Petek Toz Temizliği 342 kez görüntülendi

Eyüp petek toz temizliği servisimiz buharlı cihazla petek aralarında biriken bütün tozların temizliğini yapar. Petekler evinizi ısıtan, kalorifer sisteminin önemli parçalarıdır. Ancak evinizdeki petekler zamana bağlı tozlanır. Evinizin nasıl tozlandığını, sürekli mobilya tozlarını almak durumunda kaldığınız sizde bilirsiniz. Bunu bildiğiniz için rutin olarak evde toz temizliği yaparsınız. Ancak petek toz temizliği yapmak için cihaz gerekli olduğundan ustalara ihtiyacınız var.

Petek dış temizliği suyla, ilaçla, bezle silmekle yapılamaz. Bu konuda Eyüp petek toz temizliği servisi aracılığıyla petek toz temizlemeyi yapan firmamızdan yardım alabilirsiniz. Petek toz temizliği için en sağlıklı yöntem ilk aşama için  kuru buhar kullanılmasıdır.

Eyüp Petek Toz Temizliği Yöntemleri

Peteklerde özellikle ızgaralarında biriken tozların temizlenmesi çok önemlidir. Peteklerin özel bir yapısı olduğu içinde, toz temizliğinde özel bir yöntem kullanılmalıdır. Cihazla peteklerin her yerindeki tozu temizlemek zor olmaz.

Peteklerdeki tozu temizletin, sağlıklı bir yaşama devam edin, sevdiklerinizi de tozdan koruyun. Eyüp petek toz temizliği servisimizi arayın, randevunuzu alın evinizde bahar havası estirin. Peteklerde biriken tozlar solunum yoluyla çeşitli sağlık sorunlarına yol açabilir. Başta bronşit, astım hastalıklarını tetikler. Bu nedenle petekleri tozdan korumalısınız. Petek toz temizliği hizmetini alarak, sağlıklı ısınma şansını yakalayın.

Eyüp Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Eyüp Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Petekleri tozun etkisinden korumak neredeyse olanaksızdır. Evde hayvan besleyenler bilir kedinin köpeğin tüyleri petek ızgara aralarına girer ve petekler yandığında koku yapar. İstenmeyen kokulardan kurtulmak adına petek toz temizliğini yaptırın. Duvarlarda oluşan isler ve perdelerde oluşan kirlilik bu temizlik ile son bulur. Buharlı cihazla bu temizlik yaptığımızda etrafın kirlenmesi söz konusu olmaz. Eyüp petek arası toz temizliği servisiyle dezenfekte peteklerle sağlıklı ısının.

Eyüp Petek Toz Temizliği Ücretlendirme

Petek içlerinde eğilip bakmadıkça çok net göremediğimiz tozların temizliği için en iyi yol petek toz temizliğidir. Petek toz temizliğinde ücretlendirme petek sayısı ile doğru orantılıdır. Petek sayısı 5 adet ise 1.500 TL olup, petek sayısı arttıkça da petek başı 300 TL şeklinde ücretlendiririz.

Buharlı makinelerle petek toz temizliğiyle, petek aralarında meydana gelen kirleri temizleriz. Buharlı cihazla petek arası toz temizliği fiyatları da bütçenize uygundur. Eyüp petek toz temizliği servisimiz uygun fiyatlarla garantili petek toz temizliği hizmetini sunmaya devam etmektedir. Eyüp Göktürk petek temizliği servisi hem kalorifer tesisatı petek içi temizliği hem de petek tozu temizleme işini profesyonelce yapar.

Benzer Gönderiler: