Petek Toz Temizliği 248 kez görüntülendi

Ümraniye petek toz temizliği ile tozdan arındırılmış petekler ile sağlıklı ısınma yolunda büyük bir adım atılmış olacaktır. Son yıllarda petek toz temizliği çok talep edilen bir hizmet olup sağladığı fayda açısından dikkate değer bir hizmettir. Bugüne kadar kalorifer tesisatı ile ısınmış olanlar bu uygulamayı yaptırınca ne kadar çok toz çıktığına şahit olacaklar. Ümraniye petek temizleme yapan tesisatçı servis, petek toz temizliği ile görünen tozların temizliği yanında göremediğiniz petek tozlarının da temizliğini yapar.

Petek araları toz temizliği işini Ümraniye petek temizleme servisi buharlı makine ile olması gerektiği gibi yapar. Buharlı makinelerle petek toz temizliği, petek araları toz temizliği,Ümraniye petek arası toz temizliği İstanbul petek temizleme servisi ile profesyonelce yapılır.

Ümraniye Petek Toz Temizliği İstanbul | Petek Araları Toz Temizliği

 Sıkça peteklerin yüzeylerini görünür yerlerini silseniz bile peteklerin iç ızgaralarına baktığınızda iç tarafta ne kadar da çok toz biriktiğini görünce buraları da temizlemek isteyeceksiniz. Ancak petek içlerini bezle temizlemek olanaksız olup uğraşıp yorulsanız da tam temizleme şansınız yoktur. Petekler çok kirlenince artık ilk takıldığı rengini bile koruyamamış halde olup bu durum rahatsız edicidir.

Kendi çabanızla petek aralarında oluşan tozları temizlemek istenilen seviyede olmayabilir. Çünkü petek ızgara aralarına ulaşmak hayli zor olup bu temizlik için aracı bir şey kullanmak zorundasınız.

Petek toz temizliği hizmetini alacağınız tesisatçının temizlikte cihaz kullanması ve kuru buhar ile size hizmet vermesi önemlidir. Ümraniye petek toz temizliği için servisimizden böyle hizmet alırsınız. Ustalarımız bu konuda hem bilgili, hem de deneyimlidir. Peteklerde kümelenmiş olan tozları etrafa zarar vermeden temizlerler. Bunu her yıl yaptırmak daha avantajlıdır. Çünkü uzun süre tozları solumak zorunda kalmamış olursunuz.

Ümraniye Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Ümraniye Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

  • Peteklerde biriken tozlar kuru buhar üretebilen yüksek basınçlı buhar makinesi ile yapılır.
  • Petek toz temizleme makinesi ile petekler sökülmeden etraf kirlenmeden uzun zamanda biriken bütün toz yumakları temizlenir.
  • Evde hayvan besliyorsanız onların tüyleri de petek aralarında biriktiği için bu tüylerin temizliği de yapılmış olur.
  • Evde allerjik hasta, çocuk, yaşlı birisi olsa bile bu uygulama gereklidir.
  • Petek aralarında ve en dip noktalarda olan tozlar buharlı cihazla temizlenir ve petek altına takılan beze toplanır. Sizde bezde toplanan kirliliği görünce bu kadarını beklemediğinizi ifade edeceksiniz.

Ümraniye Petek Toz Temizliği İstanbul Fiyatları

Peteklerde biriken tozların temizlenmesi için verilen fiyatlar makul seviyede olup yılda bir defa da olsa petek arası toz temizleme hizmetini alın. Petek toz temizleme ücreti bir daire de 5 petek olduğunu göz önünde bulundurursak ödeyeceğiniz ücret ortalama 200 TL civarındadır. Ümraniye Petek Toz Temizliği başlıklı yazımız faydalı bulduysanız lütfen beğenin. Ümraniye petek toz temizliği servisi uygun fiyat güvenilir kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerinde devam etmektedir.

Benzer Gönderiler: