uygulamalar ile temizleyen bir firma arıyorsanız hemen size de yardımcı olalım. Petek toz temizliği, petek tesisat temizliği ile karıştırılır. Petek toz temizliği petek aralarında biriken tozların temizliği olup petek tesisat temizliği de sıcak suyun geçtiği boru ve petek içlerinin temizliğidir. Petek temizleme işlemi denince her ikisini de kapsar fakat ısıtmayan peteklerin temizliğini içeren petek tesisat boru temizliği daha yaygındır.

Beykoz petek toz temizliği servisi ustaları cihaz ile peteklere basınçla püskürttükleri kuru buharla temizler. Bu yöntem oldukça sağlıklı bir temizlik yapmayı sağlar. Bu şekilde petekleri tozdan korumak varken, peteklerdeki tozların size zarar vermesine izin vermemelisiniz. Bu temizlik sırasında kimyasalda kullanılmaz. Temizlik sandığınız gibi öyle uzun saatlerde sürmez. Evdeki bütün peteklerin temizliği kısa sürede tamamlanır. Artık temiz bir ortamda sağlıklı ısınabilirsiniz. Peteklerin tozunun temizlenmesi başta sağlığınıza fayda sağlayacak, peteklerin de uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

Beykoz Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Beykoz Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

  • Kuru buhar üreten cihazla peteklerde oluşan toz yumaklarının yanında birde oluşan kirli tabaka da temizlenir.
  • Temizlik sırasında kuru buhar uygulamasından sonra sulu buhar uygulaması yapılır.
  • Peteklerin tozları temizlenirken petek altlarına bez takıldığı için etraf kirlenmez, temizlik sonrası ev temizliği gerekmez.
  • Petek üstünden başlanıp en alt kısımda toz kalmayıncaya kadar petek tozları temizlenir.

Petekler için toz temizliği bilinen petek temizliğinden farklıdır. Bilinen petek temizliği kimyasal ilaçla ve cihazla kalorifer tesisatın temizlenmesi ve petek kanallarında sıcak suyun dolaştığı yerlerin temizliği yapılır. Oysa bu temizlikte kimyasal kullanılmaz ve temizlenen yerler peteklerin görünen fakat ulaşılamayan bölümlerdir. Toz ve kirliliği buharlı cihazla temizlenir.

Beykoz Petek Toz Temizliği Servisi | Güvenilir Petek Temizleme Firması Fiyatları

Peteklerde oluşan tozların temizliği için verilen fiyat petek sayısına göre verilir. Ortalama 5 petek olduğunu düşünürsek petek toz temizliği fiyatı 175 TL’dir. Petek toz temizliği için verilen fiyat 5 petek sonrası 25 TL şeklinde artış gösterir. Fiyatlama bu şekilde olup piyasa fiyatlarının çok dışına çıkan firmalardan hizmet almanızı önermiyoruz. Beykoz Kavacık petek temizliği ve Beykoz petek temizliği firması uygun fiyatla profesyonel petek toz temizleme yapar. Beykoz Petek Toz Temizliği servisi ile kaliteli garantili petek temizliği hizmeti alın.

Benzer Gönderiler: