Petek Toz Temizliği 262 kez görüntülendi

Esenler Petek Toz Temizliği ekibi petek aralarında oluşan tozları ve borularda oluşan tozları cihazla temizler.  Esenler petek temizliği yapan buhar makineli tesisatçı,  petek aralarında meydana gelen toz yumaklarının temizliğini tam olarak yapar. Esenler kalorifer petek temizliği servisi kuru buharla petek dışı toz temizliği işinde petek temizliği konusunda tecrübelidir.

Peteklerin tozunu temizlemek için çok çaba sarf edersiniz ancak petek ızgaralarını temizlemek pekte kolay olmaz. Hatta onca çabanıza rağmen petek  tozlarını temizleyemezsiniz. Sizde artık yorulmayın, bu kadar uğraşmanıza artık gerek kalmadı. Sizin yerinize petek toz temizliğini yapan, cihazla kuru buhar yöntemini kullanan Esenler petek toz temizliği servisimiz size yardımcı olsun.

İstanbul Esenler Petek Toz Temizliği Servisi

Peteklerde toz birikmesi oldukça sağlıksızdır, bu toz yumaklarının temizlenmesi çok faydalı olacaktır. Aksi halde hem görünüm olarak, hem de tozların havada uçuşarak solunumla sağlığınızı bozması nedeniyle tozların çok zararını görürsünüz. Bu yüzden petek toz temizliği yaptırmayı asla ihmal etmeyin. Kalorifer tesisatı ile ısınıyorsanız, peteklerde bakımlı olmalı evinizi rahatça ısıtmaları gerekir.

Esenler petek toz temizliği hizmeti alabileceğiniz servisimiz bu temizlik sırasında kullandığı özel bir cihazla petekleri kuru buharla temizler. Basınç altında püskürtülen kuru buhar zararı olmayan, ancak toz temizliğinde mükemmel sonuçlar alınmasını sağlayan bir yöntemdir. Cihazın yardımıyla Esenler petek toz temizleme ustaları bu yöntemi başarıyla uygulamaktadır. Petekleri her sene temizletin, tozların etkisinden kurtulun, evinizi daha temiz bir alana dönüştürün.

Esenler Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Esenler Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Petekler ısındığında tozlar harekete geçip soluduğumuz havaya karışarak bizleri rahatsız eder. Evde vatandaş bu temizliği yapabilmesi için buharlı cihazı edinmesi gereklidir. Aksi takdirde petek aralarında her noktaya ulaşamayacağından tozların temizliği tam olarak yapılmamış olur. Periyodik bakımı yaptırılan peteklerden alınan ısı verimliliği de dolaylı olarak artar.

  • Kuru buaharla temizlik yapıldığı anda etrafın toplanmasına gerek yoktur.
  • Bu temizlik yapılırken petekler sökülmez ve etraf kirlenmez.
  • Temizlik için kimyasal kullanılmaz.
  • Petek aralarında ulaşılmazı güç olan noktalarda, basınçlı kuru buhar üreten cihazla tam anlamıyla temizlenir.

İstanbul Esenler Petek Toz Temizliği Servisi Fiyatları

Petek toz temizliğinde fiyatı belirleyen durum evde kaç adet petek olduğudur. Peteklerin küçük veya büyük olması fiyata etki etmez. Ortalama 5 petek toz temizliği fiyatı 175 TL ‘dir. 5 Petekten fazla peteğiniz var ise petek başı 25 TL ek ücret ödersiniz.

Esenler Petek Toz Temizliği servisi peteklerde oluşa n tozların temizliğini uygun fiyat ve memnuniyet garantisi ile yapar. Buharlı makinelerle petek toz temizliği yılda bir defa yapılması gerektiği için bütçenizi zorlamayacaktır. Buharlı petek temizleme ile petek dış temizliği güvenilir petek temizleme firması ile garantili çözüm.

Benzer Gönderiler: