Petek Toz Temizliği 358 kez görüntülendi

Tekstilkent petek toz temizliği servisi ile kışın ısınırken peteklerdeki tozların sizi rahatsız etmesi engellenmiş olur. Petek arası temizleme işi petek dışı toz temizleme buharlı makine ile yapılan profesyonel bir uygulamadır. Peteklerdeki tozları eğilip petek içlerine doğru bakmadığınız müddetçe çok farkına varamayacağınız tozlardır. Evde her gün temizlik yaparken evde bulunan bütün eşyalarında tozlarını alırken peteklerinde tozunu almak hiç aklınıza geldi mi? Petek temizliği kaç saat sürer bu durum tamamen peteklerdeki toz durumuna göre değişir.

Tekstilkent Petek Toz Temizliği İstanbul | Petek Araları Toz Temizliği

Bir arkadaşınızın, dostunuzun, komşunuzun, yakınınızın petek toz temizliği yaptırdığını duyduğunuzda şaşırmayın. Bu hizmet uzun zamandır herkesin rağbet ettiği bir uygulamadır. Herkes peteklerin ne kadar toz tuttuğunu iyi bilir. Bu tozların temizliğinin zor olduğunu hatta tozların tamamen temizlenmesinin mümkün olmadığını da iyi bilirler. Ama petek toz temizliği yaptırmış olan kişiler bunun nasıl yapıldığını, nasıl faydalı olduğunu, peteklerin tozdan nasıl kolay temizlendiğini bilir ve görürler.

Tekstilkent petek toz temizliği servisimiz isteyen herkese bu hizmeti vermeye hazırdır. Peteklerinizde temizleyemediğiniz tozları, kir kalıntılarını ustalarımız petek toz temizleme cihazı kullanarak temizlesin. Bu işlem sırasında kimyasal ilaç kullanımı olmaz. Ama tozlar kura buharla beraber kolayca temizlenir. Kuru buhar petek toz temizliği ile etraf kirlenmeden veya su akıntısı olmadan petek ızgara aralarında ve ulaşılması zor olan bölgeler tamamen tozdan temizlenir.

Tekstilkent Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Tekstilkent Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Tekstilkent petek toz temizliği hizmeti veren servisimizdeki işinin ehli ustaları buharlı petek temizleme cihazının ürettiği ve püskürttüğü kuru buhar sayesinde petekler temizlenir. Petek toz temizliği sadece görüntü açısından değil, sağlığınızı korumanız açısından da önemli bir hizmettir. Evinizin havasını değiştirmek istiyorsanız, evde hijyeni sağlamak, petekleri tozdan arındırmak istiyorsanız yapmanız gereken peteklerdeki tozları temizletmektir.

Doğal gaz petek aralarında oluşan tozlar için alınan önlemler çoğu zaman yetersizdir. Petek tozlarının temizliğinde en önemli uygulama petek toz temizleme cihazı ile yapılan uygulamadır. Evde kendi çabanızla tozların olduğu bütün yerlere ulaşmanız olanaksızdır. Bunu için cihazla peteklerdeki tozların temizlenmesi gerektiğini vurguluyoruz.

Tekstilkent Petek Toz Temizliği İstanbul Fiyatları

Peteklerin tozlarını temizletmeye karar verdiğinizde acaba petekleri kaç paraya temizliyorlar diye araştırma gereği duyarsınız. Bu kararı verdiğiniz andan itibaren farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Burada fiyat kadar önemli şeyleri atlamamanız sizin açınızdan faydalı olur. Hizmet alacağınız firma bu hizmeti kaç yıldır yapıyor, bu uygulamayı nasıl yapıyor? Kullandığı cihaz kaça bar basınç üretiyor. Petek toz temizleme cihazı 8 bar olmalı ki peteklerde oluşan kirli tabakayı temizleyebilsin. Bilgi olması açısından da ortalama 5 petek için 1.500 TL ücret alınır bilgisini paylaşmış olalım. Tekstilkent Petek Toz Temizliği başlıklı yazımızı faydalı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: