Petek Toz Temizliği 337 kez görüntülendi

Esenler petek toz temizliği ekibi petek aralarında oluşan  tozları buharlı cihazla temizler.  Esenler petek temizliği yapan servisimiz buhar makineli temizlik yapar. Petek aralarında meydana gelen toz yumaklarının temizliğini basınçlı buharla yaparız. Esenler kalorifer petek temizliği servisi kuru buharla petek dışı toz temizliğinde tecrübelidir.

Peteklerin tozunu temizlemek için çok çaba sarf edersiniz. Ancak petek ızgaralarını temizlemek pekte kolay olmaz. Hatta onca çabanıza rağmen petek  tozlarını temizleyemezsiniz. Sizde artık yorulmayın, bu kadar uğraşmanıza artık gerek kalmadı. Sizin yerinize petek toz temizliğini yapıyoruz. Cihazla kuru buhar yöntemini kullanan Esenler petek toz temizliği servisimiz size yardımcı olur.

İstanbul Esenler Petek Toz Temizliği Servisi

Peteklerde toz birikmesi oldukça sağlıksızdır, bu toz yumaklarının temizlenmesi çok faydalı olacaktır. Aksi halde hem görünüm hem de tozların havada uçuşması sağlıklı olmaz. Solunumla sağlığımızı bozan  tozların çok zararını görürüz. Bu yüzden petek toz temizliği yaptırmayı asla ihmal etmeyin. Kalorifer tesisatı ile ısınıyorsanız, peteklerde bakımlı olmalıdır.

Esenler petek toz temizliği hizmeti alabileceğiniz servisimiz bu işte tecrübelidir. Basınç altında püskürtülen kuru buhar zararı olmaz. Kuru buharla toz temizliğiyle mükemmel sonuçlar almaktayız. Cihazın yardımıyla Esenler petek toz temizleme ustaları bu yöntemi başarıyla uygulamaktadır. Petekleri her sene temizletin, tozların etkisinden kurtulun, evinizi daha temiz bir alana dönüştürün.

Esenler Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Esenler Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Petekler ısındığında tozlar harekete geçip soluduğumuz havaya karışarak bizleri rahatsız eder. Evde vatandaş bu temizliği yapabilmesi için buharlı cihazı edinmesi gereklidir. Aksi takdirde petek aralarında her noktaya ulaşamamaz, tozların temizliği tam olarak yapamaz. Periyodik bakımı yaptırılan peteklerden alınan ısı verimliliğide dolaylı olarak artar.

  • Kuru buharla temizlik yapıldığı anda etrafın toplanmasına gerek yoktur.
  • Bu temizlik yapılırken petekler sökülmez ve etraf kirlenmez.
  • Temizlik için kimyasal kullanılmaz.
  • Petek aralarında ulaşılmazı güç olan noktalarda, basınçlı kuru buhar üreten cihazla tam anlamıyla temizlenir.

İstanbul Esenler Petek Toz Temizliği Servisi Fiyatları

Petek toz temizliğinde fiyatı belirleyen durum evde kaç adet petek olduğudur. Peteklerin küçük veya büyük olması fiyata etki etmez. Ortalama 5 petek toz temizliği fiyatı 1.500 TL ‘dir. 5 Petekten fazla peteğiniz var ise petek başı 300 TL ek ücret ödersiniz.

Esenler petek toz temizliği servisimiz peteklerde oluşan tozların temizliğini uygun fiyatla yapar. Buharlı makinelerle petek toz temizliği yılda bir defa yapılması gerektiği için bütçenizi zorlamayacaktır. Buharlı petek temizlemeyle petek dış temizliği güvenilir petek temizleme firmasıyla garantili çözüm.

Benzer Gönderiler: