Petek Toz Temizliği 300 kez görüntülendi

Bahçelievler petek toz temizliği servisi aracılığı ile uzun zamandan beri sunduğumuz bu hizmette iddialı olduğumuzu belirtmek isterim. Sebebi bu uygulamayı tesisat firmaları arsında ilk yapan firma olduğumuzdan, aksayan yönleri hizmet sunduğumuz süreçte gördük. Bu çizgide daha kaliteli hizmet sunmak adına daha iyi cihazlar temin ettik. Peteklerde biriken tozları nasıl temizlerim diye düşünüyorsanız, Bahçelievler petek toz temizleme servisimizi arayın.

Bahçelievler petek temizliği servisi hem kalorifer tesisat petek içi temizliğini hem de petek arası toz temizleme işini profesyonelce yapar. Bahçelievler kalorifer petek temizleme, kalorifer petek tozu temizleme işini ilk yapan tesisat firmasıyız.

Bahçelievler Petek Toz Temizliği Nedir ve Nasıl Yapılır?

Peteklerde toz birikmesi zamanla herkes için bir sorun halini alır. Petek temizliği yapan tesisat firması bu işi uzun zamandan beri hakkıyla yapıyor ise bu hizmeti en iyi şekilde sunacaktır.

Kalorifer tesisatı ile ısınmayı tercih ettiyseniz, petekleri belirli aralıklarla temizletmeyi ihmal etmemelisiniz. Petekler evinizin her odasında, mutfakta, banyoda olur. Dolayısıyla açıkta durdukları için, havada uçuşan tozlardan etkilenirler. Peteklerin yapısı yüzünden tozları temizlemekte sizler için olanaksızdır. Bunu yapabilmek için Bahçelievler petek toz temizliği hizmeti veren firmamızdan destek alabilirsiniz.

Kalorifer petek toz temizliği ya da petek dışı toz temizliği neden yapılır?

  • Petek ızgara araları tozların birikmesi için ideal bir yerdir.
  • Petek aralarında biriken tozlar petekler yandığında hareket edip ortama karışır.
  • Evde kaynağı bitmeyen toz her daim dolaşımda olacağı için evde çocuk ve yaşlıları hasta eder.
  • Petekler yandığında duvarda is olur ve perdelerde kirlenme çok daha hızlı olur.
  • Bakterilerin üreme alnına dönüşen petek araları sağlıksız bir ortama neden olur.
Bahçelievler Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Bahçelievler Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Kalorifer petek toz temizliği ya da petek dışı toz temizliği nasıl yapılır?

 Bu uygulamayı kuru buharlı petek arası toz temizleme cihazı ile yapıyoruz. Bu alanda oldukça deneyimli ustalarımız olduğu için, petekleri temizletirken tedirgin olmayın. Petek toz temizliği yaparken ustalarımız peteklere zarar verebilecek kimyasal madde kullanmazlar. Bahçelievler petek toz temizliği hizmeti veren servisimiz kuru buhar yöntemiyle profesyonel temizlik yapar.

Petekleri kuru buharla tamamen tozların etkisinden kurtaralım. Tek tek petekleri yerinde, çevreye zarar vermeden, peteklerin tozunu temizleyelim. Bütün işlemler bitince evinizde sıcak ortamda daha iyi ısınarak, temiz ve hijyen ortamda sağlığınızı koruyacaksınız.

  • Buharlı cihaz petek toz temizliği yapılırken kullanılır.
  • Petek altlarında tozların tutulacağı bezler takılır.
  • Petekler yerlerinden sökülmez, etraf kirlenmez petekler zarar görmez.
  • Evde kendi başınıza yapılacak temizlik kısıtlı kalacak ancak buharlı cihazla yapılan bu temizlikte en ulaşılmadık yerlerde biriken tozlar da tam olarak temizlenir.
  • Evde çocuk, yaşlı var ise petek toz temizliği yaptırmak daha zaruri bir hal alır. Çünkü, tozlar hem çocukları hem de yaşlıları rahatsız eder.

Bahçelievler radyatör petek toz temizliği nedir kalorifer peteği tozu nasıl temizlenir bu anlamda kafanızda umarım bir şeyler oluşmuştur.

Bahçelievler Petek Toz Temizliği Fiyatları

Petek toz temizleme fiyatları ortalama 5 petek bulunan bir daire için 175 TL’dir. Petek ızgara aralarında oluşan tozları temizletmek istediğinizde fiyat önceliğiniz olabilir. Fiyat alırken uygulamanın nasıl yapılacağını da mutlaka sorun. Fiyat piyasanın çok üstünde ise veya çok altında ise bunu sorgulayın.

Bahçelievler kombi kalorifer petek temizliği ve Şirinevler petek temizliği servislerimiz uygun fiyatla en kaliteli hizmeti sunar. Bahçelievler Petek Toz Temizliği servisi aynı zamanda petek iç temizliğini de cihazla garantili yapmaktadır. Bahçelievler petek dışı toz temizleme servisi, Bahçelievler konakları petek toz temizliği ve Yenibosna Yasemin Konakları petek toz temizleme servisi olarak da hizmet sunmaktadır.

Benzer Gönderiler: