Petek Toz Temizliği 348 kez görüntülendi

Esenyurt petek toz temizliği servisi buharlı cihazla peteklerin en ulaşılmadık yerlerindeki tozları temizler. Petek temizleme Esenyurt Kalorifer peteği temizleme servisi ile evdeki petek aralarında oluşan toz yumakları ortadan kalkar. Buharlı makinelerle petek toz temizliği yapan servis hem petek iç temizliği hem de petek dışı toz temizliği için profesyonel cihazlara sahiptir.

Petek iç tesisat temizliği ile petek araları toz  temizliği karıştırılmakta, petek toz temizliği gözle görülen ızgara aralarında biriken tozların temizliğidir. Petek iç tesisat temizliği de ısınma performansını artırmak için kalorifer tesisat boruları ve petek içinin temizliğidir. Esenyurt petek dışı toz temizliği, petek tozu temizleme işini yaptığı gibi petek iç tesisat petek temizliği işini de yapar.

Kombi kalorifer bakımı sağlıklı bir ısınma için çok önemlidir. Tabi peteklerin bakımı da buna dâhildir. Çünkü ısınmanın en önemli aşaması da peteklerden ortama dağılan ısıdır. Peteklerde problem olursa evinizin ısınmasını beklemek hayal gibi olur. Peteklerde biriken tozlarda düzenli olarak temizlenir ise sağlıklı yüksek sıcaklıktaki petekler sizi bekliyor olacaktır.

Esenyurt Petek Toz Temizliği Neden Petek Toz Temizliği Yapar?

Çoğumuz peteklerin içine dönüp bakmamışızdır. Petek aralarına eğilip baktığımızda peteklerin ne denli tozla kaplı olduğunu görürüz. Bunu fark ettiğimizde neden petek toz temizleme yapılması gerektiği de ortadadır.

 • Zamana ve kullanıma bağlı oluşan tozlar petek ızgara aralarında kümeleşerek mikropların yuvası haline gelir.
 • Tozlarla kaplı olan petek içlerindeki toz kümeleri ısınan petekle beraber hareket edip yaşam ortamımızda dolaşır hale gelirler.
 • Petekler yandığında petek tozları yanarak koku yapar ve bu bizi rahatsız eder.
 • Petekler yandığında yanan tozlar perdelerde ve duvarda leke is yapar.
 • Petek ızgara araları mite böceği ve bakteri üremesi için müsait bir yer halini alır.
 • Evde yaşlı ve çocuklar petek tozlarından çok daha fazla etkilenirler.

Esenyurt petek toz temizliği yapan firmamız bu işi ilk yapan ve bu güne dek bu işe başlayan çoğu firmanın öncülüğünü yapmıştır.

Kalorifer Peteği Tozu Temizleme Nasıl Yapılır?

Hanımlar ellerinde bez eminiz her gün peteklerin tozunu alıyordur. Ancak ellerinden gelen sadece peteklerin dış yüzeyini temizlemektir. Peteklerin ızgaralarını böyle temizlemeleri mümkün olmaz. Bu yüzden tozlar birikir ve istenmeyecek bir hale gelir. Kümelenen tozlar sağlığımız içinde risk oluşturur. Evde nefes almak bile zora girer. Birde peteklerde üremeye başlayan mite böceklerini de unutmayalım. Bunlarda alerjik sorunlar yaşanmasına neden olur.

 • Esenyurt petek toz temizliği hizmeti alabileceğiniz firmamız bu sorunlarınıza son verir. Petekleri tozun etkisinden kurtarmak için cihazla petek toz temizliği yapar.
 • Buharlı cihazla en ulaşılmadık petek aralarındaki tozları temizleriz.
 • Petek altlarına petek toz temizliği bezi takarak temizlenen tozların burada birikmesini sağlarız. Etrafı kirletmeden profesyonel temizlik için bizi arayın.
 • Önce kuru buharla temizlik yaparız sonrada su ile buhar karışımı modda temizlik yaparız.
 • Peteklerde oluşan kirli katman, zor lekeler buhar ve basıncın etkisi ile temizlenir.
Esenyurt Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Esenyurt Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Sağlıklı yaşamak, sağlığınızı korumak için elinizden gelen her önlemi almalısınız. Kaloriferle ısınmanın rahatlığını da düşünerek, sistemin bakımını ihmal etmemelisiniz. Petek toz temizliği yaptırmak uzmanlarında önerisidir. Esenyurt petek toz temizliği servisi olarak bu konuda sizlere kuru buharla cihazla hizmet veriyoruz.

Kalorifer Peteği Temizleme Fiyatları

Petek toz temizleme fiyatı, evde kaç adet petek olduğuna göre değişiklik gösterir. Yani petek temizliği fiyatları petek sayısına göre değişmektedir. Evde petek sayısı  ise 5 ise 180 TL ücret alınır. Petek sayısı 5 den fazla ise artan her petek için 30 TL ücret alınır. Fiyatlamada küçük petek büyük petek göz önünde bulundurulmaz fiyata etki etmez. Esenyurt Petek Toz Temizliği fiyatları bütçenize uygundur.

Benzer Gönderiler: