Petek Toz Temizliği 347 kez görüntülendi

Zekeriyaköy petek toz temizliği servisi peteklerde biriken toza her daim dikkat çekmiştir. Petek toz temizliği servisimiz göremediğiniz petek ızgara aralarında oluşan tozların temizliğini buharlı makine ile yapar. Peteklerin içine eğilip bakan kişi sayısı çok az olduğundan buradaki kirlilik tam olarak bilinmez. Bu nedene bağlı olarak temizlik yaptırmakta akla gelmez. Peteklerin içine dikkatlice bakıp temizlik yapmak isteyen vatandaş bundan rahatsız olur. Bu temizliği hem zor yapacağınızdan hem de istediğiniz şekilde yapamayacağınızdan canınız sıkılır. Panel radyatörlerin tozunu temizleme için buharlı makine olması gerektiği açıktır.

Peteklerde biriken tozlara karşı sizin yapabileceğiniz bireysel çabadan öteye geçmez. Burada tercihiniz bu işi profesyonel cihazlarla yapan tesisatçı firmadan yardım almak olmalıdır. Buharlı makinelerle petek toz temizliği ile ilgili Sarıyer petek toz temizliği servisinden yardım alın.

Zekeriyaköy Petek Toz Temizliği İstanbul

Peteklerin ızgaralarına yığılmış olan tozları temizlemek için cihaz ve kuru buhar kullanılması gerekir. Evde kendi çabanızla  bezle silmekle, ilaçla petekler tozdan temizlenmez. Aksine peteklerde aşınma ve korozyon oluşabilir. Bu durumda tozların buralara yapışacağını düşünürsek sonraki aşamalarda toz temizliği çok daha zor olacaktır. Çünkü, tozların tutunacağı zemin uygun bir zemin haline gelmiş olacağından tozlar bu pürüzlü yerlere çöküp kalacaktır. Peteklerin yerinden sökülmesi de çözüm değildir.

Petekleri yerinde temizleyen Zekeriyaköy petek toz temizliği servisimiz sadece özel cihaz ve kuru buhar kullanır. Temizlikte  kimyasal madde olmayıp sadece cihaza su eklenir ve cihaz bu suyu buhara dönüştürerek temizliği yapar. Yani peteklere zarar verebilecek bir madde kullanılmadan sağlıklı bir temizlik yapılır. Bu uygulamada önemli noktalardan biri de cihazın ürettiği basınç değeridir. Fiyata alırken bu hususa da dikkat ederek fiyatları karşılaştırın.

Zekeriyaköy Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Zekeriyaköy Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Zekeriyaköy petek toz temizliği hizmeti alabileceğiniz firmamızda oldukça tecrübeli ustalarımız görev yapıyor. Bu yüzden petek toz temizliği sırasında herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ustalarımız petekleri temizler, size tertemiz nefes alabileceğiniz bir ortam bırakır. Petekler aynen yeni gibi olur, tozların etkisinden kurtulurlar. Petekleri temizletmek artık bir ihtiyaç haline gelmiştir. Kalorifer kullanan kişilerin giderek artması yüzünden petek toz temizliği talebi olan kişi sayısı da artmaktadır. Bu nedenle randevunuzu gecikmeden almanızı öneririz.

Zekeriyaköy Petek Toz Temizliği Servisi Ücretleri

Petek tozlarının temizlenmesi için verilen fiyat petek sayısı dikkate alınarak verilir. Bir dairede 5 petek var ise fiyat 1.500TL civarında olacaktır. Petek sayısı arttıkça fiyatta bu yönde artış gösterir. Petek toz temizleme fiyatına peteklerin küçük veya büyük boyutta olması etki etmez.  Zekeriyaköy Petek Toz Temizliği başlıklı makalemizi yararlı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: