Petek Toz Temizliği 448 kez görüntülendi

Esenkent petek toz temizliği hizmetiyle sağlıklı ısınmaya adım atarak petek tozlarından kurtulun. Petekleri temizletmek demek, hem iç temizliğinin yapılması, hem de petek toz temizliğinin yapılması demektir. Eğer peteklerle ısınırken sorun yaşamak istemiyorsanız bu hizmeti alın. Kalorifer peteği toz temizliğini, petek arası toz temizlemeyi buharlı makineyle  yaparak petek aralarını dezenfekte ediyoruz.

Peteklerde biriken tozları temizleterek peteklerin ısıtma görevini daha rahat yapmasını sağlamalısınız. Bu sizin sağlığınız içinde önemlidir. Evde tozların uçuşması demek, nefes alırken tozlardan etkilenmeniz demektir. Toz solumayın, evinizde bahar havasını temizliği soluyun. Esenkent petek toz temizliği servisi bu uygulamayı her zaman önermekte olup, uygulamayı yıllardan beri yapıyoruz.

Esenkent Petek Toz Temizliği Firması ile Petek Arası Toz Temizliği

Petek arası toz temizliği servisimizi arayın, temizlik için randevunuzu alın. Peteklerdeki tozları temizlemek sizin için olanaksız olabilir. Ancak işinin ehli ustalarımız için pek de zor değil. Çünkü bunun için 8 bar buharlı cihaz kullanıyoruz. Cihazla kuru buhar püskürterek peteklerin ulaşılamayan köşelerindeki tozları temizliyoruz.

Petek dış temizliği her yıl yapıldığı takdirde peteklerin tozlu görünümüne katlanmak zorunda kalmazsınız. Toz solumaz, sağlığınızda bozulmaz. Esenkent petek toz temizliği için kuru buhar yöntemini kullanan servisimizi tercih edin. Peteklere zarar gelmesin, parkeler etkilenmesin, sadece tozlar temizlensin. Bunu sadece toz temizliği olarak görmeyin,  sağlığınız için alınan bir önlem olarak görün.

Esenkent petek toz temizliği

İhmal edilmemesi gereken bu uygulamanın daha çok bilinir olması faydasının herkese ulaşması demektir. Kışın özellikle petekler yanmaya başladığında ısının etkisi ile toz zerrecikleri hareket etmeye başlar. Bu durumda hasta, yaşlı ve çocuklar zarar görmektedir. Bu çerçevede daha hassas davranılması gereken bir temizlik olduğunu söyleyebilirim.

  • Peteklerde biriken tozların temizliğini, petekleri sökmeden kuru buhar üreten toz temizleme cihazıyla yapıyoruz.
  • Ön hazırlık gerektirmez, etraf kirlenmez. Petek altlarına bez taktığımız için uygulama esnasında tozlar etrafa saçılmaz.
  • Petek arkasını, petek içlerini,boruların arka taraflarını buharlı cihazla temizliyoruz..

Esenkent Petek Tozu Temizleme Firması Petek Toz Temizliği Fiyatları

Petek tozlarının temizliği fiyatlamasını petek sayısına göre belirleriz. Peteklerin küçüklüğü veya büyüklüğü fiyatlamada etken değildir. Ortalama bir dairede 5 petek olduğunu düşündüğümüzde fiyat 1.500 TL dir. Petek sayısı arttıkça da petek başına 300 TL ek ücret alınır.

Esenkent petek toz temizliği firmasının sunduğu  petek dışı toz temizliğiyle petek aralarında oluşan tozlara son. Güvenilir petek toz temizleme servisimizle uygun fiyatlarla petek araları toz temizliğini yapmaya devam ediyoruz. Esenkent petek dışı toz temizliği servisi ile petek araları toz temizliğini yapan ustalarımız bu işte tecribelidir. Esenkent kalorifer peteği yıkama, servismizle petek tesisat içi temizlenerek verimli ısınma sağlanır. Bu iki hizmeti tek elden almak da fiyat avantajı sağlar.

Benzer Gönderiler: