Petek Toz Temizliği 437 kez görüntülendi

Esenyurt petek toz temizliği servisimiz buharlı cihazla peteklerin en ulaşılmadık yerlerindeki tozları temizler. Petek temizleme Esenyurt Kalorifer peteği temizleme servisimiz, petek aralarında oluşan toz yumaklarını temizler. Buharlı makinelerle petek toz temizliği yapıoruz. Servisimizle hem petek iç temizliğini hemde petek dışı toz temizliğini yaparız.

Petek iç tesisat temizliği ile petek araları toz  temizliği karıştırılmaktadır. Petek toz temizliği gözle görülen ızgara aralarında biriken tozların temizliğidir. Petek iç tesisat temizliğide ısınma performansını artırmak için kalorifer tesisat boruları ve peteklerin temizliğidir. Esenyurt petek dışı toz temizliği servisimiz her iki temizliğide yapar.

Kombi kalorifer bakımı sağlıklı bir ısınma için çok önemlidir. Tabi peteklerin bakımı da buna dâhildir. Çünkü ısınmanın en önemli aşaması da peteklerden ortama dağılan ısıdır. Peteklerde problem olursa evinizin ısınmasında da sorun olur. Peteklerde biriken tozlarıda düzenli olarak temizletirseniz sağlıklı ısınırsınız.

Esenyurt Petek Toz Temizliği Neden Petek Toz Temizliği Yapar?

Çoğumuz peteklerin içine dönüp bakmamışızdır. Petek aralarına eğilip baktığımızda peteklerin ne denli tozla kaplı olduğunu görürüz. Bunu fark ettiğimizde neden petek toz temizleme yapılması gerektiği de ortadadır. Neden petek aralarındaki tozları temizletmeliyim?

 • Zamana ve kullanıma bağlı oluşan tozlar petek ızgara aralarında mikropların yuvası haline gelir.
 • Tozlarla kaplı olan petek içlerindeki toz kümeleri sağlığınızı tehdit eder. Petek tozleı, ısınmaya bağlı hareket edip yaşam ortamımızda dolaşır hale gelirler.
 • Petekler yandığında petek tozları yanarak koku yapar ve bu bizi rahatsız eder.
 • Petekler yandığında yanan tozlar perdelerde ve duvarda leke is yapar.
 • Petek ızgara araları mite böceği ve bakteri üremesi için müsait bir yer halini alır.
 • Evde yaşlı ve çocuklar petek tozlarından çok daha fazla etkilenirler.

Esenyurt petek toz temizliği yapan firmamız bu işi ilk yapan firmalardandır. Bu güne dek, bu işe başlayan çoğu firmanın öncülüğünü yapmıştır.

Kalorifer Peteği Tozu Temizleme Nasıl Yapılır?

Hanımlar ellerinde bez alıp her gün peteklerin tozunu alıyordur. Ancak ellerinden gelen sadece peteklerin dış yüzeyini temizlemektir. Peteklerin ızgaralarını böyle temizlemeleri mümkün olmaz. Bu yüzden tozlar birikir ve istenmeyecek bir hale gelir. Kümelenen tozlar sağlığımız içinde risk oluşturur. Evde nefes almak bile zora girer. Birde peteklerde üremeye başlayan mite böceklerini de unutmayalım. Bunlarda alerjik sorunlar yaşanmasına neden olur.

 • Esenyurt petek toz temizliği hizmeti alabileceğiniz firmamız bu sorunlarınıza son verir. Petekleri tozun etkisinden kurtarmak için cihazla petek toz temizliği yapar.
 • Buharlı cihazla en ulaşılmadık petek aralarındaki tozları temizleriz.
 • Petek altlarına petek toz temizliği bezi takarak temizlenen tozların burada birikmesini sağlarız. Etrafı kirletmeden profesyonel temizlik için bizi arayın.
 • Önce kuru buharla temizlik yaparız sonrada su ile buhar karışımı modda temizlik yaparız.
 • Peteklerde oluşan kirli katman, zor lekeler buhar ve basıncın etkisi ile temizlenir.
Esenyurt Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Esenyurt Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Sağlıklı yaşamak, sağlığınızı korumak için elinizden gelen her önlemi almalısınız. Kaloriferle ısınmanın rahatlığını da düşünerek, sistemin bakımını ihmal etmemelisiniz. Petek toz temizliği yaptırmak uzmanlarında önerisidir. Esenyurt petek toz temizliği servisi olarak bu konuda sizlere kuru buharla cihazla hizmet veriyoruz.

Kalorifer Peteği Temizleme Fiyatları

Petek toz temizleme fiyatı, evde kaç adet petek olduğuna göre değişiklik gösterir. Yani petek temizliği fiyatları petek sayısına göre değişmektedir. Evde petek sayısı  ise 5 ise 1.500 TL ücreti olur. Petek sayısı 5 den fazla ise artan her petek için 300 TL ücreti olur. Fiyatlamada küçük petek büyük petek göz önünde bulundurulmaz fiyata etki etmez. Esenyurt petek toz temizliği fiyatları, 2 yılda bir yaptıracağınız için bütçenize uygundur.

Benzer Gönderiler: