Petek Toz Temizliği 355 kez görüntülendi

Esenkent Petek Toz Temizliği hizmeti ile sağlıklı ısınmaya adım atarak petek tozlarından kurtulmuş olursunuz. Petekleri temizlemek demek, hem iç temizliğinin yapılması, hem de petek toz temizliğinin yapılması demektir. Eğer peteklerle ısınırken sorun yaşamak istemiyorsanız, evinizin baş köşesinde ağırladığınız peteklere de iyi bakmalısınız. Kalorifer peteği toz temizliği, petek arası toz temizleme işi buharlı makine ile yapılır ise petek araları dezenfekte edilmiş olur.

Peteklerde biriken tozları temizleterek peteklerin ısıtma görevini daha rahat yapmasını sağlamalısınız. Bu sizin sağlığınız içinde önemlidir. Evde tozların uçuşması demek, nefes alırken tozlardan etkileneceğinizi gösteriyor. Toz solumayın, evinizde bahar havasını temizliği soluyun. Esenkent petek toz temizliği servisi bu uygulamayı her zaman önermekte olup, uygulamayı yıllardan beri yapmaktadır.

Esenkent Petek Toz Temizliği Firması ile Petek Arası Toz Temizliği

Esenkent petek toz temizliği servisimizi arayın, temizlik için randevunuzu alın. Peteklerdeki tozları temizlemek sizin için olanaksız olabilir. Ancak işinin ehli ustalarımız için pek de zor değil. Çünkü bunun için özel üretilmiş bir cihaz kullanıyorlar. Cihazla kuru buhar püskürterek peteklerin ücra köşelerinde bile saklanan tozları temizliyorlar.

Petek dış temizliği her yıl yapıldığı takdirde peteklerin o tozlu görünümüne katlanmak zorunda kalmazsınız. Toz solumaz, sağlığınızda bozulmaz. Esenkent petek toz temizliği için kuru buhar yöntemini kullanan servisimizi tercih edin. Peteklere zarar gelmesin, parkeler etkilenmesin, sadece tozlar temizlensin. Bunu sadece toz temizliği olarak görmeyin,  sağlığınız için alınan bir önlem olarak görün.

Esenkent petek toz temizliği

İhmal edilmemesi gereken bu uygulamanın vatandaş tarafından daha çok bilinir olması faydasının ne denli olduğunu ortaya çıkarmaktadır. Kışın özellikle petekler yanmaya başladığında ısının etkisi ile toz zerrecikleri hareket etmeye başlayıp hasta, yaşı ve çocuklara zarar vermektedir. Bu çerçevede daha hassas davranılması gereken bir temizlik olduğunu söyleyebilirim.

  • Peteklerde biriken tozlar, petekler sökülmeden kuru buhar üreten toz temizleme cihazı ile yapılır.
  • Ön hazırlık gerektirmez, etraf kirlenmez. Petek altlarına bez takıldığı için uygulama esnasında tozlar etrafa saçılmaz.
  • Petek arkası, petek içleri, hatta boruların arka tarafları buharlı cihazla temizlenir.

Esenkent Petek Tozu Temizleme Firması Petek Toz Temizliği Fiyatları

Petek tozlarının temizliği fiyatlaması petek sayısına göre belirlenir. Peteklerin küçüklüğü veya büyüklüğü fiyatlamada etken değildir. Ortalama bir dairede 5 – 6 petek olduğunu düşündüğümüzde fiyat 175 TL dir. Petek sayısı arttıkça da petek başına 25 TL ücret alınır.

Esenkent Petek Toz Temizliği firmasının sunduğu  petek dışı toz temizliği ile etek aralarında oluşan tozlara son. Güvenilir petek toz temizleme servisi uygun fiyatlarla petek araları toz temizliğini yapmaya devam etmektedir. Esenkent petek dışı toz temizliği servisi ile petek araları toz temizliği yapılırken, Esenkent kalorifer peteği yıkama, servisi ile de petek tesisat içi temizlenerek verimli ısınma sağlanır. Bu iki hizmeti tek elden almak da fiyat avantajı sağlar.

Benzer Gönderiler: