Petek Toz Temizliği 376 kez görüntülendi

Ümraniye petek toz temizliği ile tozdan arındırılmış petekler ile sağlıklı ısınma yolunda büyük bir adım atılmış olursunuz. Son yıllarda petek toz temizliği çok talep edilen bir hizmettir. Sağladığı fayda açısından da dikkate değer bir hizmettir. Bugüne kadar kalorifer tesisatı ile ısınmış olanlar bu uygulamayı yaptırınca ne kadar çok toz çıktığına şahit oluyorlar. Ümraniye petek temizleme yapan tesisatçı servis, petek toz temizliği ile sağlıklı ısınmanızı sağlar.  Görünen tozların temizliği yanında göremediğiniz petek tozlarının da temizliğini yaparız.

Petek araları toz temizliği işini Ümraniye petek temizleme servisi buharlı makine ile olması gerektiği gibi yapar. Buharlı makinelerle petek toz temizliği, petek araları toz temizliğini yapıyoruz. Ümraniye petek arası toz temizliği İstanbul petek temizleme servisi ile hizmetinizdeyiz.

Ümraniye Petek Toz Temizliği İstanbul | Petek Araları Toz Temizliği

 Sıkça peteklerin yüzeylerini görünür yerlerini silseniz bile peteklerin iç ızgaralarına baktığınızda daha çok iş vardır. İç tarafta ne kadar da çok toz biriktiğini görünce buraları da temizlemek isteyeceksiniz. Ancak petek içlerini bezle temizlemek olanaksız gibidir. Çok ğraşıp yorulsanız da tam temizleme şansınız yoktur. Petekler çok kirlenince artık ilk takıldığı rengini bile koruyamamış halde olup bu durum rahatsız edicidir.

Kendi çabanızla petek aralarında oluşan tozları temizlemek istenilen seviyede olmayabilir. Çünkü petek ızgara aralarına ulaşmak hayli zor olup bu temizlik için aracı bir şey kullanmak zorundasınız.

Petek toz temizliği hizmetini alacağınız tesisatçının temizlikte cihaz kullanması ve kuru buhar ile size hizmet vermesi önemlidir. Ümraniye petek toz temizliği için servisimizden böyle hizmet alırsınız. Ustalarımız bu konuda hem bilgili, hem de deneyimlidir. Peteklerde kümelenmiş olan tozları etrafa zarar vermeden temizleriz. Bunu her yıl yaptırmak daha avantajlıdır. Çünkü uzun süre tozları solumak zorunda kalmamış olursunuz.

Ümraniye Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Ümraniye Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

  • Peteklerde biriken tozların temizliğini kuru buhar üretebilen yüksek basınçlı buhar makinesi ile yaparız.
  • Petek toz temizleme makinesi ile petekleri sökmeden etrafı kirletmeden uzun zamanda biriken bütün toz yumaklarını temizleriz.
  • Evde hayvan besliyorsanız onların tüyleri de petek aralarında biriktiği için bu tüylerin temizliğinide yapıyoruz.
  • Evde allerjik hasta, çocuk, yaşlı birisi olsa bile bu uygulama gereklidir.
  • Petek aralarında ve en dip noktalarda olan tozları buharlı cihazla temizleriz. Sizde bezde toplanan kirliliği görünce bu kadarını beklemediğinizi ifade edeceksiniz.

Ümraniye Petek Toz Temizliği İstanbul Fiyatları

Peteklerde biriken tozların temizlenmesi için verilen fiyatlar makuldür. 2 yılda bir defa da olsa petek arası toz temizleme hizmetini alın. Petek toz temizleme ücreti bir daire de 5 petek olduğunu göz önünde bulunduralım. 5 petek için ödeyeceğiniz ücret ortalama 1.500 TL civarındadır. Ümraniye Petek Toz Temizliği başlıklı yazımız faydalı bulduysanız lütfen beğenin. Ümraniye petek toz temizliği servisi uygun fiyat güvenilir kaliteli hizmet sunar. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerinde devam ediyoruz.

Benzer Gönderiler: