Petek Toz Temizliği 378 kez görüntülendi

Yeşilkent petek toz temizliği servisi petek ızgara arası toz temizliğinin sağlık için gerekli olduğunu her fırsatta söyledik. Peteklerden çıkan tozların solunum yolu ile bizleri hasta ettiğini her daim ifade ediyoruz. Peteklerin tozu başta hanımlar olmak üzere, evde yaşayan herkesin derdi haline gelmiştir. Kalorifer ile ısınmak iyi hoşta peteklerin tozu pekte iyi değil ama bunun da çaresi var. Petek toz temizliği dediğimiz uygulama ile bu sorunda çözülmektedir.

Bakırköy petek arası toz temizliği servisi ile buharlı makinelerle petek arası temizleme işini profesyonelce yapıyoruz. Petek temizliği kaç saat sürer diye sorulmakta olup, bu durum peteklerin kirlilik durumunda göre değişir. Ortalama 1.5 saat sürer ancak petekler çok kirli ise 2 saat sürdüğü de olur.

Yeşilkent Petek Toz Temizliği Servisi | Petek Arası Temizleme

Yeşilkent petek toz temizliği servisi olarak peteklerde birikmiş olan tozları temizleyerek sağlıklı ısınmanızı sağlıyoruz. Peteklerde toz birikmesine engel olamazsınız ancak petekleri temizletebilirsiniz. Peteklerde açıkta durdukları için tozların birikmesi normaldir. Özellikle petek ızgaralarının ve kanallarının tozdan etkilendiğini görmek için eğilip bakılmalısınız. Petek içine doğru bakıldığında petek tozlarının ne denli çok olduğunu daha iyi görmüş olursunuz.

Peteklerde biriken tozları kendi başımıza temizleyemeyiz. Bunun için profesyonel destek almalı ve buharlı cihazla temizlik yapan ustaları çağırmalısınız. Yeşilkent petek arası toz temizliği hizmeti veren firmamız  petek toz temizleme cihazıyla size kalıcı hizmet sunar.

Yeşilkent Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Yeşilkent Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Petek toz temizliği için araştırma yaparak bu işi hakkıyla yapan firmalara ulaşabilirsiniz. Bu kadar toz nasıl temizlenir, petekler sökülecek mi? Petek temizliğinde kullanılan maddelerden zararlı mı? Petekler tozdan iyice temizlenir mi, petekleri kullanırken sorun yaşar mıyım gibi tereddütleriniz olmasın. Yeşilkent petek toz temizliği servisi olarak cihaz ve basınçlı kuru buhar kullanırız. Yani petek toz temizliğinde bir sorun yaşanmadan istediğiniz beklediğiniz temiz peteklere kavuşabilirsiniz.

Petek dışı toz temizleme cihazının basıncı yeterli olursa petek tozları tamamen temizlenecektir. Bu hizmet sayesinde  kışın petekleri açtığınızda ısınan peteklerde toz olmadığı için sağlıklı ısınma şansını yakalarsınız. Petek toz temizleme cihazının basıncı temizlikte büyük etkendir. Basıncı düşük cihazlar ile yapılan temizlik beklentileri karşılamayacaktır.

Yeşilkent Petek Toz Temizliği Servisi Fiyatları

Peteklerde biriken tozların temizliği için verilen fiyat evde bulunan petek sayısına göre verilir. Ortalama 5 adet peteğin toz temizliği için verilecek fiyat 1500 TL civarında olacaktır. Petek sayısı arttıkça fiyatta aynı şekilde artacaktır. Petek arası toz temizliği fiyatları araştırması yapacaksanız eşit şartlarda hizmet veren tesisatçı fiyatlarını karşılaştırın. Sadece fiyat baz alınır ise hatalı seçim yapılır ki, müşteri mağduriyetinin temelinde ucuz fiyat yatar. Yeşilkent Petek Toz Temizliği başlıklı yazımızı faydalı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: